Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Administratore @ 2005 07 29, 12:34)
Sveikutės nuotakos (buvusios ir būsimos)

Jau buvo nevienos arba dar bus vestuvės, gal yra atsiliepimų naujų kur šventėt ar dar švesit. Pas mus bus 35 žmogeliulai


Ziurint uz kiek ieskai. Musu vestuves buvo Gyneve sodyboj, cia kazkur apie 35-40 km nuo kauno, bet labai faina vieta. Zmogui kainuoja 150 lt. bet i ta kaina ieina dviem dienom 4 karsti patiekalai, uzkandziai,saldainiai, vaisiai, gaiva, nakvyne 37 zmonem, o salei gali sutilpti iki 100,pirtis teniso bei biliardo stalai,galima paplaukiuoti su valtim. Per vestuves buvo karsta tai antra diena visi maudesi, plaukiojo su valtim, ejo i pirti. Manau kad uz 150 visa tai nera brangiai, plius visur iki 16 val reikia isvaziuoti, o cia mes buvom iki 19.00 ir gal net dar galejom keliom valandom pasilikti.Tikrai grazi vieta thumbup.gif . Kazkur skaiciau kad nelabai geras maistas buvo, butelius tipo tuscius nekeite,reikejo prasyti. As to tikrai nepastebejau, viskas visada buvo sutvarkyta, buteliai nespedavo istustet. Ir aplamai as ant tokiu smulkmenu neziuriu, svarbiausia pasilinksminti. Musu sveciai liko patenkinti, o mes to labiau.
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2005 08 22, 15:22)
na papasakokit ir apie "Prie svarstyklių" Kaune kas nors g.gif
Nejaugi tai visai nepopuliari vieta vestuvėms???  cry.gif

sewbaz! Keturiese buvom, keturiese uzsisakėm skirtingus patiekalus ir skirtingus gėrimus, nepatikėsi, bet visi keturi apsinuodijom maistu - fuj, nekokie atsiminimai... Draugo aluje kažkoks gyvis plaukiojo, ant kito draugo taurės moteriškų lupdažių pėdsakai likę, fee, neįsivaizduoju kaip ten dar jie išsilaiko
Atsakyti
QUOTE(Deimante_A @ 2005 08 23, 14:17)
sewbaz! Keturiese buvom, keturiese uzsisakėm skirtingus patiekalus ir skirtingus gėrimus, nepatikėsi, bet visi keturi apsinuodijom maistu - fuj, nekokie atsiminimai... Draugo aluje kažkoks gyvis plaukiojo, ant kito draugo taurės moteriškų lupdažių pėdsakai likę, fee, neįsivaizduoju kaip ten dar jie išsilaiko




mega_shok.gif mama mia

nors šiaip ten mano mėgstama vieta ir laikui praleist, ir skaniai pavalgyt... unsure.gif
Atsakyti
Svarstyklese sventem isleistuves birzelio gale. maisto buvo daug ir viskas buvo labai skanu, ir dar liko kalnas. aptarnavimas iki 12 buvo tobulas, na o po 12, patys suprantat ax.gif

ir dar..jautemes saugiai, nes apsaugos ekipazas salia stovejo ir 4 apsauginiai garbingai savo darba atliko biggrin.gif
Siaip likau patenkinta
Atsakyti
sveikos. Mes dar visiskai nenusprendem 80 ar 105 zmones tai gal kas zino Kaune kokiu vieteliu,kad tiek zmoniu sutilptu?
Atsakyti
Labas..
Savaitgali buvau vestuvese oreivio Dirmeikio sodyboje (prie Sirvintu)...buvo labai linksma, puiki aplinka...BET!!!...DEMESIO!!!...maistas - niekam nesiulau ten vykti galutinai nesutartus del maisto...zodziu..as tai visas dienas valgiau tik shakoti doh.gif..
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 08 24, 15:27)
Svarstyklese sventem isleistuves birzelio gale. maisto buvo daug ir viskas buvo labai skanu, ir dar liko kalnas. aptarnavimas iki 12 buvo tobulas, na o po 12, patys suprantat ax.gif

ir dar..jautemes saugiai, nes apsaugos ekipazas salia stovejo ir 4 apsauginiai garbingai savo darba atliko biggrin.gif
Siaip likau patenkinta



Ačiū 4u.gif , nuraminai mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(divaa @ 2005 08 25, 12:09)
Labas..
Savaitgali buvau vestuvese oreivio Dirmeikio sodyboje (prie Sirvintu)...buvo labai linksma, puiki aplinka...BET!!!...DEMESIO!!!...maistas - niekam nesiulau ten vykti galutinai nesutartus del maisto...zodziu..as tai visas dienas valgiau tik shakoti doh.gif..

Mano vestuvės vyko taip pat šioje sodyboje ir maistas ten labiau orientuotas į tradicinius lietuviškus patiekalus, bet pas mus visiems svečiams taip patiko, kad net papildomai antrą dieną užsakėm. tongue.gif Bet aišku, meniu iš anksto buvom aptarę, juk tai būtina kad ir kur šventimas vyktų. smile.gif
Atsakyti
Jau "Sandijoj" atšokom vestuves ir buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aptarnavimas, maistas visiem labai patiko, duoda kambariuką jaunavedžiam tikrai buvo viskas super, likusį maistą supakuoja, degtinytę ant stalo patieka net aprasojusia nuo šalčio nu esam labai patenkinti, kad net anyta sakė savo jubiliejų norės švęsti tiktai "sandijoj" thumbup.gif
Atsakyti
Laba visiems,
Esu cia naujoke, tad jau truputeli skaitydama pasimeciau apie tas veitas, todel paklausiu pati visu patarimo.. 4u.gif Planuoju savo vestuves ir butent ieskau vietos ju sventimui, bet nenoriu nei restoranu nei kaviniu, noriu atskiro namo, radau cia keleta pasiulymu, bet bandziau kazka susirast konkreciau, taciau rezultatai bevaisiai, tad buciau visiems labai dekinga, kas galetu pasiulytu gal nauju variantu, o gal pasikartoti apie tai kur sventete, o gal dar svesite, bet, kad butu namas atskirai, taip sakant visa erdve ir aplinka tik musu svenetei skirta? zmoniu bus apie 40-50, buciau labai dekinga is anksto rolleyes.gif
Beje del Liutoniu, buvau ten nuvaziavus, bet nelabai patiko aplinka, kazkodel primena soveitinius laikus ir jaukumo visai nepriduoda (ko as labai noreciau), ir del sovietiniu laiku neapsirikau, nes tam pastate pasirodo ir buvo visos kontoros ir pan.
Buvau ir Petrausku sodyboj, tai sutinku labai su kazkieno anksciau rasyta nuomone, kad kvapas tai ten nelabai, nu nebent kazkas yra zuvies kvapo fanas smile.gif kaip tik pataikiau kai ruose vestuvems visa pokili, tai kai iejom kartu su busima pirsliene ir tas kvapas dvelktelejo tai kazkaip nelabai ten koki ispudi paliko...

Lauksiu visu imanomu pasiulymu rolleyes.gif

P.S. nenoreciau atmesti ir pasiulymu apie restoranus ar kavines, pvz kazkas labai neblogai atsliepe apie "Sandija" tik klausimas ar ten talpintu 40-50 zmoniu?
Atsakyti
Nepaminejau, kad tiek zmoniu talpinti ne ti prie stalo, bet ir lovytese smile.gif
Atsakyti
O gal kas nors ZALENSU sodyboje svente? Irgi noretusi isgirsti atsiliepimu... 4u.gif
Atsakyti