Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(eiwile @ 2009 04 03, 21:30)
Mes krikstateviams dovanojome magiskus puodelius su dukrytes nuotrauka  ax.gif

gal turite nuotraukyciu kaip atrode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erra @ 2009 03 31, 16:56)
kokie faini  thumbup.gif

jau veikia Urtes puslapis, galima pamatyti ir daugiau pavyzdziu - http://www.urtesteks...ksluosciai1.htm
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2009 04 20, 14:34)
jau veikia Urtes puslapis, galima pamatyti ir daugiau pavyzdziu - http://www.urtesteks...ksluosciai1.htm


Kaip tik siandien uzsakiau ranksluoscius kriksto mamytei, kriksto teveliui, ir dar uzsakiau mamai mamos dienos proga, tai viso 3 ranksluosciai 50/100 su pristatymu i namus ( o tai bus jau iki sio penktadienio), man kainuos 103Lt.
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 04 20, 14:27)
Kaip tik siandien uzsakiau ranksluoscius kriksto mamytei, kriksto teveliui, ir dar uzsakiau mamai mamos dienos proga, tai viso 3 ranksluosciai 50/100 su pristatymu i namus ( o tai bus jau iki sio penktadienio), man kainuos 103Lt.

gal jau gavai? parasyk kas ir kaip.. idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2009 04 23, 14:29)
gal jau gavai? parasyk kas ir kaip.. idomu  smile.gif


Dar negavau, sake kai issius paskambins, jei neapgavo, tai ryt tureciau gaut, parasysiu savo nuomone apie tuos ranksluoscius, tikiuosi nenusivilsiu.
Atsakyti
ax.gif merginos gal as ne i tema bet labai prasai atsakikit ir patarkit. 4u.gif as busiu kriksto mama ir nezinau ar reikia vaikukui ka nors dovanoti g.gif ir ka mazdaug, kaip reikia elgtis ir panasei.Nors as ir turiu savo dvi panikes bet jos da nekrikstitos ir nieko apie tai nezinau ax.gif
Atsakyti
krikšto tėveliams galite padovanoti įsakymus,parašytus ant audinio ir susukamus ant bambukinių lazdelių. Įsakymai 20lt.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 04 20, 15:27)
Kaip tik siandien uzsakiau ranksluoscius kriksto mamytei, kriksto teveliui, ir dar uzsakiau mamai mamos dienos proga, tai viso 3 ranksluosciai 50/100 su pristatymu i namus ( o tai bus jau iki sio penktadienio), man kainuos 103Lt.


Na va, siandien kaip ir zadejo, ranksluoscius pristate i namus, kokybe gera, neskysti, ir issiuvineti graziai tvarkingai, esu patenkinta.
Atsakyti
visai graziai tie ranksluosciai atrodo 4u.gif

[quote=vitaliux,2009 04 24, 08:47]
krikšto tėveliams galite padovanoti įsakymus,parašytus ant audinio ir susukamus ant bambukinių lazdelių. Įsakymai 20lt.

O kokia nauda is tu isakymu kazkokiu? papildomas kraustulys namuose dulkems rinktis... blush2.gif
Atsakyti
O mes krikštatėviams dovanojome bilietus į teatrą, kad galėtų atsipūsti po tokio darbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naidra @ 2009 04 28, 18:05)
O mes krikštatėviams dovanojome bilietus į teatrą, kad galėtų atsipūsti po tokio darbo biggrin.gif



Bilietai į teatrą labai originali dovana ir padėka.

O gali būti dar ir tokia

user posted image
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2009 04 28, 18:57)
Bilietai į teatrą labai originali  dovana ir  padėka.

O gali būti dar ir tokia

user posted image

Labai wub.gif . Ir as noreciau toki padovanoti savo mazylio Kriksto teveliams. 4u.gif
Atsakyti