Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Egipta @ 2005 05 29, 12:04)
Gal kuri nors jau svente savo vestuves Liutonyse??? Siaip ten viskas grazu aplinka ir visa kita, tik kaip ten bus su maistu??? Gal kas galit parasyt kokiu atsiliepimu, nes mes ten svesim savo vestuves.



Sveikutė, aš švęsiu ten, bet tik rugsėjo mėnesį... biggrin.gif
Lauksiu iš tavęs atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
O visai nebloga salyte yra Karmėlavoje kavinė "PROVINCIJA"
TIkrai nebrangiai maistas, kepsniai tik po 10 lt, bet gali pasirinkti, ir tikrai ne paprasčiausias karbonadas. Ir indai grazus, ir taures. Salės nuoma nekainuoja, tik prašo paimt nors kelis butelius iš baro. Leidžia ir savo vaisius, ir alu, ir gėrimus, ir saldumynus žinoma atsivežt. dar atvešiu lydeką ir išfarširuos, mokėsime tik už darbą, Svarbiausiai , kad yra uždaras kiemas, jame ir fontanas yra, aikštėlė šokiams. thumbup.gif
Nu tiksliai galėsiu pasakyt po 2 savaičių biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau užsisakėm "Sfinksą". thumbup.gif Labai patiko ten viskas. O ir kain ganėtinai normali. Pirmai nakčiai jie mums dovanoja apartamentus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 06 07, 09:25)
Mes jau užsisakėm "Sfinksą".  thumbup.gif Labai patiko ten viskas. O ir kain ganėtinai normali. Pirmai nakčiai jie mums dovanoja apartamentus. thumbup.gif


O kokios kainos? Ar galima ką savo atsinešti? Mes tai savo ir alaus bačką vežamės, ir gėrimus, nu kelis butelius iš baro simboliškai paimsim, nes už nuomą nemokėsim
Atsakyti
QUOTE(,ickute7,2005 06 07, 13:43)
O kokios kainos? Ar  galima ką savo atsinešti? Mes tai savo ir alaus bačką vežamės, ir gėrimus, nu kelis butelius iš baro simboliškai paimsim, nes  už nuomą  nemokėsim


Na, kainos ten priklauso nuo to, ka rinksies. Siaip planuojam apie 5000 tam skirti. Viska imsim is ju, nes neturiu noro ir laiko lakstyti po parduotuves ir ieskoti kur ka uzsakyti ir nupirkti. Ir siaip man ten labai super. Ir padavejai auksto lygio. Tai visas vakarelis turetu buti be priekaistu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 02 07, 21:21)
Visą namą ten nuomoja - mes vestuves šventėm thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Sutalpino 40 žmonių - pirmam aukšte šokių salė ir alaus baras, toliau antram jau baliaus vieta ir viršutiniam saldus stalas  mirksiukas.gif  thumbup.gif Yra kondicionieriai, kas karštą vasarą tikrai aktualu, aplinka laaaaaaaaaabai gražiai sutvarkyta wub.gif man patiko, ne vieniems dar po to siūlėm ir visi liko patenkinti smile.gif



Aš jau balandžio mėnesio pradžioj užsisakiau pas Danute rugpjūčiui (beja buvo likęs tik vienas laisvas vasaros savaitgalis), tai kai persaičiau komentarus, tai net palengvėjo cool.gif
Na dėl aplinkos, tai net neabejoju, kad bus nuostabu, nes ši sodybą yra pelniusi lyg 2004 gražiausios sodybos vardą thumbup.gif
Labai patiko, kad viskas yra keliuose aukštuose, bet kartu tarsi ir vienoje erdvėje biggrin.gif
Po vestuvių galėsiu smulkiau parašyti, o jos jau ne už kalnų wub.gif
Atsakyti
Nezinau ar kas nors rase savo atsiliepimus apie bajorkiemi?
Gal kas nors yra kas galetu pasidalint savo ispudziais ir atsiliepimais?
Atsakyti
stai jau ir radau keleta atsiliepimu apie Bajorkiemi (sorry naujoke blush2.gif ), bet tik gaila ne labai geru....
Atsakyti
Gal jau teko kam nors vestuves švęsti restorane "Sandija". Kokių girdėjot atsiliepimų? kaip maistas ir aptarnavimas?
Atsakyti
Mano draugė ten šventė prieš metus.Viskas labai patiko,buvo skanu, lyg ir niekuo nesiskundė,labai palankios sąlygos,daug ką galima buvo patiems atsinešti nebūtina iš jų pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 07 08, 15:44)
Gal jau teko kam nors vestuves švęsti restorane "Sandija". Kokių girdėjot atsiliepimų? kaip maistas ir aptarnavimas?

as ten shvesiu kaip tik thumbup.gif atsiliepimus tai girdejau gerus, nors mazai kas ten shvencia. man tai ten sale labai jauki, nors ir nedidele, bet vasara kiemelis grazus, kur, manau persikels veiksmas group.gif
ten motelyje ir kambari jaunavedziams dovanu duoda wub.gif zinoma, daugiau galesiu papasakot po vestuviu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2005 07 08, 19:13)
as ten shvesiu kaip tik thumbup.gif atsiliepimus tai girdejau gerus, nors mazai kas ten shvencia. man tai ten sale labai jauki, nors ir nedidele, bet vasara kiemelis grazus, kur, manau persikels veiksmas group.gif
ten motelyje ir kambari jaunavedziams dovanu duoda wub.gif zinoma, daugiau galesiu papasakot po vestuviu ax.gif


Galbūt ne paslaptis kiek jums ten kainuos šventimas žmogui? ax.gif Ir vieną vakarą būsite ar du?
Atsakyti