Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(jurabalta @ 2009 04 27, 16:48)
O kokia nauda is tu isakymu kazkokiu? papildomas kraustulys namuose dulkems rinktis... blush2.gif


o ka kriksto tevais buni tik del naudos? kaip kam patinka, taip tas daro... nebutina visko iskart kritikuot.
o man pvz visai saunu gaut tuos isakymus... tik reikia tinkama forma rasti ir nemanau, kad jie verti dideliu pinigu...nes tikrai retas kuris ant sienos kabinsis.. bet gyvenimas be prisiminimu yra visiskai neidomus...todel tikrai manau gera ideja su tais isakymais, juolab, kad toks daiktas-nei suges, nei pasens, nei suvalgysi, nei lauk ismesi...tiesiog reikia jiems namuose rasti tinkama vieta.. .tiesa?
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 28, 21:44)
o ka kriksto tevais buni tik del naudos? kaip kam patinka, taip tas daro... nebutina visko iskart kritikuot.
o man pvz visai saunu gaut tuos isakymus... tik reikia tinkama forma rasti ir nemanau, kad jie verti dideliu pinigu...nes tikrai retas kuris ant sienos kabinsis.. bet gyvenimas be prisiminimu yra visiskai neidomus...todel tikrai manau gera ideja su tais isakymais, juolab, kad toks daiktas-nei suges, nei pasens, nei suvalgysi, nei lauk ismesi...tiesiog reikia jiems namuose rasti tinkama vieta.. .tiesa?

pritariu 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 28, 21:44)
o ka kriksto tevais buni tik del naudos? kaip kam patinka, taip tas daro... nebutina visko iskart kritikuot.
o man pvz visai saunu gaut tuos isakymus... tik reikia tinkama forma rasti ir nemanau, kad jie verti dideliu pinigu...nes tikrai retas kuris ant sienos kabinsis.. bet gyvenimas be prisiminimu yra visiskai neidomus...todel tikrai manau gera ideja su tais isakymais, juolab, kad toks daiktas-nei suges, nei pasens, nei suvalgysi, nei lauk ismesi...tiesiog reikia jiems namuose rasti tinkama vieta.. .tiesa?



drinks_cheers.gif Labai gerai pasakyta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 28, 22:44)
o ka kriksto tevais buni tik del naudos? kaip kam patinka, taip tas daro... nebutina visko iskart kritikuot.
o man pvz visai saunu gaut tuos isakymus... tik reikia tinkama forma rasti ir nemanau, kad jie verti dideliu pinigu...nes tikrai retas kuris ant sienos kabinsis.. bet gyvenimas be prisiminimu yra visiskai neidomus...todel tikrai manau gera ideja su tais isakymais, juolab, kad toks daiktas-nei suges, nei pasens, nei suvalgysi, nei lauk ismesi...tiesiog reikia jiems namuose rasti tinkama vieta.. .tiesa?

thumbup.gif
pasakyta
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 04 28, 18:44)
o ka kriksto tevais buni tik del naudos? kaip kam patinka, taip tas daro... nebutina visko iskart kritikuot.
o man pvz visai saunu gaut tuos isakymus... tik reikia tinkama forma rasti ir nemanau, kad jie verti dideliu pinigu...nes tikrai retas kuris ant sienos kabinsis.. bet gyvenimas be prisiminimu yra visiskai neidomus...todel tikrai manau gera ideja su tais isakymais, juolab, kad toks daiktas-nei suges, nei pasens, nei suvalgysi, nei lauk ismesi...tiesiog reikia jiems namuose rasti tinkama vieta.. .tiesa?

Tikrai kad taip thumbup.gif Ir mes dovanosime krikstateviams maikute su nuotrauka ir uzsrasu, 10 isakymu ant nuotraukytes , ir po krikstynu laikrastuka smile.gif
Atsakyti
Butu mano sunutis vyresnis tai krikstateviams dovanociau jo nuotraukyte su uzrasu 3D stikle,bet cia tiksu vyresniu galima tai padaryti,nes reikia truputi nejudeti... bet gal kam patiks sita ideja (cia akropolyje Vilniuj daro...) 4u.gif
Atsakyti
per Velykas krikstijom seses sunu, buvom kriksto tevai. mes rengem programa su visokiais pasizadejimais, laikrastukais. patiko visiems, o nuo krikstasunio gavom uz tai dovanu: pagalvele su jo nuotraukyte. tai labai smagi ir silta dovanele smile.gif wub.gif
Atsakyti
mes tai irgi turime pasiruose krikstateviams pagalvele su vaiko nuotrauka tai tikiuosi tikrai paliks ispudi 4u.gif
Atsakyti
user posted image
http://i177.photobuc...rt/austuko1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo una-art: 05 gegužės 2009 - 18:13
QUOTE(pamesa @ 2009 04 20, 14:34)
jau veikia Urtes puslapis, galima pamatyti ir daugiau pavyzdziu - http://www.urtesteks...ksluosciai1.htm

Kaip gerai kad uzejau pas jus 4u.gif Aciu Aciu Aciu 4u.gif Dabar zinau ka dovanosiu kriksto teveliams biggrin.gif
Atsakyti
niu as cia skaitineju, nes mums gresia krikstynos taip pat... susidaro toks ispudis, kad tai dovanu keitimosi metas biggrin.gif jei jau daroma pagal tradicijas, tai kaip ir krikstijamasis nuo teveliu gauna kazka, o ne atvirksciai...man grazu tie zaidimai, isakymai ir pan, bet jau tie siuvenyrai rolleyes.gif
Atsakyti
ligita33, su tavo zodziais drinks_cheers.gif
Demesys zmogui visada yra malonus. mes dovanosim prijuoste su uzrasu (jau pati jos noriu... ax.gif ) ir nerealiai grazius una-art isakymukus kriksto teveliams 4u.gif
Atsakyti