Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Anaka tai, kad Kaune jau atsibodo 4u.gif vaziuotume prie juros bet tada negriztume iki pusiaunakcio i svente biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal ką nors girdėjote apie Viktoro Vegio sodybą. Buvau ten nuvažiavusi gamta vasarą gal ir nieko. O kaip tas seniokas? gal kas nors ten šventėtė, tai būtų gerai, kad parašytumėte, ačiū
Atsakyti
Dar skambinau Danutei, ji lampedziuose nuomoja nama, ar sale, tiksliai nezinau, bet be maisto vien tik uz sale uzsiprase 500Lt, o maistas man atrodo sake, kad kainuoja zmogui apie 45Lt, bet jeiimi su maistu, tai man atrodo, kad uz sale atskirai moket nereikia

LABUKAS

GAL GALIMA BUTU GAUTI TOS DANUTES LAMPEDZIUOSE KONTAKTINIUS DUOMENIS AR KOKIOS NORS KITOS PAPILDOMOS INFORMACIJOS APIE TA NAMA?
BUCIAU LAAAABAI DEKINGA ax.gif
Atsakyti
[LABUKAS

GAL GALIMA BUTU GAUTI TOS DANUTES LAMPEDZIUOSE KONTAKTINIUS DUOMENIS AR KOKIOS NORS KITOS PAPILDOMOS INFORMACIJOS APIE TA NAMA?
BUCIAU LAAAABAI DEKINGA ax.gif
[/quote]

Sveikutes merginos, aš tai pas taą danutę, jau buvusi.Na jau beveik vos neišsinuomavau.Na aplinka man patiko ten ir tam name labai gražu, nu tik tiek kad ta salė biski tokia maža. Mizikantui sunku tilpti, o jei dar du neįmanoma. Bet netai norėjau jums pasakyti, būkite atsargios ir viską išklausinėkite. Aš jau buvau rankpinigius padavusi, kai ji pasakė, kad po dvylikos ima viršvalandžius. Ir dar kad už nakvynę nuo žmogaus po 35 litus. tai kažkokia makalynė, kad net visiems lovų neužtektų ir už miegijimą ant žemės mokėti 35 litus tai man pasiridė apsurdas, tai va tike norėjau pasakyti
Atsakyti
As kai paskaiciau atsiliepimus apie Petrausku sodyba, tai cry.gif norisi. Mes kai ten buvome, visai patiko ir seimininkai malonus ir tt., palikom uzstata ir dziaugemes tuo, bet jau pradedu nervintis, o gal tikrai kazko blogo nepastebejau ir mums ten tikrai nepatiks, uch kaip noreciau isgirsti ir geru atsiliepimu apie ta sodyba sad.gif Juk nesinori tos vieninteles dienos susigadinti nevykusiai issirinkta vieta sad.gif
Atsakyti
kaunietems rekomenduoju Rumsiskiu viesbuti. (868788888)Kiek apvazinejom, geresnes vietos neradau.
Dvi nemazos sales. Dvivieciai kambariai poilsiui su televizoriumi, dusu ir tualetu kiekviename is ju.
Baseinas, pirtis, biliardo sale, jei bus noras antra diena jaunesniems atsigaut.
mes sutarem 75Lt/zm. uz dvi dienas su nakvyne
i ta kaina visa sita ieina + vaisiu stalas, saldus stalas su 5 tortais, ir alaus stalas.
kiek esu kalbejus su zmonemis, ten sventusiais, nusiskundimu neturejo.

nepykit, ber lyginant su petrauskais... censored2.gif
jei zmoniu apie 40, tai i lovas ten visi tikrai netilps. sako, jaunesni ir ant grindu gali. parode ciuzinius, tai tikri issigandom... suplyse, purvini.
ir kaina tik 5 Lt skiriasi.
nuosirdus patarimas, kol dar ne velu atsisakyti, bent jau as taip daryciau.
bet jau jei svesit ten, tai tikrai linkiu geros svetes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yell: 10 kovo 2005 - 16:55
Apie rumsiskiu viesbuti as ir galvojau, bet ten gerai jei zmoniu daug, jei nedaug tai manau truputi nykoka, todel issirinkau tikrai neblogesne vietele thumbup.gif
Atsakyti
Rumšiškės turi vieną minusą- tenai nelabai skanus maistas... sad.gif
Atsakyti
mes tai uzsisakeme "Sandija". Patiko man ten sale, nedidele, bet labai jauki ir grazi, kieme vasara pavesine buna, fontanas...kiemas siaip gal ir mazokas truputi, bet sales jaukumas viska atperka:) Tik vat noreciau ishgirst kokiu nors atsiliepimu, nes kazkaip pasirode, kad nelabai kas uzsisakineja sioje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 03 22, 11:24)
Rumšiškės turi vieną minusą- tenai nelabai skanus maistas... sad.gif


del skonio nesigincijama. man buvo tikrai labai skanu.
Atsakyti
Trakai - Akmenine uzeiga g.gif Ar turit nuomone apie sia vieta ?????????????
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 03 10, 13:01)
As kai paskaiciau atsiliepimus apie Petrausku sodyba, tai  cry.gif norisi. Mes kai ten buvome, visai patiko ir seimininkai malonus ir tt., palikom uzstata ir dziaugemes tuo, bet jau pradedu nervintis, o gal tikrai kazko blogo nepastebejau ir mums ten tikrai nepatiks, uch kaip noreciau isgirsti ir geru atsiliepimu apie ta sodyba  sad.gif Juk nesinori tos vieninteles dienos susigadinti nevykusiai issirinkta vieta  sad.gif


Manau reiktų mažiau skaityt blogus atsiliepimus smile.gif nes visokių nuomonių buna ir aišku visokių reikia.. Bet kai jau paduodi užstatą tai reikia negalvot, kad bus kas nors blogai, nes daug kam pvz Petrauskų sodyba thumbup.gif
Man pavyzdžiui didelę reikšmę turi graži aplinka, gera nuotaika.. O ten kur permiegosi ar su atskiru dušu, ar su televizoriumi tai ne taip jau ir svarbu, juk ne miegot susirenkam smile.gif
Atsakyti