Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Spinduliukas @ 2005 08 05, 13:27)
Gal kas sventete vestuves Senuosiuose Rusiuose. Parasykite savo atsiliepimus, i ka atkreipti demesi, koks ten maistas ir pan.


mano sesuo ten šventė Naujus metus. Liko viskuo labai patenkinti, bet vestuvėms, nežinau, ar labai jie tinka... g.gif
Atsakyti
gal jau kas svente sodyboje "Liutonys"??

labai idomu butu suzinoti atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Labas Lexusia. As praeta penktadieni atsvenciau savo vestuves. Viskas buvo visai normalai. Maistas neblogas tik tos fasiruotos zuvys ryskiai per surios buvo ir pasigedom keliu patiekaliuku kure sarase buvo. O siaip tai smagu buvo ir pirtele uzkure. Ai dar nepatiko tas, kad vakare maisto i saldytuvus nesudejo, tai paskui visi toratai ir misraines tokie patize buvo. Bet nekreipiant demesio i sitas kelias smulkmenas viskas ten buvo thumbup.gif
Atsakyti
Cia apie sodyba Liutonyse rasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2005 08 08, 21:56)
Labas Lexusia. As praeta penktadieni atsvenciau savo vestuves. Viskas buvo visai normalai. Maistas neblogas tik tos fasiruotos zuvys ryskiai per surios buvo ir pasigedom keliu patiekaliuku kure sarase buvo. O siaip tai smagu buvo ir pirtele uzkure. Ai dar nepatiko tas, kad vakare maisto i saldytuvus nesudejo, tai paskui visi toratai ir misraines tokie patize buvo. Bet nekreipiant demesio i sitas kelias smulkmenas viskas ten buvo  thumbup.gif



blink.gif blink.gif blink.gif Nu va - vadinasi nelabai kas blink.gif blink.gif
šitas "smulkmenas" aš jiems paminėsiu g.gif

labai ačiū už info wub.gif

O beje, iki kelių jūs šventėt? pas mus 2 dienos, įdomu antrą dieną iki kada galima ten būt???
O pirtis nemokamai??? o kaip aptarnavimas?? šiaip maistas skanus??? karšti kaip??

Atsakyti
Aptarnavimas neblogas, karsti mum patiko, emem vistienos kepnsi. Kadangi mes sventem penktadini tai sestadieni iki 15 sventem, nes vakare pas juos kitos vestuves turejo but. Bet tiek pilnai uzteko. Pirti mum uzkure uz nuolaida, kuria nusiderejom, taip apie 150 Lt kainuotu. Siaip tai tikrai nesigailim, kad ten sventem. Visi sveciai miegojo lovose, tik pulka rusy ant zemes paguldem, bet jiem ten smagu buvo, nakti net savo baliuka pasidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2005 08 09, 14:05)
Aptarnavimas neblogas, karsti mum patiko, emem vistienos kepnsi. Kadangi mes sventem penktadini tai sestadieni iki 15 sventem, nes vakare pas juos kitos vestuves turejo but. Bet tiek pilnai uzteko. Pirti mum uzkure uz nuolaida, kuria nusiderejom, taip apie 150 Lt kainuotu. Siaip tai tikrai nesigailim, kad ten sventem. Visi sveciai miegojo lovose, tik pulka rusy ant zemes paguldem, bet jiem ten smagu buvo, nakti net savo baliuka pasidare smile.gif




Na man svarbiausia, kad būtų malonūs žmonės, maloniai aptarnautų, nesiraukytų ir maistas skanus būtų...

labai dėkoju už info 4u.gif
Atsakyti
mes planuojame svesti Kaune "Unijoj" gal kas turi kokiu komentaru?
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhe @ 2005 08 21, 23:23)
mes planuojame svesti Kaune "Unijoj" gal kas turi kokiu komentaru?



kadangi Unija visai netoli nuo mano darbo, tai anksčiau lėkdavom ten pietaut...maistas fee.....vieną kartą į salotas graikiškų riešutų su lukštais pridėjo, tai dantuką nulaužiau...kitą kart krevečių pamiršo - atnešė krevečių salotas be krevečių....
na ir šiaip, apie kugelį iš vis patyliu...
Žiūrėkit maistą atsargiai...beje, alaus ten normalaus nėra, tik unijos specialus - tragiškas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 08 05, 15:21)
mano sesuo ten šventė Naujus metus. Liko viskuo labai patenkinti, bet vestuvėms, nežinau, ar labai jie tinka... g.gif

"Senieji rūsiai" man labai patiko, su darboviete pernai kalėdinį balių ten šventėm.
Bet vestuvėms - na, nebent vestuvės gilų rudenį arba žiemą, nes vasarą ar šiaip gražiu oru kažkaip nelabai norėtųsi įlįsti į rūsį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatulka @ 2005 07 19, 12:32)
o mes svesime Karmelavoje, Briedziu medziokleje. Jie ten turi atskira sale, jauki labai, sviesi tokia, nusileidus i apacia laiptukais alaus stalas stovi, backute alaus, prisileidi kiek nori (tik aisku paskui reiks susimoket:smile.gif)) prtis jei nori (60lt valandai), ir atskiras kiemelis su stalu. kaina zmogui 35lt. tik is baro reik paimt gerimu uz 100lt. visi kiti gerimai (svaigieji) ir saldumynai jau neieina i ta kaina, patys atsivesim. dar jei norim uz 100-150lt papuos viska. ar skanu nezinau, papasakosiu tik po rugsejo 10d:smile.gif)


Ir aš ten esu šventus puskės vestuves.Labai patiko thumbup.gif Tada buvo labai karšta, tai tas kiemelis tikras išsigelbėjimas. Maistas irgi buvo skanus
Atsakyti
na papasakokit ir apie "Prie svarstyklių" Kaune kas nors g.gif
Nejaugi tai visai nepopuliari vieta vestuvėms??? cry.gif
Atsakyti