Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(Levander @ 2008 09 08, 00:16)
Va ką padovanojom  smile.gif Rankšluostį ir maikutę, į kurią įdėjau vaistinio alk.gėrimuko  blush2.gif
user posted image

Super idėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2008 09 08, 02:16)
Va ką padovanojom  smile.gif Rankšluostį ir maikutę, į kurią įdėjau vaistinio alk.gėrimuko  blush2.gif
user posted image

super thumbup.gif
as ir pamasciau apie ta maikute smile.gif
grazu wub.gif
Atsakyti
Krikšto sūnus man padovanojo puodelį į kurį pripylus karšto vandens, pasirodo jo atvaizdas, o krikšo tėtis - alaus bokalą su krikštasūnio atvaizdu thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai kiek gražių įdėjų šioje temoje smile.gif man labiausiai patiko siuvinėti rankšluostukai krikšto tėvams thumbup.gif tik nežinau kur rasti ir pas ką kreiptis kad išsiuvinėtų taip dailiai? padėkit blink.gif
Atsakyti
Čia maldelė, kur atvertime patys tėveliai gali parašyti savo palinkėjimą vaikeliui.

user posted image
Atsakyti
Aš buvau kūma ,tai mes gavom iš tėvų dovaną rėmeliuose vaiko foto su atitinkamu užrašu rolleyes.gif ir dar krikštynų lauktuvių...na saldainiukai,šokoladas su atitinkamom atributikom biggrin.gif
Atsakyti
Čia Eglojos pergamentas .
Dovanos krikšto tėveliams atminčiai ir taip padėkos kūmoms.


user posted image

Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 09 22, 13:53)
Čia Eglojos pergamentas .
Dovanos krikšto tėveliams atminčiai ir  taip padėkos kūmoms.
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 09 22, 12:53)
Čia Eglojos pergamentas .
Dovanos krikšto tėveliams atminčiai ir  taip padėkos kūmoms.

Labai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
PRAŠAU PAGALBOS!
Labai ieškau mamytės, (tikriausiai Eglės, bet galiu ir klysti), kuri savo dukrytės Kajos krikštynoms užsakė išdegintus šaukštus krikšto tėvams ir, tikriausiai, juos pamiršo doh.gif O krikštynos jau 09 27 doh.gif Gal pametė mano kontaktus (865084311)
user posted image
Panašūs šaukštai ieško savo mažo žmogučio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2008 09 08, 01:16)
Va ką padovanojom  smile.gif Rankšluostį ir maikutę, į kurią įdėjau vaistinio alk.gėrimuko  blush2.gif
user posted image

super thumbup.gif drinks_cheers.gif O kur pirkote ranksluostuka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zavinga1*: 25 rugsėjo 2008 - 20:48
Mes krikšto tėveliams dovanojame keramikines miniatiūras , kurias užsakiau pas nmantę iš SM. Padariau joms įpakavimus ir kitoje miniatiūrų pusėje auksiniu rašikliu užrašiau žodžius ir datą. Atrodė taip:

user posted image
Žalias-krikšto tėčiui, geltonas-mamai.

user posted image
user posted image

Kadangi krikšto tėvai-tarsi žemiškieji vaikelio angelai sargai, tai ir paveikslėliai su angelais smile.gif
Miniatiūras galima pasikabinti arba šiaip pasidėti atminčiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 30 rugsėjo 2008 - 14:33