Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(veiva @ 2009 06 25, 22:01)
Ir mane tai domina  ax.gif

mačiau www.estetesdeco.lt, tik man brangoka pasirodė.. Pati dekupažinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaSpr @ 2009 06 25, 20:00)
Sveikos mamos,

man labai patiko dovanele - pakabos thumbup.gif Gal kas nors turite kontaktus zmoniu kurie tai gali padaryti? Kiek tai kainuoja.

Aciu,
Edita



as pas Zyliuka jau triskart uzsakinejau, labai grazus darbeliai wub.gif ir kaina man normali pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 03, 14:43)
Senelius galima paraginti parašyti testamentą ir įteikti jau užpildytą formą, kur jie viską palieka anūkui(ei). Jiems beliks tik pasirašyti...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va čia ir praktiška ir originalu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir seneliams atsisakyti nepatogu bus, juk tokia šventė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2009 06 16, 18:01)
As dovanojau krikstateviams po angeliuka ir po 10 isakymu humoro forma ant papiruso ax.gif


As siandien pradejau daryti isakymus kriksto tevams. noreciau irgi ant papiruso atspausdinti, bet kur toki gauti?
Atsakyti
QUOTE(geresne @ 2009 06 26, 10:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif va čia ir praktiška ir originalu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ir seneliams atsisakyti nepatogu bus, juk tokia šventė biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

medinis- super idėja thumbup.gif lotuliukas.gif

dėl papiruso, nežinau ar tokio yra, bet visokių spalvotų lapų galima pačiai ka nors prisitaikyt, namie kraštus apkarpyti ar apdeginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, uzsakiau as vaiko krikstynoms pakabas, tik dabar galvoju ka reiks sakyti jas iteikiant ? g.gif Nu nieko nesumastau . Gal kas padetu , pamestu kokia minti 4u.gif
Atsakyti
O mes kriksto tevams dovanosim po pusodeli su juokinga dukrytes nuotrauka ir isakymus iremintus. Ir, kaip ir sveciams, po laikrastuka iteiksim.
Atsakyti
Noriu dar parodyti musu isakymus

user posted image

o tokia nuotrauka bus ant puodelio. Man labai juokinga ir tikiuosi, kad ir krikstotevai, kiekviena karta gerdami is sio puodelio, nusisypsos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 04 24, 11:47)
krikšto tėveliams galite padovanoti įsakymus,parašytus ant audinio ir susukamus ant bambukinių lazdelių. Įsakymai 20lt.
user posted image

laba dienuke mane sudomino jusu gaminami isakymai g.gif o tarkim siam pavidale gal rasot ir kokius padekos plakatus krikstateliams g.gif
Papildyta:
QUOTE(una-art @ 2009 04 28, 18:57)
Bilietai į teatrą labai originali  dovana ir  padėka.

O gali būti dar ir tokia

user posted image

laba dienuke,neseku sios temukes,bet labai sudomino sis grozis g.gif si padeka krikstateviams g.gif kokia kainyte sio grozio g.gif
Atsakyti
Kaip miela skaityti, kad kažką planuojat atminčiai padovanoti krikštatėviams...Mes krikštijom dukterėčią ir nė labai ačiū nepasakė, nors visus mes apdovanojom-laikraštukais, suvenyrais, krikštaduktę, senelius ir t.t. Mums nė už centą -NIEKO. Atminimui liko laikraštuko scenarijus, kurį kūriau iš SM patarimų ir neto apie 2 mėnesius. Matoto, būna ir taip. Ir nieko,- sutaupo žmonės tokiu būdu, arba jokio supratimo neturi...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 07 01, 18:05)
Kaip miela skaityti, kad kažką planuojat atminčiai padovanoti krikštatėviams...Mes krikštijom dukterėčią ir nė labai ačiū nepasakė, nors visus mes apdovanojom-laikraštukais, suvenyrais, krikštaduktę, senelius ir t.t. Mums nė už centą -NIEKO. Atminimui liko laikraštuko scenarijus, kurį kūriau iš SM patarimų ir neto apie 2 mėnesius. Matoto, būna ir taip. Ir nieko,- sutaupo žmonės tokiu būdu, arba jokio supratimo neturi...

na vadinasi visokiu zmoniu yra g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 07 01, 13:29)
laba dienuke mane sudomino jusu gaminami isakymai g.gif o tarkim siam pavidale gal rasot ir kokius padekos plakatus krikstateliams g.gif


Galiu uzrasyti bent ka, ka tik pageidausite mirksiukas.gif Kaina 20lt.
Atsakyti