Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(orchidejaa @ 2008 10 26, 11:58)
Mes tai krikštatėviams dovanojom  po išsiuvinėtą rankšluostį,  su užrašais krikšto tėvelio, krikšto mamytės. Krikštatėviai buvo labai patenkinti ax.gif močiutėms padovanojom po medinį šaukštą su išdegintu angeliuku,kad kai atvažiuos anūkėlė visada išvirtų košytės. Savo krikštamotei, nes ji man tikrai kaip antra mama, padovanojom virbalus, kad ir toliau megztu visokias grožybes mūsų dukrytei 4u.gif o visiems kitiems svečiams padovanojom po saldaininį-čiulptuką, kaip svarbiausią atributiką krikštynų kaltininkės biggrin.gif
šios simbolinės dovanėlės kiekvienam buvo malonios ir suteikė džiaugsmo bigsmile.gif

gal kas zinot kur galima rasti vilniuje nusipirkti issiuvinetus ranksluoscius? g.gif ir kokia ju kainyte mazdaug?mane labai vilioja juos padovanoti maziaus krikstateviams...nors krikstynos tik liepos pabaigoje bet jau pradedu ruostis nuo dabar kad paskutini menesi labai per kisene nemustu doh.gif o ka dar galima butu padovanoti be puodeliu ir marskineliu, nes man jau banalu tokie dalykai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 02 20, 18:26)
gal kas zinot kur galima rasti vilniuje nusipirkti issiuvinetus ranksluoscius? g.gif ir kokia ju kainyte mazdaug?mane labai vilioja juos padovanoti maziaus krikstateviams...nors krikstynos tik liepos pabaigoje bet jau pradedu ruostis nuo dabar kad paskutini menesi labai per kisene nemustu doh.gif o ka dar galima butu padovanoti be puodeliu ir marskineliu, nes man jau banalu tokie dalykai... ax.gif

Padovanok taupykles,kad krikstateviai padetu taupyti pinigelius krikstavaikio mokslams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2009 02 23, 14:41)
Padovanok taupykles,kad krikstateviai padetu taupyti pinigelius krikstavaikio mokslams  mirksiukas.gif

as galvoju viena taupykle kriksto mamai kad sutaupytu ant vestuvinio kostiumo o kita krikstateviui kad sutaupytu ant masinos biggrin.gif
Atsakyti
Man tai nebloga įdėja atrodo seneliams dovanoti po medinį šaukštą, kad anūkui skanias košes virtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2009 02 23, 14:41)
Padovanok taupykles,kad krikstateviai padetu taupyti pinigelius krikstavaikio mokslams  mirksiukas.gif

Dukrytes krikstamote per krikstynas, seneliams dovanojo taupykles ant kuriu buvo eurai nupiesti, atseit, kad taupytu eurus lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
mamytes gal zinot kur vilniuje galima toki grozy isigit
parasykit i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 02 26, 12:09)
user posted image
mamytes gal zinot kur vilniuje galima toki grozy isigit
parasykit i az 4u.gif

man irgi butu idomu kur vilniuj galima nusipirkt toki ranksluosti? g.gif
Atsakyti


niekas nezino g.gif Man ir reiketu ju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vkr: 03 kovo 2009 - 16:42
radau radau mamytes yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif tos ranksluoscius. radau ta firma URTĖ per google, paskambinau, o ten pasirodo gali atvezt i vilniu, tai susitariau, nuvaziavau ir vakar atsiemiau, na ranksluostukai thumbup.gif wub.gif , geresnes duovanos krikstateviams net nebuciau sugalvojusi
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 03 03, 22:24)
radau radau mamytes  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif tos ranksluoscius. radau ta firma URTĖ per google, paskambinau, o ten pasirodo gali atvezt i vilniu, tai susitariau, nuvaziavau ir vakar atsiemiau, na ranksluostukai  thumbup.gif  wub.gif , geresnes duovanos krikstateviams net nebuciau sugalvojusi


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Paskambinau ir as. Si men. jie vaziuos i Kauna tai ir man atves clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 03 04, 14:47)
Paskambinau ir as.  Si men. jie vaziuos i Kauna tai ir man atves  clap.gif

Kokia kaina tu ranksluostuku? blush2.gif
Niekaip negaliu atidaryti ju tinklapio doh.gif
Atsakyti