Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(ingutera @ 2008 06 05, 17:22)
o kuri supermamyte daro tokias pakabas?
labai sauni ir originali ideja...

gal man i AZ atsiustumete kontaktus?

Prisegu tos mamytes nuoroda mirksiukas.gif sekmes smile.gif
http://www.supermama...?showuser=70469
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 05 26, 21:28)
*Zavinga*, pažiūrėjau Jūsų padaryto laikraštuko pavyzdėlį... wub.gif  wub.gif  wub.gif
Nustabus darbas. Kiek išradingumo reikia, idėjų ir laiko jam paruošti, sumaketuoti.
Tai kartais pagalvoju ar mamytės supranta ką reiškia toks darbas, kai paprašo atsiųsti laikraštuką...na kaip iš dangaus , kad nusileistų...kažkieno tokios pasatngos ir sugebėjimai. 
Na, bent aš taip suprantu, nes nepastebėjau tokio prierašo : pirkčiau krikštynų laikraštuką ar idėjas. unsure.gif
Labai patiko tai, ką pamačiau. Šaunuolė thumbup.gif
Linkiu supratingų  ir vertinačių kūrybyškumą užsakovų  drinks_cheers.gif
Krikštynoshttp://public.fotki.com/lune-art/kriktynoms/

aciu uz grazu zodi wub.gif
Kas tuom uzsiima,tas supranta kiek cia darbo ideta.Stengiuosi,kad darbeliai butu vienetiniai,o ne tai,kad atrastum pas kas antra mamyte blush2.gif
P.S.uzsakovu tikrai netruksta,sukuosi kaip bitute biggrin.gif Labai didele paklausa is uzsienio.Turbut nelabai kas uzsiima tuom svetimoje salyje g.gif
Jums taip pat sekmes wub.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2008 05 26, 20:30)
Pakabėlės tikrai smagi dovana - aš ir pati jau baigiu visus draugus apdovanoti hihihi.gif O jumoras visuomet sveikintinas dalykiukas thumbup.gif Bet nesu labai "pasikausčiusi" šioje srityje lotuliukas.gif Ir tikrai jau pajaučiau, kad krikštynų metas prasidėjo mirksiukas.gif
Dėkui 4u.gif Tikiuosi, kad ir krikšto tėveliai apsidžiaugia tokias gal kiek netradicines dovanas gavę 4u.gif

grazu kas nera banalu.Isskirtinumas palieka didesni ispudi bei ilgesnius prisiminimus thumbup.gif
Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 03 29, 20:19)


Isakymai
user posted image
Suvyniotas pergamentas su įskaymais krikšto tėveliaimas
user posted image

http://public.fotki....art/kriktynoms/

kas daro tokius super dalykelius?????????? labai labai reikia..gal kas parasis man i az ax.gif
Atsakyti
siuos nuostabius darbelius daro una-art thumbup.gif ir daug kitu nuostabiu darbeliu. smile.gif
Atsakyti
Tikrai labai jau originali ir superine dovanele krikstateviams(apie pakabas) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Neapsakomai grazus darbai clap_1.gif . Ar dar galima kreiptis del uzsakymo?
Atsakyti
Tikrai tos pakabos labai originalus dalykas wub.gif Kadangi mano mazytes busimi krikstateviai megsta visokius subtilius dalykelius tai manau jiems patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 06 10, 22:30)
Tikrai tos pakabos labai originalus dalykas wub.gif Kadangi mano mazytes busimi krikstateviai megsta visokius subtilius dalykelius tai manau jiems patiks ax.gif

justes22 idėja ne tik originali, bet ir funkcionali. Tai dovanėlė, kurį visad bus panaudota , nebus kur stalčiuky padėta ...
O svečiams ir kitiems artimiesiems, seneliams , tetutėms ir kt. labai garžu įteikt po malonią smulkmeną. Kažkuri mamytė krikštijant vaikelį ,visas ugneles pašventino ir paskui šventės metu visiems svečiams padovanojo atminčiai. Net jeigu tokios ugnelės lieka ,paskui galima padovanoti ir ateinančių gimtadienių proga naujiems svečiams. O kas palieka vaikui daugiau ugnelių, taijis užaugęs gal ir savo pirmąjai meilei padovanot turėtų.
Kaip kaip vynas , kai ilgai išlaikytas...tai ir vertė... wub.gif
user posted image
user posted image
Kitoje pusėje būna simpatiškų paveiksliukų miksas
user posted image

KRIKŠTYNOMS http://public.fotki....art/kriktynoms/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo una-art: 11 birželio 2008 - 09:24
Mes krikšto tėveliams užsakėm marškinėlius su užrašu:
AUSTĖJOS
user posted image
KRIKŠTO MAMA (TĖTIS)

(kažkaip nesigauna man čia gražiau parodyt... blush2.gif )

Ir pasakėm, kad turės vilkėti tais marškinėliais per kiekvieną vaiko gimtadienį ir pateisinti užrašą ant marškinėlių lotuliukas.gif
Atsakyti
Una-art o degtukus per kiek laiko padarytumėt? o fonai tik tokie kur matosi su padarytais vardais?
Atsakyti
QUOTE(negiedre @ 2008 06 11, 18:54)
Mes krikšto tėveliams užsakėm marškinėlius su užrašu:
                AUSTĖJOS
user posted image
            KRIKŠTO MAMA (TĖTIS)

(kažkaip nesigauna man čia gražiau parodyt... blush2.gif )

Ir pasakėm, kad turės vilkėti tais marškinėliais per kiekvieną vaiko gimtadienį ir pateisinti užrašą ant marškinėlių lotuliukas.gif

o marskineliu nuotraukeles neturite? smile.gif
Atsakyti
Nea nespėjau nufotografuot:) Galiu nupasakot lotuliukas.gif - ant krūtinės tas supermeno ženklas, virš jo parašyta Austėjos, po juo - krikšto mama (tėtis) - gaunasi Austėjos super krikšto mama (tėtis). Gal aiškiau... ax.gif
Atsakyti
As irgi darysiu marskinelius tik ant priekio bus dukrytes nuotrauka, o ant nugaros uzrasyta kriksto mama ir kriksto tetis
Atsakyti