Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(vzilma @ 2006 05 31, 16:09)
O mes atsidėkosi krikšto tėčiui už krikšto marškinėlius padovanodami jam maikutę su užrašu "Aš esu jos  (po to bus mergytės nuotrauka) KRIKŠTATĖVIS"  biggrin.gif  Galės pasipuošti per mergaitės gimtadienius  ax.gif
o krikšto mamai padovanosim žvakidę ar žvakę-atsidėkodami už krikšto žvakę  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif
As jau ruosiu tokia dovanele...,kolkas negaliu rasyt,nes tikriausiai pasiskaito busima kuma,bet po savaites butinai isduosu paslapti tongue.gif
Atsakyti
mes krikšo mamai padovanojom,tokį simpatišką angeliuką kur parašyta 'new mammy' o krikštatėviui puoduką ant kurio ušdėjo mano dukrytės nuotrauką su užrašu 'mano krikštatėviui'
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2006 05 31, 16:09)
O mes atsidėkosi krikšto tėčiui už krikšto marškinėlius padovanodami jam maikutę su užrašu "Aš esu jos  (po to bus mergytės nuotrauka) KRIKŠTATĖVIS"  biggrin.gif  Galės pasipuošti per mergaitės gimtadienius  ax.gif
o krikšto mamai padovanosim žvakidę ar žvakę-atsidėkodami už krikšto žvakę  ax.gif


Man patiko ta ideja su maikute, bet kur tai darete ir kiek mazdaug kainavo g.gif

QUOTE(linciuxx @ 2006 06 19, 10:07)
mes krikšo mamai padovanojom,tokį simpatišką angeliuką kur parašyta 'new mammy' o krikštatėviui puoduką ant kurio ušdėjo mano dukrytės nuotrauką su užrašu 'mano krikštatėviui'


Linciuxx kur radai toki puodeli ir angeliuka g.gif
Niekaip neapsisprendziu ka jiems padovanoti doh.gif
Atsakyti
Manau, jog graži dovana- nuotraukų albumas su krikštynų nuotraukom (galima dar kelias gražias įdėti), su užrašu-"Krikšto tėveliams nuo...", galima dar rankutės spaudą padaryti po užrašu thumbup.gif tongue.gif , ir ateityje turės kur įsidėti krikšto vaiko nuotraukėles wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rages: 23 birželio 2006 - 10:49
Ir mums krikštynos po savaitės.. tad reik paskubėt ir kūmus nustebint labiausiai patiko idėja nuotrauką rėmeliuose ir marškinėliai su foto, bet kur juos čia taip greit padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2006 06 23, 09:23)
Man patiko ta ideja su maikute, bet kur tai darete ir kiek mazdaug kainavo g.gif
Linciuxx kur radai toki puodeli ir angeliuka g.gif
Niekaip neapsisprendziu ka jiems padovanoti  doh.gif


Mes Kaune darėm-Hiper maximoje-savanorių pr. mirksiukas.gif Kaina-maikutės-apie 15 lt + 27 už užrašo ir nuotraukos perkėlimą.Tiesa-reikia turėti pačią nuotrauką, o ne diskelį ar laikmeną
Atsakyti
QUOTE(Rages @ 2006 06 23, 11:47)
Manau, jog graži dovana- nuotraukų albumas su krikštynų nuotraukom (galima dar kelias gražias įdėti), su užrašu-"Krikšto tėveliams nuo...", galima dar rankutės spaudą padaryti po užrašu thumbup.gif  tongue.gif , ir ateityje turės kur įsidėti krikšto vaiko nuotraukėles  wub.gif

Ideja su krikstynu nuotrauku albumu super thumbup.gif ,galvojau apie tokia dovana,bet ta pacia diena neiteiksi verysad.gif
As paruosiau simboline dovanele,kad galeciau iteikti sventes metu-i vaikiska remeli ireminau dukrytes nuotrauka ir dar pridejau pries tai perskaicius,pati uzrasius ir vaikiskais lipdukais apklijavus,10 vaiko isakymu krikstateviams.Stai kaip atrode smile.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na mes krikšto tėvams padovanojm po podeli su vardu o krikšto mamoms po vazele nes puodelio su reikemu vardu nebuvo ir labai patenkinti būvo
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2006 06 23, 09:23)
Man patiko ta ideja su maikute, bet kur tai darete ir kiek mazdaug kainavo g.gif
Linciuxx kur radai toki puodeli ir angeliuka g.gif


puodeli darėmė Akropoly,kur daro 3D stikle,angeliuką irgi akropoly jei atmintis neapgauna tai priešais knygyną yratoks 'kioskelis'su visokiais mielais daikčiukais puodelis kainavo 29lt, angeliukas 27lt
Atsakyti
hyper maximoje labai brandu darytis ant marskineliu, yra kestucio g 56 tokia firma PICOLine ten irgi daro viska! tik kainos mazesnes! ax.gif
Atsakyti
o as kriksto tevams padovanojau atvirute kur iamzinau vaikucio delniuka,buvo sunkoka bet mums pasiseke ir krikstatieviai liko patenkinti.
Atsakyti
Reiks ir mum ka nors sugalvot,kaip tik planuojam krikstyt savo burbuliuke.
Atsakyti