Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(VAE @ 2007 05 15, 10:08)
net nežinau kurioj temoj geriau pasisakyt ar laikraštuko, ar šioje. sugalvojau visiems dovanodama laikraštukus padovanoti ir  "lauktuviu krikštukus". tai maždauga atrodys taip: prispausdinau daug popieriuku su mažytėmis dukrytės nuotraukomis, į tuos popieriukus suvyniosiu saldainius ir sudėsiu į maišelius, prie kurių prisegsiu lapelį "lauktuvių krikštukai", gamintojas- mamytė, geriausias iki: ir t.t, panašiai tokia info, kaip kad būna ant etikečių. ir tuos maišelius išdalinsiu visiems svečiams
o krikšto tėvams padariau po puoduka su dukrytės nuotraukomis

Patiko ir man ta idėja su lauktuvių krikštukais thumbup.gif Aš dar krikštatėviams padariau įrėmintą vaikučio nuotraukytę su įsakymais wub.gif Galvojau dar apie maikutę su užrašu ir nuotrauka,bet gal šiek tiek per brangu g.gif 80lt.už abi,o apsivilks tik vieną kartą g.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulka @ 2007 06 05, 09:56)
Patiko ir man ta idėja su lauktuvių krikštukais thumbup.gif Aš dar krikštatėviams padariau įrėmintą vaikučio nuotraukytę su įsakymais wub.gif Galvojau dar apie maikutę su užrašu ir nuotrauka,bet gal šiek tiek per brangu g.gif 80lt.už abi,o apsivilks tik vieną kartą g.gif


Kodel manai, kad tik karta apsivilks? g.gif galima ivest tradicija, kad kasmet per vaiko gimtadieni apsirengtu - cia man staiga sove tokia mintis galvon smile.gif o kai susideves ar nebeitilps, bus proga naujas uzsakyt su naujesne nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
Mes kriksto tevams dovanosime po albuma su keliom dukrytes nuotraukom ir veliau per vis dovanosim po nuotraukyte. Kiekvienam sveciui po Krikstynu knygute ir sokolada su dukrytes nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 05, 11:45)
Kodel manai, kad tik karta apsivilks? g.gif galima ivest tradicija, kad kasmet per vaiko gimtadieni apsirengtu - cia man staiga sove tokia mintis galvon smile.gif o kai susideves ar nebeitilps, bus proga naujas uzsakyt su naujesne nuotrauka biggrin.gif

AŠ SALDAINIUKUS JAU PADARIAU,FAINAI GAVOSI bigsmile.gif NO O MAKUTES AIŠKU GALĖTŲ PER KIEKVIENĄ GIMTADIENĮ APSIVILKTI,BET KAD TAS MŪSŲ GIMTADIENIS ŽIEMĄ g.gif NORS PAGALVOJUS,KAIP FAINAI ATRODYTŲ,DUKRYTĖ VIS DIDESNĖ,O MAIKULĖJ MAŽYTĖ,PRISIMINIMAS NEREALUS thumbup.gif DAR GALVOJU APIE TAUPYKLES MAŽOSIOS PĖDUTĖSE g.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulka @ 2007 06 05, 21:39)
AŠ SALDAINIUKUS JAU PADARIAU,FAINAI GAVOSI bigsmile.gif NO O MAKUTES AIŠKU GALĖTŲ PER KIEKVIENĄ GIMTADIENĮ APSIVILKTI,BET KAD TAS MŪSŲ GIMTADIENIS ŽIEMĄ g.gif NORS PAGALVOJUS,KAIP FAINAI ATRODYTŲ,DUKRYTĖ VIS DIDESNĖ,O MAIKULĖJ MAŽYTĖ,PRISIMINIMAS NEREALUS thumbup.gif DAR GALVOJU APIE TAUPYKLES MAŽOSIOS PĖDUTĖSE g.gif


O kur tokias taupykles daro? rolleyes.gif Na, pasiskaiciau as sita tema, susirasiau tai, ka jus dovanojat, belieka su vyru apsitart ir nusprest, ka norim ir ka galim sau leisti dovanot ax.gif bet va, taupykles ideja tai labai patiko thumbup.gif Marskineliai irgi butu neblogai smile.gif
Atsakyti
O mes krikštatėviams dovanosim pagalvėles su nuotrauka. Pagavom krikstatėvį su dukryte, ir krikstamotę su dukryte 4u.gif Taigi turės kiekvienas pagalvėlę su nuotraukėle thumbup.gif
Man ši įdėja labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 06, 15:04)
O kur tokias taupykles daro?  rolleyes.gif Na, pasiskaiciau as sita tema, susirasiau tai, ka jus dovanojat, belieka su vyru apsitart ir nusprest, ka norim ir ka galim sau leisti dovanot ax.gif bet va, taupykles ideja tai labai patiko thumbup.gif Marskineliai irgi butu neblogai smile.gif

Na tiesiog mažylės pėdutės,prisiūsiu kokį kaspiną pakabinimui ir viskas.Labai paprasta ir nauja gal g.gif o ir talpu biggrin.gif
Atsakyti
Mes kriksto tevams dovanojome foto remeli su kriksto dukros nuotraukele, taip pat ir seneliams, tik maziukus remelius su nuotraukele. Visi buvo labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Dovanojom krikštatėviams maikutes su mažiaus nuotraukytėmis smile.gif Dariau Copy1.Tikrai esu patenkinta kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute @ 2007 06 11, 15:11)
Dovanojom krikštatėviams maikutes su mažiaus nuotraukytėmis smile.gif Dariau Copy1.Tikrai esu patenkinta kokybe thumbup.gif


kiek kainavo? Ar ir maikutė ten jų, ar reikia atsivešti savo? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2007 06 12, 12:18)
kiek kainavo? Ar ir maikutė ten jų, ar reikia atsivešti savo? blush2.gif  4u.gif

dabar 29Lt. maikutes ju.
www.copy1.lt
tik noriu pasakyt, kad gedimino pr. nesidarykit, ten blogas printeris doh.gif kokybe bus nekokia. Geriau Antakalnio g. thumbup.gif thumbup.gif

Mes dovanosim magic puodelius su nuotraukom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 14 birželio 2007 - 00:05
QUOTE(Stebukle @ 2007 06 14, 00:04)
dabar 29Lt. maikutes ju.
www.copy1.lt
tik noriu pasakyt, kad gedimino pr. nesidarykit, ten blogas printeris doh.gif kokybe bus nekokia. Geriau Antakalnio g. thumbup.gif  thumbup.gif

Mes dovanosim magic puodelius su nuotraukom bigsmile.gif


Papasakok apie tuos puodelius g.gif reikia savo nuotrauka nunesti, jau atspausdinta? ar is CD jie isikelia? ir kiek tas malonumas kainuoja? nes su vyru pradejom svarstyti sita varianta...
Atsakyti