Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Ačiū tau už gerus ir padrąsinančius žodžius 4u.gif Tiesa tikrai ne miegot, o juo labiau ne dėl televizoriaus ar atskiro touleto su vonia ten rinksimės smile.gif Dar kartelį ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 03 23, 11:26)
Trakai - Akmenine uzeiga  g.gif  Ar turit nuomone apie sia vieta ?????????????

gal galiu paklausti kiek cia tau kainuos ir ant kiek zmoniu blink.gif
Atsakyti
Apie Akmeninę užeiga girdėjau tik gerą, tik biški brankoką ir telpa ne daug žmonių
Atsakyti
sveiki
Gal kas ka nors girdejot apie Jachtkluba? As ten planuoju daryti savo vestuves, atrodo visai neblogai ir vaizdas labai geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2005 03 23, 13:01)
Apie Akmeninę užeiga girdėjau tik gerą, tik biški brankoką ir telpa ne daug žmonių


Aš galvoju, kad ten viskas super turėtų būti thumbup.gif Aš irgi švęsiu akmeninėje užeigoje, tai sakė maisto tikrai visiems užteks ir dar liks, dėl alkoholinių gėrimų irgi neapgaudinėja, stalai bus papuošti, tortas įspūdingas ir plius kelias į sodybą papuoštas degančiais fakelais clap.gif clap.gif

Ir pabandytų, ką ne taip padaryti, tuoj į forumą parašyčiau ax.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapryzas @ 2005 03 23, 22:36)
sveiki
Gal kas ka nors girdejot apie Jachtkluba? As ten planuoju daryti savo vestuves, atrodo visai neblogai ir vaizdas labai geras mirksiukas.gif


Girdejau ne kokius atsiliepimus apie maista, viena pazistama ten svente tai sake maistu nusivyle ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

as renkuosi tarp Jachtklubo ir Katpėdėlės.

Iš tiesų apie Jachtklubą girdėjau tik gerus atsiliepimus. Tikrai nebloga salytė, taciau aplinkui vaikščios pašaliniai. Vaizdas grazus.
Planuojam iki 25 zmoniu, dar norėtusi ir pašokti, bijom, kad vietos bus mažoka.
Kainos: zmogui 50 Lt, alkoholį pardavinės didmeninėm kainom, padarys tortą (kiek girdėjau, tikrai labai skanus ir gražus). Po 2 val. reikia mokėti 20 Lt /val.už viršvalandžius. Administratorė maloniai bendrauja, visos kainos aiskios.

O Katpedele- labai patiko. Gal galutinis finansinis rezultatas bus brangesnis.
Kainos: 50 Lt zmogui, uz 200-300 pirkti alkoholiniu is baro, po 12 val. 40 Lt/val. uz virsvalandzius. Jauciu, kad kainos tariantis gali ir kisti. Ne i gerąją pusę. Rizikos daugiau.
Man patiko, kad daugiau vietos ir labai malonus interjeras.
Atsakyti
mes jau siandien padavem rankpinigius i Jachtkluba mirksiukas.gif , nezinau musu bus apie 80 zmoniu ten jie dabar biski prasiplete ir pasaliniu visai nebus, viskas musu. Barmenui ir dviem padavejom po 24val. reikes po 20lt. kiekvienam moket. Siaip atrodo viskas labai fainai thumbup.gif ir kainos geros ir maistas labai graziai atrodo.Jie Miesto sodo padalinys taip kad man atrodo su maistu problemu neturetu buti g.gif Taip vadybininkes labai malonios ir atrodo bent dabar kad nieko nereikes rupintis viska jie padarys.Kazkiek alchoholio iena i kaina, o paskui is ju pirksim didmeninem kainom thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wajda @ 2005 03 24, 16:50)
Aš galvoju, kad ten viskas super turėtų būti  thumbup.gif  Aš irgi švęsiu akmeninėje užeigoje, tai sakė maisto tikrai visiems užteks ir dar liks, dėl alkoholinių gėrimų irgi neapgaudinėja, stalai bus papuošti, tortas įspūdingas ir plius kelias į sodybą papuoštas degančiais fakelais  clap.gif  clap.gif

Ir pabandytų, ką ne taip padaryti, tuoj į forumą parašyčiau  ax.gif  ph34r.gif

na gal gali pasakyti kiek kainuos vienam zmogui mirksiukas.gif man ten irgi labai grazu ir girdejau tik laaabai gerus atsiliepimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2005 03 25, 21:45)
na gal gali pasakyti kiek kainuos vienam zmogui mirksiukas.gif man ten irgi labai grazu ir girdejau tik laaabai gerus atsiliepimus biggrin.gif



Bijau ir skaičiuoti, kiek vienam žmogui gaunasi blush2.gif Šiaip tikrai brangu palyginus. Komplekso nuoma (kambariai, restoranas, pirtys) 5900lt, maistas vienam žmogui 70-80 lt, + alkoholis neįskaičiuotas. Tai va ax.gif

Tikiuosi nors šventė bus graži 4u.gif
Atsakyti
Sveika visi.As cia naujoke.Mano vestuves vasara,gal galetumet pasakyt kur galima rasti sodyba kokia aplink Kauna.Kur skambinam visur jau uzimta daugumoj sad.gif .O gal kas zino ka apie Saulyne. Please, buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Koks fainas puslapiukas cia smile.gif . Tikrai daug informacijos radau savo vestuvem, aciu visiems thumbup.gif . Taip isejo kad manes net ir LT dabar nera, net ne pati ieskau, gimines viska daro, visos sales daugmaz jau uzimtos sad.gif . Busimas vyras smile.gif nori su nakvine .Tai liko tik Gineve. Pasakykit kas nors kaip ten. Kad aplinka grazi tai maciau, o kaip maistas ir aptarnavimas? Net nezinau ir ka daryt.
Atsakyti