Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(Eligint @ 2009 03 26, 18:31)
wub.gif labai faini


tikiuosi teveliams patiks bigsmile.gif
ant pakuotes raso, kad ranksluosciai 70x140. Tai kaip ir nemazi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 03 26, 17:45)
tikiuosi teveliams patiks  bigsmile.gif
ant pakuotes raso, kad ranksluosciai 70x140. Tai kaip ir nemazi rolleyes.gif


grazus ranksluostukai. o kaip ju kokybe/ pask metu sunku gaut kokybiskus ranksluoscius...na kad sugertu vandeni
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 03 26, 19:09)
grazus ranksluostukai. o kaip ju kokybe/ pask metu sunku gaut kokybiskus ranksluoscius...na kad sugertu vandeni


Del kokybes nezinau. Nenoriu plesti pakuotes. Tos fimos direktorius uzgarantavo, kad tikrai gera kokybe. Ant etiketes parasyta, kad ranksluosciai pagaminti Latvijoje. Tai gal ir neblogi g.gif Apie ju kokybe galesiu parasyti tik po velyku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vkr: 26 kovo 2009 - 17:13
radau kad fotofabrike ir ranksluoscius su foto ir uzrasais daro, idomi kokybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 26, 19:28)
radau kad fotofabrike ir ranksluoscius su foto ir uzrasais daro, idomi kokybe  g.gif


as maciau, bet man pasirodre, kad uzklijuoja uzrasa. Kazin ar ilgai tai laikys. g.gif O gal as ir neteisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 03 26, 19:14)
as maciau, bet man pasirodre, kad uzklijuoja uzrasa. Kazin ar ilgai tai laikys.  g.gif  O gal as ir neteisi  4u.gif

as tai turbut toky ranksluosty pasilinkciau atminciai, gaila butu naudoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 03 26, 17:24)
na va. Gavau as tuos ranksluoscius. Vienas ju kainavo 54 lt.

Bandau ideti foto  mirksiukas.gif

http://picasaweb.goo...feat=directlink
Buvau uzsakius, kad supakuotu i popierines dezutes, bet gavau be ju. Na ka bus garai ir be ju  irnesakyk.gif

oi kokie grazus wub.gif tai tada uzsajinesiu uz 54lt o ne uz 29lt...o cia jus ir baltus ir ruzavus uzsakinejot?net nezinau kurie grazesni... ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 26, 22:44)
oi kokie grazus wub.gif tai tada uzsajinesiu uz 54lt o ne uz 29lt...o cia jus ir baltus ir ruzavus uzsakinejot?net nezinau kurie grazesni... ax.gif  wub.gif


Jie nera visiskai balti. Tai sampano spalva. Man tai grazesni su smulkiom gelytem, nes nelabai megstu roziu (paveiksleliuose ar pan.)
Papildyta:
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 03 26, 22:11)
as tai turbut toky ranksluosty pasilinkciau atminciai, gaila butu naudoti  blush2.gif

o as tikriausiai naudociau blush2.gif , na bet nesu garantuota. Gal jei gauciau dovanu ir pasidarytu gaila. Bet seip nesu is tu zmoniu, kurie praktiskus daigtus laiko prisiminimui blush2.gif
Atsakyti
beje as nederinau koks paveikslelis bus issiuvinetas. Tik pasakiau kokio uzraso noriu. Bet esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 03 26, 16:24)
na va. Gavau as tuos ranksluoscius. Vienas ju kainavo 54 lt.

Bandau ideti foto  mirksiukas.gif

http://picasaweb.goo...feat=directlink
Buvau uzsakius, kad supakuotu i popierines dezutes, bet gavau be ju. Na ka bus garai ir be ju  irnesakyk.gif


kiek tu sumokejai blink.gif blink.gif blink.gif . cia is tos parduotuves siauliose? as uz viena toki pat mokejau apie 29 lt
ag supratau jau, cia kazkokie kitokie. as kai skambinau, tai net neminejo kad turi dar ir brangesniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretute703: 26 kovo 2009 - 21:35
Vkr liuks ranksluostukai, ieksojau kur tokiu uzsisakyt, gerai kad cia uzsukau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 03 26, 23:28)
kiek tu sumokejai blink.gif  blink.gif  blink.gif . cia is tos parduotuves siauliose? as uz viena toki pat mokejau apie 29 lt
ag supratau jau, cia kazkokie kitokie. as kai skambinau, tai net neminejo kad turi dar ir brangesniu.


Taip cia is tos firmos Siauliuose. Man sake, kad jie geresnes kokybes, storesni. Bet kas cia dabar zino. Reikejo ir pigesnius uzsakyti palyginimui. lotuliukas.gif Bet tik tiek, kad jie siu ranksluosciu tik tas dvi spalveles turi. Na gal atsives ir daugiau g.gif
Atsakyti