Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(una-art @ 2008 09 22, 10:53)
Čia Eglojos pergamentas .
Dovanos krikšto tėveliams atminčiai ir  taip padėkos kūmoms.

Kaip tik norejau rasyti i sita temele, ka dovanosim kriksto teveliams ir radau Una-art ideta grozi wub.gif. Manau tai puiki silta dovana. wub.gif
Atsakyti
Aš nedovanojau nieko krikšto tėvams. Jie nieko ir nepasigedo.
Atsakyti
QUOTE(indreu @ 2008 10 02, 12:04)
Aš nedovanojau nieko krikšto tėvams. Jie nieko ir nepasigedo.


O kaip jie turėjo pasigesti? negi paklausti-o mums ką nors dovanosite?
Jie-mandagūs, kultūringi ir išsilavinę žmonės, jei nieks neduoda, tai ir neprašo. Bet gavę nedidukę, šiltą, nuoširdžią dovanėlę, nemanau, kad būtų supykę ir ją grąžinę. Dovanėlės- mano manymu, tam, kad parodytum ypatingą dėmesį, pagarbą, padėką ir liktų atsiminimui apie pačią šventę.
Bet, žinoma-tai kiekvieno organizuojančiojo krikštynas reikalas smile.gif Vienodų taisyklių visiems šioje srityje gi nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 02, 16:09)
O kaip jie turėjo pasigesti? negi paklausti-o mums ką nors dovanosite?
Jie-mandagūs, kultūringi ir išsilavinę žmonės, jei nieks neduoda, tai ir neprašo. Bet gavę nedidukę, šiltą, nuoširdžią dovanėlę, nemanau, kad būtų supykę ir ją grąžinę. Dovanėlės- mano manymu, tam, kad parodytum ypatingą dėmesį, pagarbą, padėką ir liktų atsiminimui apie pačią šventę.
Bet, žinoma-tai kiekvieno organizuojančiojo krikštynas reikalas  smile.gif Vienodų taisyklių visiems šioje srityje gi nėra  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu as vis dar nesugalvoju ka kriksto tevams dovanoti, tokio isimintino idomaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 10 02, 17:34)
Nu as vis dar nesugalvoju ka kriksto tevams dovanoti, tokio isimintino idomaus doh.gif


Man atrodo, labai graži dovana būtų angelas. Mačiau labai gražių iš keramikos Europos prekybos centro pirmame aukšte, foje netoli įėjimo yra tokia kaip galerija, ten daug angelų-didesnių, mažesnių, labai stiligų ir meniškų.

Na, dovana, mano manymu, neturėtų būti funkcionali,greičiau-dekoratyvi, geriau, kad liktų ilgam prisiminimui.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 04, 16:26)
Man atrodo, labai graži dovana būtų angelas. Mačiau labai gražių iš keramikos Europos prekybos centro pirmame aukšte, foje netoli įėjimo yra tokia kaip galerija, ten daug angelų-didesnių, mažesnių, labai stiligų ir meniškų.

Na, dovana, mano manymu, neturėtų būti funkcionali,greičiau-dekoratyvi, geriau, kad liktų ilgam prisiminimui.

o reikes rytoj uzeiti paziureti, aciu uz ideja thumbup.gif
Atsakyti
Mes kriksto teveliams,padarem maikutes su uzrasais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Po poros savaiciu krikstysim abu savo vaikiukus, tai is proto kraustausi. Nutarem nieko prasmatnaus nedaryti. Bet zmoniu gaunasi nemazai, nors kvieciame tik pacius pacius paciausius + kruva vaiku, todel visai sausai nesinori. Kiek zinau, krikstomamos jau duzgia pilnos visokiu ideju. Nenoriu pasikiaulinti, todel tikrai noreciau kazka joms padovanoti. Tik nenoriu tokiu dovanu, kurios butu kaip rakstis. Is pradziu susizavejau pagalvelemis su vaiko nuotraukyte, bet....atkrito, po to puodukai-atkalbejo. Marskineliai-vel nusvilpe (cia mano vyras ir vaiku tevas toks ax.gif )
Dabar perkaiciau puikia ideja-angeliuku statyleles, manau zavi zavu zavu. Juk krikstas-susijes su angelais ax.gif
sakykit, gal kas ir kur matet siuo metu grazuciu angeliuku? Kad nebutu geda dovanoti, na ir nebesiblaskyti po visa VIlniu beieskant ax.gif

Beje, gal zinot geru drabuzeliu nuomos salonu Vilniuje? Kazkaip mintis sukasi ne pirkti sukneles mergytei (5 metukai) o isnuomuoti kokia pusta, grazia wub.gif Nes kur poto ja kisti nupirkus? nei kur laikyti, nei kam parduoti blush2.gif Berniukui manau nupirkti paprasta silta balta ar sviesu kostiumeli...maziukui ne problema.
Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2008 10 12, 21:00)
Sveikos mamytes,


Dabar perkaiciau puikia ideja-angeliuku statyleles, manau zavi zavu zavu. Juk krikstas-susijes su angelais  ax.gif
sakykit, gal kas ir kur matet siuo metu grazuciu angeliuku? Kad nebutu geda dovanoti, na ir nebesiblaskyti po visa VIlniu beieskant  ax.gif

Aciu is anksto.


Jau kažkur rašiau, bet pasikartosiu-labai didelis angelų statulėlių pasirinkimas yra EUROPOJ , pirmam aukšte esančioj galerijoj(neatsimenu, kaip ji vadinasi), kuri yra ne kokioj parduotuvėj, bet tiesiog įsikūrus foje, netoli pagrindinio įėjimo. Ten tikrai daug angelų iš keramikos, t.p. ir kitokių. Tikrai yra labai originalių, stilingų, meniškų, manau-išsirinksi, juk nesinori tokia proga dovanoti iš kokio prekybcentrio pirktos "štampovkės". Geriau-kuklesnį, mažesnį, bet originalų vienetinį rankų darbo angelą.
Sėkmės!!!
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 13, 09:49)
Jau kažkur rašiau, bet pasikartosiu-labai didelis angelų statulėlių pasirinkimas yra EUROPOJ , pirmam aukšte esančioj galerijoj(neatsimenu, kaip ji vadinasi), kuri yra ne kokioj parduotuvėj, bet tiesiog įsikūrus foje, netoli pagrindinio įėjimo. Ten tikrai daug angelų iš keramikos, t.p. ir kitokių. Tikrai yra labai originalių, stilingų, meniškų, manau-išsirinksi, juk nesinori tokia proga dovanoti iš kokio prekybcentrio pirktos "štampovkės". Geriau-kuklesnį, mažesnį, bet originalų vienetinį rankų darbo angelą.
Sėkmės!!!


Labai aciu, dar sia savaite leksiu, nes kai uzsidegi-negalima atideti mirksiukas.gif
O del stampovkes-tai tikrai taip, butu geda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2008 10 13, 11:30)
Labai aciu, dar sia savaite leksiu, nes kai uzsidegi-negalima atideti  mirksiukas.gif
O del stampovkes-tai tikrai taip, butu geda  blush2.gif



as buvau europoj tu angeliuku paziureti, nesupykit, bet visiskai neradau graziu angeliuku, o va grazesniu radau CUPE
Atsakyti