Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Maus @ 2005 04 20, 21:52)
As tai Berneliu uzeiga rekomenduoju, aptarnavimas buvo puikus, kainos irgi labai normalios


As irgi pritariu Maus del berneliu uzeigos. Ir dar norejau Maus pasakyti, kad jus su vyru labai zavi porele ir man labai patiko jusu vestuvines nuotraukos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune7 @ 2005 05 10, 14:12)
Is tikruju brangiai,mes nenorejome tiek brangiai  schmoll.gif . Bet taip isejo kad velai pradejome viska tvarkyti, ir visur buvom uzimta,tai net galvojom kad atidesime,jei nieko gero nesurasim. Kainuoja zmogui 150. Poto pagalvojom ir nusprendem imti,atsizvelgdami i meniu, aplinka,patalpas ir plius antra deina iki 7 galima buti,gal visai ir nieko iseina  unsure.gif


o kas i ta kaina ieina?
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2005 05 13, 10:36)
o kas i ta kaina ieina?


Bus keturi karstis, bent jau taip sake. 2 pirma diena ir 2 antra.Aisku saltieji patiekalai,Vaisiai,salduminai kazkokie,gaivieji gerimai,ne alkoholis.Gali naudotis sauna,valtim paplaukiuoti,dar kazkas ten.Didziule sale,iki 100 zmoniu gali sutalpinti,grazi aplinka ant ezero kranto,daug erdves,yra vaiku aikstele,pas mus vaiku bus gana normaliai,krepsinio aikstele (cia aisku taip prie visko rasau).Ir plius antra diena kaip sakiau iki 7 vakaro galima,kai kitur kur skambinom sake iki 5 daugiausia.Tikiuosi viskas bus gerai,nes kaina tikrai nemaza,noresi kad butu viskas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, pasiulykite kas zinot kokiu neblogu vietu vestuvems su nakvyne kazkur 35 zmonems. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratux @ 2005 05 18, 16:13)
Sveiki, pasiulykite kas zinot kokiu neblogu vietu vestuvems su nakvyne kazkur 35 zmonems. smile.gif



Sveika, tai gal nepatingėk ir paskaityk šią temą nuo pradžių??? 4u.gif
Atsakyti
O kokios kainos Berneliuose?...ir kaip suprasti "problematiska su nakvyne"?Tai yra ten kur miegoti ,ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Letenėlė @ 2005 05 20, 22:05)
O kokios kainos Berneliuose?...ir kaip suprasti "problematiska su nakvyne"?Tai yra ten kur miegoti ,ar ne? ax.gif

Mes kai ieškojom ploto šventimui, tai skambinome į bernelius ir mums pasakė, kad su nakvyne yra taip: šalia bernelių yra kažkokia sodyba ir ten galima išsinuomoti ją nakvynei (aišku, pinigėliai papildomi), bet kaip mums papasakojo, tai ten joje geriausiu atveju telpa tik 20 žmonių. g.gif O pačiuose bereneliuose nakvynei vietos nėra... unsure.gif
Atsakyti
o tai cia kalba eina apie Bajorkiemi,kaip supratau,ane?
Bet ar ne berysio,jei bus lauke pilna svetimu zmoniu ir visi akis ispute ziures? Ar kam nors teko svesti Bajorkiemy?Siaip,man ju maistas lb patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Letenėlė @ 2005 05 21, 09:55)
o tai cia kalba eina apie Bajorkiemi,kaip supratau,ane?
Bet ar ne berysio,jei bus lauke pilna svetimu zmoniu ir visi akis ispute ziures? Ar kam nors teko svesti Bajorkiemy?Siaip,man ju maistas lb patinka thumbup.gif

Taip, aš vkalbėjau apie Bajorkiemį... smile.gif Jie orientuojasi į lietuviškus tradicinius patiekalus, o dėl nakvynės tai patys man pasakė, kad ši sritis dar nėra sutvarkyta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Letenėlė @ 2005 05 21, 11:55)
o tai cia kalba eina apie Bajorkiemi,kaip supratau,ane?
Bet ar ne berysio,jei bus lauke pilna svetimu zmoniu ir visi akis ispute ziures? Ar kam nors teko svesti Bajorkiemy?Siaip,man ju maistas lb patinka thumbup.gif


maciau kaip pernai ten vestuves svente, tai taip ir buvo zmoniu marios net lauke sunku vietos ir viduje sunku vietos gauti, o jaunoji buvo visu apziuros objektu, nu o mes asku pletkavojome kaip atrodo kas gerai, kas ne - bo visa valanda kiek buvome bajorkiemyje tiek balkone ji stovejo ir vaiksciojo
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 21, 18:22)
maciau kaip pernai ten vestuves svente, tai taip ir buvo zmoniu marios net lauke sunku vietos ir viduje sunku vietos gauti, o jaunoji buvo visu apziuros objektu, nu o mes asku pletkavojome kaip atrodo kas gerai, kas ne - bo visa valanda kiek buvome bajorkiemyje tiek balkone ji stovejo ir vaiksciojo


O ka rodo marios zmoniu - kad ta vieta yra zmoniu vertinama, o jei sventi atskirai, t.y.karcenoj bajorkiemio, tai manau viskas labai normaliai
Atsakyti
Gal kuri nors jau svente savo vestuves Liutonyse??? Siaip ten viskas grazu aplinka ir visa kita, tik kaip ten bus su maistu??? Gal kas galit parasyt kokiu atsiliepimu, nes mes ten svesim savo vestuves.
Atsakyti