Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikuciai,
As cia kaip ir naujoke, bet ziuriu gera puslapiuka atradau thumbup.gif
Turim problemyte, reikia rasti vieta vestuvems vasara Kaune arba aplink
ji.....Buvom nuvare i Rumsiskiu restorana, atrode super, bet va ta diena
uzsakyta.Tiesa, vestuves sia vasara.....Padekit labai prasau... biggrin.gif
Atsakyti
Siulau Petrausku sodyba Kulautuvoje.Labai liuks vietele
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 01 10, 15:32)
Siulau Petrausku sodyba Kulautuvoje.Labai liuks vietele



Pamirsau pasakyti, kad reikia su miegamomis vietomis ir maistu apie 40iai zmogeliuku
gal turi kontaktus?kokios kainos?
Atsakyti
Ten su maistu ir nakvyne.Kaina vienam zmogui 75lt.Na nera taip pigu, bet nera ir brangu, o ir vieta fantastiskai mums patiko.Jei jus buvot rotusej, tai turejo duot leidinuka "vestuves', ten buvo ir foto.
telefona atsiusiu i AZ.
Parasyk kaip seksis smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as ir naujoke! Fantastiskas dalykas yra sis puslapiukas!
Musu vestuves irgi sia vasara, tad jau pradejom pajieska, sodybas dar neziurejom,
bet Kaune viesbucius ir kelias pokyliu sales teko pamatyt.
ispudi paliko tik dvi vietos: man labai patiko "Sfinkso" restoranas (cia jauciasi prabanga, labai geras aptarnavimas, kainos nuo 50 iki 100 lt vienam zmogui, sake kaina priklauso nuo to kiek isgersi), mano busimam vyrui patiko "Perkuno nami", tai europietisko stiliaus nelabai didele sale, talpina berods 50 zmoniu, bet kainos gan didokos, vienam 100 lt ir maziau sake tikrai neiseis!
ateinancia savaite bandysiu ieskoti sodybos, gal kas kokiu patarimu turi?
Atsakyti
O gal kasnor netycia buvot Viktoro Vegio sodyboje (Bernatoniu km. Raudondvario sen.) Gal turit, kokiu nors komentaru, nes paveiksliuke, tai neblogai atrodo.
Atsakyti
na neteko! Bet zadu sia savaitele apsidairyti kaimo turizme!nes gal vasara smagiau kaime svest nei mieste, aisku jei geras oras biggrin.gif
Atsakyti
mes vestuves darėme Kauno r. Užusaliuose(už Karmėlavos). yra miegamos vietos, pirtis, salė visa stiklinė, erdvi, aplinka graži, ežeras šalia tongue.gif
bet tik stalus jau labai.....prastai buvo paruošę ir maistas nekoks(kas labai man sugadino visą nuotaiką) sad.gif kaina nesikandžioja - dviem dienom žmogui 40-50lt.
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 01 18, 22:12)
mes vestuves darėme Kauno r. Užusaliuose(už Karmėlavos). yra miegamos vietos, pirtis, salė visa stiklinė, erdvi, aplinka graži, ežeras šalia tongue.gif
bet tik stalus jau labai.....prastai buvo paruošę ir maistas nekoks(kas labai man sugadino visą nuotaiką) sad.gif  kaina nesikandžioja - dviem dienom žmogui 40-50lt.


Mes irgi buvom nuvare ten pasiziureti,vaizdas gal ir neblogas, bet kazkaip itartinai
pasirode maisto kainos.......aisku meniu nemaciau, bet ko gero nebevarysim
jei jau tokie atsiliepimai....
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 01 10, 15:32)
Siulau Petrausku sodyba Kulautuvoje.Labai liuks vietele



Mums tai ten nepatiko....Na uzsiprase 80Lt zmogui, bet siaip tai vietos mazoka...
Ir kazkaip man neuzbaigta...galetu buti nors kiemas tvora aptvertas, kad masinas saugiau suvaryti....O be to sake, kad muzika iki dvieju gali leisti drasiai, o paskui kaimynai nori, kad butu tyliau sad.gif Nu nesamone.....
zodziu paieskos tesiasi....
Atsakyti
Vakar skambinau i viena vieta (Vaisvydavoje) ten atsiliepe toks visai malonus vyriskis ir pareiske, kad sales nuoma be maisto kainuoja 1500Lt. Tai pagalvojau, kad jau gal visai tiks ir kokia kavine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2005 01 19, 09:26)
Vakar skambinau i viena vieta (Vaisvydavoje) ten atsiliepe toks visai malonus vyriskis ir pareiske, kad sales nuoma be maisto kainuoja 1500Lt. Tai pagalvojau, kad jau gal visai tiks ir kokia kavine  smile.gif


as irgi Vaisvydavoj i viena vieta skambinau....uzsiprase apie 140lt zmogui... sad.gif
na manau truputi brangoka, kai zmoniu bus apie 40...bet siaip vieta ten faina,internete maciau...tai ko gero bandysim i kokia kaima sodyba, vasara turetu buti ciki....problema, kad mums reikia su nakvyne.....
Atsakyti