Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(xiuke @ 2006 06 29, 00:29)
Reiks ir mum ka nors sugalvot,kaip tik planuojam krikstyt savo burbuliuke.

man patiko idėja su įsakymais thumbup.gif , tik reikia prigalvot kokių įdomių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 28 birželio 2006 - 23:37
Va jei kas pavyzdį įmestų ax.gif būtų lengviau galvot ax.gif ax.gif
Atsakyti
user posted image
Mes kriksto teveliams padovanojom po maikute su uzkaru "As Gustes krikstatevis","As Gustes krikstamote" .Visiems labai patiko.O antra diena kuminai atvyko pasipuose sitomis maikutemis.
user posted image
Atsakyti
Jei as neklystu sios maikutes kainuoja apie 40lt???Ta prasme jau su nuotrauka ir su uzrasu???Reiks Kl.pasiteirauti,kokios kainos ten...
As kazkurioje temoje radau 10isakymu krikstateviams,tai ant Tijaus nuotraukos usrasiau juos ir dabar reikia atprintinti ir ilaminuoti...Kadangi jie ne pora,tai bus 2egzemplioriai,bet noriu dar kazka jiems malonaus padaryti,nelabai sugalvoju ka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 07 10, 21:51)
Jei as neklystu sios maikutes kainuoja apie 40lt???Ta prasme jau su nuotrauka ir su uzrasu???Reiks Kl.pasiteirauti,kokios kainos ten...
As kazkurioje temoje radau 10isakymu krikstateviams,tai ant Tijaus nuotraukos usrasiau juos ir dabar reikia atprintinti ir ilaminuoti...Kadangi jie ne pora,tai bus 2egzemplioriai,bet noriu dar kazka jiems malonaus padaryti,nelabai sugalvoju ka... g.gif

KAdangi ir mes vaika krikstysim si savaitgali, buvau sugalvojusi krikstateviams padovanoti minetas maiutes su nuotrauka ir uzrasais-tai viskas butu kainave kazkur 106 lt.mums truputi per brangu. Sias maikutes daro Akropolyje (Klaipedoje). GAl kas zino kur Klaipedoje galima padaryti puoduka su norima nuotrauka? Labai laukiu greitu atsakymu
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 07 10, 19:51)
Jei as neklystu sios maikutes kainuoja apie 40lt???Ta prasme jau su nuotrauka ir su uzrasu???Reiks Kl.pasiteirauti,kokios kainos ten...
As kazkurioje temoje radau 10isakymu krikstateviams,tai ant Tijaus nuotraukos usrasiau juos ir dabar reikia atprintinti ir ilaminuoti...Kadangi jie ne pora,tai bus 2egzemplioriai,bet noriu dar kazka jiems malonaus padaryti,nelabai sugalvoju ka... g.gif

Mums tai kainavo 100lt.darem Klaipedoj(Akropoly)
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2006 07 10, 21:56)
KAdangi ir mes vaika krikstysim si savaitgali, buvau sugalvojusi krikstateviams padovanoti minetas maiutes su nuotrauka ir uzrasais-tai viskas butu kainave kazkur 106 lt.mums truputi per brangu. Sias maikutes daro Akropolyje (Klaipedoje). GAl kas zino kur Klaipedoje galima padaryti puoduka su norima nuotrauka? Labai laukiu greitu atsakymu


Kiek pamenu ant puoduku dare man rodos laukininku r-ve ten vadinas,taip,na jei vaziuoji nuo Bigo link Vingio,tai reiokia sukti i laukininku g-ve,ten yra po kaire puse ar fotoatelje ir laboratorija,ar tik laboratorija,gerai nepamenu,bet kai buvau uzejus ten tikrai dare daug ka,puzzle ir pan.,bet as buvau mazdaug pries metus...jei rasiu laiko ryt butinai ten uzsuksiu,nes ir man paciai tas klausimas labai aktualus.
Atsakyti


Labai patiko mamyciu sumanynai thumbup.gif thumbup.gif tai mes vienu irgi pasinaudosim padarysim puodukus su nuotraukytem krikstatevem. thumbup.gif

Tikuosi jiems patiks. g.gif
Atsakyti
hm, ziuriu labai brangu Lt maikutes pasidaryt. As ieskojau online tai po 12-20$ viena kainuoja. Idomu kaip siuntimas g.gif gal butu pigiau g.gif

cia

ir paieska idejus daugiau galima rasti g.gif
Atsakyti
Kolkas esu krikštijusi vieną vaikiuką, bet jokių dovanų negavau.

O dabar kaip tik ruošiamės ir savo mažylį pakrikštyti, tai reiks kažką originalaus sugalvoti krikštatėviams.
Atsakyti
Laba diena,

gal kas galit is savo patirties pasakyti, ar darete dovaneles krikstateviams g.gif Na seip noretusi jiems kokia staigmenele padaryti, kaip ir atsiminimui kad butu krikstynu proga.

Sunelio mama 4u.gif

aciuks.gif
Papildyta:
dar gal kokiu sveikinimu zinote, kuriuos galeciau krikstateviams perskaityti ax.gif
Atsakyti
na mes sestadieni buvom krikstateviais ir nuo vaiko tevu gavom simboline dovanele: I taure prideta akmenuku, gele, o ant taures uzrasas: mieliems krikstateviams krikstasunis ir data.
Tikrai buvo malonu wub.gif Tuo labaiu, kad pati buvau paruosi scenariju. Tai pasijauciau ivertinta bigsmile.gif
Atsakyti