Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(Donata87 @ 2009 03 22, 15:11)
oi zinok net nezinau kaip ji vadinasi... kazkaip neatkreipiau demesio... blush2.gif kita kart kai busiu cupe butinai pasiziuresiu mirksiukas.gif


gerai jums didmiesciuose...visko pilna...tik tinkama parde reik atrast ir issirinkti tinkama dovana... o man tenka per interneta visko ieskot, tad pasirinkimo laisve ribota labai
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 03 22, 18:05)
gerai jums didmiesciuose...visko pilna...tik tinkama parde reik atrast ir issirinkti tinkama dovana... o man tenka per interneta visko ieskot, tad pasirinkimo laisve ribota labai

o is kokio miesto esat?
Atsakyti
mes krikstysim dukrele per velykas ax.gif tai mums reikia ir kriksto tevams dovanoti dovanas, bet ir sveciams padaryti dovanu maiselius doh.gif o sveciu apie 40 bus unsure.gif tai sveciams zinau kad maiselius dovanu pirksim o kumams g.gif net neisivaizduoju schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 03 22, 21:33)
o is kokio miesto esat?


is Biržų
Atsakyti
As pati padariau dovaneles krikstateviams.Pasiuvau 3 vienodus seilinukus(turejau medziagos baltos),truputi didesnius nei vaikiski.Ant vieno su flomasteriu, kuris skirtas rasyti ant medziagos(yra parduotuvese pirkti), uzrasiau savo sunelio varda didelem raidem spalvingai, o ant kitu dvieju KRIKSTO MAMA ir KRIKSTO TETIS ir kieno.
Ir kai ta diena sedejome prie stalo visi sveciai. Tai as juokais pasakiau, kad nezinau kurie tie krikstateviai yra is tos daugybes sveciu ir istraukiau seilinukus.Uzrisau jiems.Buvo daug juoko, bet sauniai atrode.Ir liks atsiminimui.
Mano mazylis taip pat visa vakara rysejo seilinuka jam skirta.
Atsakyti
QUOTE(Lilijana83 @ 2009 03 24, 13:07)
As pati padariau dovaneles krikstateviams.Pasiuvau 3 vienodus seilinukus(turejau medziagos baltos),truputi didesnius nei vaikiski.Ant vieno su flomasteriu, kuris skirtas rasyti ant medziagos(yra parduotuvese pirkti), uzrasiau savo sunelio varda didelem raidem spalvingai, o ant kitu dvieju KRIKSTO MAMA ir KRIKSTO TETIS ir kieno.
Ir kai ta diena sedejome prie stalo visi sveciai. Tai as juokais pasakiau, kad nezinau kurie tie krikstateviai yra is tos daugybes sveciu ir istraukiau seilinukus.Uzrisau jiems.Buvo daug juoko, bet sauniai atrode.Ir liks atsiminimui.
Mano mazylis taip pat visa vakara rysejo seilinuka jam skirta.


liuks ideja thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 03 24, 14:18)
liuks ideja  thumbup.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes kriksto teveliams padovanojom po maikute kurios vienoj pusej buvo sunycio nuotraukyte, o kitoj - uzrasas "As Naglio kriksto mama(tetis)" buvo labai smagu, kai aprengem juos ir vaiksciojo visa laika. Tikrai issiskyre is minios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 03 03, 21:24)
radau radau mamytes  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif tos ranksluoscius. radau ta firma URTĖ per google, paskambinau, o ten pasirodo gali atvezt i vilniu, tai susitariau, nuvaziavau ir vakar atsiemiau, na ranksluostukai  thumbup.gif  wub.gif , geresnes duovanos krikstateviams net nebuciau sugalvojusi


Skambinau ir as jiems, labai maloni moteriske. Siaip jei is kito miesto, galima sutarti, kad padarysi pavedima ir pastu atsius be problemu.
Prisiminau, kad maciau Akropolyje, jog siuvineja ant ranksluosiu, bet jauciu Urteje pigiau. Kaip sakant Akropolis yra Akropolis... smile.gif
Atsakyti
fotofabrikas.lt visokiu geriu radau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -zuvedra-: 25 kovo 2009 - 12:17
na va. Gavau as tuos ranksluoscius. Vienas ju kainavo 54 lt.

Bandau ideti foto mirksiukas.gif

http://picasaweb.goo...feat=directlink


Buvau uzsakius, kad supakuotu i popierines dezutes, bet gavau be ju. Na ka bus garai ir be ju irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vkr: 26 kovo 2009 - 16:29
QUOTE(Vkr @ 2009 03 26, 16:24)
na va. Gavau as tuos ranksluoscius. Vienas ju kainavo 54 lt.

wub.gif labai faini
Atsakyti