Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

Mes ruošiamės savo Mažylį krikštyti gegužės mėnesį, tai laiko gana nemažai yra. Šį krizės metą tų pinigų nelabai tėra, bet vistiek norisi padaryti gražią šventę 4u.gif . Norisi ir dovanėles krikštatėviams padaryti, bet puodeliai, marškinėliai ir rėmeliai su vaiko nuotrauka - jau taip masiškai visi deda, o norisi jau kažko originalesnio, kad nesikartotų. Ką sugalvoti g.gif ? Kiek žinau, kūmai paskui vestuvėse į piršlius turi eiti, tai ta tema gal kažką... g.gif Na vasarą patys būsimųjų kūmų vestuvėse buvom liudininkais, tai pagalvėles ir saldainius su nuotraukom tada darėm, tad nesinori kartotis... Taigi kas kažką naujo sugalvojat- rašykit būtinai, aš irgi bandysiu savo mintimis dalintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2009 01 16, 16:23)
Mes ruošiamės savo Mažylį krikštyti gegužės mėnesį, tai laiko gana nemažai yra.  Šį krizės metą tų pinigų nelabai tėra, bet vistiek norisi padaryti gražią šventę  4u.gif . Norisi ir dovanėles krikštatėviams padaryti, bet puodeliai, marškinėliai ir rėmeliai su vaiko nuotrauka - jau taip masiškai visi deda, o norisi jau kažko originalesnio, kad nesikartotų. Ką sugalvoti  g.gif ? Kiek žinau, kūmai paskui vestuvėse į piršlius turi eiti, tai ta tema gal kažką...  g.gif  Na vasarą patys būsimųjų kūmų vestuvėse buvom liudininkais, tai pagalvėles ir saldainius su nuotraukom tada darėm, tad nesinori kartotis...  Taigi kas kažką naujo sugalvojat- rašykit būtinai, aš irgi bandysiu savo mintimis dalintis ax.gif

gal čia kažką patinkančio rasit , idėjų gal pasisemsit...
http://public.fotki....vitaliux-fotki/
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2009 01 16, 17:23)
Mes ruošiamės savo Mažylį krikštyti gegužės mėnesį, tai laiko gana nemažai yra.  Šį krizės metą tų pinigų nelabai tėra, bet vistiek norisi padaryti gražią šventę  4u.gif . Norisi ir dovanėles krikštatėviams padaryti, bet puodeliai, marškinėliai ir rėmeliai su vaiko nuotrauka - jau taip masiškai visi deda, o norisi jau kažko originalesnio, kad nesikartotų. Ką sugalvoti  g.gif ? Kiek žinau, kūmai paskui vestuvėse į piršlius turi eiti, tai ta tema gal kažką...  g.gif  Na vasarą patys būsimųjų kūmų vestuvėse buvom liudininkais, tai pagalvėles ir saldainius su nuotraukom tada darėm, tad nesinori kartotis...  Taigi kas kažką naujo sugalvojat- rašykit būtinai, aš irgi bandysiu savo mintimis dalintis ax.gif


As vaiko kriksto teveliams padovanojau po grazu angeliuka, statulele. Ne kica, o tokius idomius radau. Labai liko patenkinti ir namu interjere graziai ziurisi. Cia vienas is varijantu. Nes pagalveles su nuotraukom mes patys gavom ax.gif o del kitko as visiskai sutinku ka parasei.
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2009 01 16, 18:23)
Mes ruošiamės savo Mažylį krikštyti gegužės mėnesį, tai laiko gana nemažai yra.  Šį krizės metą tų pinigų nelabai tėra, bet vistiek norisi padaryti gražią šventę  4u.gif . Norisi ir dovanėles krikštatėviams padaryti, bet puodeliai, marškinėliai ir rėmeliai su vaiko nuotrauka - jau taip masiškai visi deda, o norisi jau kažko originalesnio, kad nesikartotų. Ką sugalvoti  g.gif ? Kiek žinau, kūmai paskui vestuvėse į piršlius turi eiti, tai ta tema gal kažką...  g.gif  Na vasarą patys būsimųjų kūmų vestuvėse buvom liudininkais, tai pagalvėles ir saldainius su nuotraukom tada darėm, tad nesinori kartotis...  Taigi kas kažką naujo sugalvojat- rašykit būtinai, aš irgi bandysiu savo mintimis dalintis ax.gif

gal vaikučio 3D stikle? aišku kainuoja...
Atsakyti
Angeliukai wub.gif
Svarbiausia, kad dovanojama būtų iš širdies. Dovanėlės esmė - parodyti dėmesį ir pagarbą tiems, kurie parodė dėmesį ir pagarbą jūsų šeimai. Todėl ji gali būti visai nebrangi ir paprasta.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ditka @ 2009 02 12, 17:15)
Angeliukai  wub.gif 
Svarbiausia, kad dovanojama būtų iš širdies. Dovanėlės esmė - parodyti dėmesį ir pagarbą tiems, kurie parodė dėmesį ir pagarbą jūsų šeimai. Todėl ji gali būti visai nebrangi ir paprasta.
user posted image


Oj kaip miela wub.gif
manau superine dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai dovanojome dovanėles krikšto tėveliams. Mūsų krikšto tėveliai nebuvo vedę, todėl pirkome kiekvienam po dovanėlę. Dovanojom puodelius su mūsų berniuko nuotraukyte. Taip pat padariau įsakymus, kurių kaip ir reikėjo tikėtis, krikto tėveliai laikosi lotuliukas.gif
Aš manau, kad bent simbolinės dovanėlės krikšto tėvai nusipelno 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai pastaruoju metu galvoje vis sukasi tie dekupažo darbeliai ( pakaba, dėžutė). kaip tik radau kas Klaipėdoje tą grožį daro, tai gal tarsiuosi su ja ax.gif Norisi padovanoti ne tik kad būtų širdžiai miela, bet ir praktiška ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo novila: 16 vasario 2009 - 07:57
Mes kriksto teveliams dovanojom po puodeli su mazylio nuotrauka. Abu liko labai patenkinti 4u.gif
Atsakyti
sveikute,

o kaip tos pakabos atrodo, gal gali nuoroda parasyti arba koordinates duoti tos klaipedietes 4u.gif Nes ir man dabar galvos skausmas del tu dovaneliu kriksto teveliams. As Siauliuose ranksluoscius nupirkau issiuvinetus, bet taip neblogai atrodo tikrai ir dar galvoju ka prideti.
Atsakyti
Krikstateviams galite atsidekoti iteikdami padekos rastus
user posted image

sampana
user posted image
Atsakyti
QUOTE(voriukas74 @ 2009 02 18, 22:44)
sveikute,

o kaip tos pakabos atrodo, gal gali nuoroda parasyti arba koordinates duoti tos klaipedietes 4u.gif  Nes ir man dabar galvos skausmas del tu dovaneliu kriksto teveliams. As Siauliuose ranksluoscius nupirkau issiuvinetus, bet taip neblogai atrodo tikrai ir dar galvoju ka prideti.




Del tu pakabu susirask cia makalaika ir pas ja yra nuorodos, kur gali pasiziureti kai jos atrodo.
Atsakyti