Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(justess22 @ 2007 09 19, 12:40)
Gal kam nors kils kokių idėjų...čia viena mamytė iš SM buvo užsakiusi:

user posted image

(tikiuosi, ji labai nesupyks, kad be jos žinios idėjau nuotraukytę blush2.gif )

SM tema "Mano Dekoruotas Pasaulis"

thumbup.gif Idėja. Tik pasakykit, o kokia potekstė dovanojant tokią dovaną. Na ką pasakyt, pridurt būtų galima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2008 05 26, 15:06)
thumbup.gif Idėja. Tik pasakykit, o kokia potekstė dovanojant tokią dovaną. Na ką pasakyt, pridurt būtų galima?  unsure.gif


pridurt , tai ne pro šal būtų, kad nebūtų "be ryšio".
Manau visai galėtų būti:
su ta intencija, kad krikštatėvių ateity laukia dar nemažai iškilmingų krikštasūnio ( krikštaduktės) švenčių: pirmas ir ...aštuonioliktas gimtadieniai,darželio baigimas, mokyklos baigimas, įstojimas į aukštąją, vestuuvės, jubiliejai , firmos steigimas, verslo dešimtmetis( galima privardinti visokių juokų) tai jų švenmtinai prabangūs rūbai ( Roberto Cavalli kostiumas, Pjero Cardinio suknelė) turi būti visda paruošti,
dovanojame dizaino namų Versace vardines pakabas. Ant jų dar galima būt pridėti etiketes su kainomis kaip pav. čia dariau ant kelnaičių ( kaina ten septyni šimati ir kažkiek parašyta. Juk la PERLA !)

http://public.fotki....s/kelnaits.html
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 05 26, 16:03)
pridurt , tai ne pro šal būtų, kad nebūtų "be ryšio".
Manau visai galėtų būti:
su ta intencija, kad krikštatėvių ateity laukia dar nemažai iškilmingų krikštasūnio ( krikštaduktės) švenčių: pirmas ir ...aštuonioliktas gimtadieniai,darželio baigimas, mokyklos baigimas,  įstojimas į aukštąją, vestuuvės,  jubiliejai , firmos steigimas, verslo dešimtmetis( galima privardinti visokių juokų) tai jų švenmtinai prabangūs  rūbai ( Roberto Cavalli kostiumas, Pjero Cardinio suknelė) turi būti visda paruošti,
dovanojame dizaino namų Versace vardines pakabas. Ant jų dar galima būt pridėti etiketes su kainomis kaip pav. čia dariau ant kelnaičių ( kaina ten  septyni šimati ir kažkiek parašyta. Juk la PERLA !)

thumbup.gif una-art, tu kaip visuomet išradinga thumbup.gif Net nebūčiau geriau sugalvojusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 05 26, 16:03)
pridurt , tai ne pro šal būtų, kad nebūtų "be ryšio".
Manau visai galėtų būti:
su ta intencija, kad krikštatėvių ateity laukia dar nemažai iškilmingų krikštasūnio ( krikštaduktės) švenčių: pirmas ir ...aštuonioliktas gimtadieniai,darželio baigimas, mokyklos baigimas,  įstojimas į aukštąją, vestuuvės,  jubiliejai , firmos steigimas, verslo dešimtmetis( galima privardinti visokių juokų) tai jų švenmtinai prabangūs  rūbai ( Roberto Cavalli kostiumas, Pjero Cardinio suknelė) turi būti visda paruošti,
dovanojame dizaino namų Versace vardines pakabas. Ant jų dar galima būt pridėti etiketes su kainomis kaip pav. čia dariau ant kelnaičių ( kaina ten  septyni šimati ir kažkiek parašyta. Juk la PERLA !)

http://public.fotki....s/kelnaits.html

thumbup.gif Ačiū 4u.gif

Tik kur dabar rast tą mamytę, kuri dekoruoja pakabas? g.gif Ta nuoroda neveikia unsure.gif

Ups doh.gif Tai čia justesss22, jūs darot? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 26 gegužės 2008 - 15:12
QUOTE(Betukas @ 2008 05 26, 16:10)
thumbup.gif Ačiū  4u.gif

Tik kur dabar rast tą mamytę, kuri dekoruoja pakabas?  g.gif  Ta nuoroda neveikia unsure.gif

Ups  doh.gif  Tai čia justesss22, jūs darot?  bigsmile.gif


Taip justesss22. Kaip s'kant visos čia pat "krūvoj "susibėgę.... biggrin.gif
Justele, pasiraityk rankoves ir atidaryk firminių pakabikių farikėlį. Idėja labai gera, funkcionali, o ir šmaikšti. bigsmile.gif man patinka ,kai yra jumoro dozė.
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 05 26, 16:21)
Taip justesss22. Kaip s'kant visos čia pat "krūvoj "susibėgę.... biggrin.gif
Justele, pasiraityk rankoves ir atidaryk firminių pakabikių farikėlį. Idėja labai gera, funkcionali, o ir šmaikšti. bigsmile.gif  man patinka ,kai yra jumoro dozė.

tikrai grazus darbelis wub.gif saunuole Justele:super
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2008 05 26, 16:21)
Taip justesss22. Kaip s'kant visos čia pat "krūvoj "susibėgę.... biggrin.gif
Justele, pasiraityk rankoves ir atidaryk firminių pakabikių farikėlį. Idėja labai gera, funkcionali, o ir šmaikšti. bigsmile.gif  man patinka ,kai yra jumoro dozė.

Pakabėlės tikrai smagi dovana - aš ir pati jau baigiu visus draugus apdovanoti hihihi.gif O jumoras visuomet sveikintinas dalykiukas thumbup.gif Bet nesu labai "pasikausčiusi" šioje srityje lotuliukas.gif Ir tikrai jau pajaučiau, kad krikštynų metas prasidėjo mirksiukas.gif

QUOTE(*Zavinga* @ 2008 05 26, 20:20)
tikrai grazus darbelis wub.gif saunuole Justele thumbup.gif

Dėkui 4u.gif Tikiuosi, kad ir krikšto tėveliai apsidžiaugia tokias gal kiek netradicines dovanas gavę 4u.gif
Atsakyti
*Zavinga*, pažiūrėjau Jūsų padaryto laikraštuko pavyzdėlį... wub.gif wub.gif wub.gif
Nustabus darbas. Kiek išradingumo reikia, idėjų ir laiko jam paruošti, sumaketuoti.
Tai kartais pagalvoju ar mamytės supranta ką reiškia toks darbas, kai paprašo atsiųsti laikraštuką...na kaip iš dangaus , kad nusileistų...kažkieno tokios pasatngos ir sugebėjimai.
Na, bent aš taip suprantu, nes nepastebėjau tokio prierašo : pirkčiau krikštynų laikraštuką ar idėjas. unsure.gif
Labai patiko tai, ką pamačiau. Šaunuolė thumbup.gif
Linkiu supratingų ir vertinačių kūrybyškumą užsakovų drinks_cheers.gif


Krikštynoshttp://public.fotki.com/lune-art/kriktynoms/
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir krikšto mamai/tėčiui dekoruotos pakabos man patiko labiausiai thumbup.gif Todėl drįsau pasiskolinti šią idėją smile.gif Man kažkaip nesinorėjo dovanoti kokį daiktą (puodelis, maikutė ir pan.) su sūnelio fotografija schmoll.gif Padarysiu krikšto tėvams nuotraukų iš pačių krikštynų.
Kadangi nesu tokia iškalbinga kaip una-art, tai teikdama pakabas išsisuksiu gan kukliai ax.gif kad kas rytą rengdamiesi į darbą krikšto tėvai nepamirštų tokie esantys mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2008 05 26, 22:25)
Perskaičiau visą temą ir krikšto mamai/tėčiui dekoruotos pakabos man patiko labiausiai thumbup.gif Todėl drįsau pasiskolinti šią idėją smile.gif Man kažkaip nesinorėjo dovanoti kokį daiktą (puodelis, maikutė ir pan.) su sūnelio fotografija schmoll.gif Padarysiu krikšto tėvams nuotraukų iš pačių krikštynų.
Kadangi nesu tokia iškalbinga kaip una-art, tai teikdama pakabas išsisuksiu gan kukliai ax.gif kad kas rytą rengdamiesi į darbą krikšto tėvai nepamirštų tokie esantys mirksiukas.gif  rolleyes.gif

malonu, kad mano idėja tau patiko labiausiai 4u.gif
Atsakyti
kukliai ax.gif kad kas rytą rengdamiesi į darbą krikšto tėvai nepamirštų tokie esantys mirksiukas.gif rolleyes.gif
[/quote]


Mintis labai garži.
Ne veltui sakoma: kuklumas irgi puošia. 4u.gif
Ir pridusiu: gali būti ir pramingas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kuri supermamyte daro tokias pakabas?
labai sauni ir originali ideja...

gal man i AZ atsiustumete kontaktus?
Atsakyti