Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(Meletė @ 2009 06 05, 23:56)
Sveikos 4u.gif 
padekit dabar apsispresti: ar ranksluoscius, ar isakymus g.gif

Isakymai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidux: 06 birželio 2009 - 07:39
QUOTE(Naira @ 2009 06 03, 13:01)
4u.gif
o kur galima gauti ta saldainiu medeli ?


juos gamina mamyte "benderiute" galima per paieka SM susirasti mirksiukas.gif
Atsakyti
man tie ant bambuko lazdeliu labai patiko. Ir dar galvoju dukrytes foto iremintas. Drauge graziai photo shopu apdirbtu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 06 05, 22:56)
Sveikos 4u.gif 
padekit dabar apsispresti: ar ranksluoscius, ar isakymus g.gif

as uz ranksluoscius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 06 05, 22:21)
Manau, kad gražu krikto tėvams padovanoti kokią dovanėlę, nors ir smulkmenėlę, svarbiausia parodyti dėmesį.
Aš krikšto tėvams užsakiau puodelius su užrašais: aš esu Ievos krikšto tėtis/mama ir įdėjau vaiko nuotrauką  thumbup.gif

thumbup.gif ideja
Atsakyti
sveikos mamulytės, ruošiuosi būti krikšto mama ir galvoju, ar nereikia nupirkti dovanėlės nuo savęs krikštatėviui (kūmui) juk susipažinimas ir naujas bendravimas prasideda. ar nesate ko nors dovanoją? gal galėtumėt patarti? ačiū...............
Atsakyti
QUOTE(linoška @ 2009 06 10, 09:34)
sveikos mamulytės, ruošiuosi būti krikšto mama ir galvoju, ar nereikia nupirkti dovanėlės nuo savęs krikštatėviui (kūmui) juk susipažinimas ir naujas bendravimas prasideda. ar nesate ko nors dovanoją? gal galėtumėt patarti? ačiū...............

as pirma kart girdziu, kad krikstotevui pirkt dovana nuo kriksto mamos:hm
Atsakyti
Yra toks dalykas, kad kūmas turi sveikinti kūmą.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 03, 14:43)
Senelius galima paraginti parašyti testamentą ir įteikti jau užpildytą formą, kur jie viską palieka anūkui(ei). Jiems beliks tik pasirašyti...



nereali mintis thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
juodas humoras, bet jei man taip vaikai padarytu, numirciau is juoko, nespejus ne pasirasyti lotuliukas.gif
Atsakyti
As dovanojau krikstateviams po angeliuka ir po 10 isakymu humoro forma ant papiruso ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

man labai patiko dovanele - pakabos thumbup.gif Gal kas nors turite kontaktus zmoniu kurie tai gali padaryti? Kiek tai kainuoja.

Aciu,
Edita
Atsakyti
QUOTE(EditaSpr @ 2009 06 25, 21:00)
Sveikos mamos,

man labai patiko dovanele - pakabos thumbup.gif Gal kas nors turite kontaktus zmoniu kurie tai gali padaryti? Kiek tai kainuoja.

Aciu,
Edita



Ir mane tai domina ax.gif
Atsakyti