Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(simba3 @ 2008 02 25, 15:11)
kur galima pasidaryt tokia nuotrauka??????????????



aha super ideja, paprasta,originali ir ispudinga biggrin.gif
Papildyta:


Manau zodis REIKIA, cia netinkamas, tiesiog atsidekojimas, kad sutiko pabuti krikstateviais, zmogui bet koks minimalus rodomas demesys paglosto kiekvieno savimeile, todel krikstateviai ne isimtis smile.gif 4u.gif ir ne dovanose esme, o demesi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriokliukas: 29 vasario 2008 - 19:46
Sveikos, aš dėl tos nuotraukos. Kažkas rašė, kad nėra sudėtinga persikopijuot nuotrauką ir žodžius (10krikšto tėvams įsakymų). Bet man neleidžia ant nuotraukos rašyt. Aš galvoju, gal čia reik specialios programos, ar kaip?Padėkit jei galit.
Atsakyti
Nereik jojios programos schmoll.gif . Ant nuotraukos paspausk du kartus kairiji peles mygtuka ir ismes lentele. Virsuj paspausk ant "maketas" ir ismes kelis variantus kaip turi buti rasomas tekstas. Tai paspausk ant "uz teksto". Tikiuosi aiskiai paaiskinau smile.gif
Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luke @ 2008 03 02, 15:04)
Nereik jojios programos schmoll.gif . Ant nuotraukos paspausk du kartus kairiji peles mygtuka ir ismes lentele. Virsuj paspausk ant "maketas" ir ismes kelis variantus kaip turi buti rasomas tekstas. Tai paspausk ant "uz teksto". Tikiuosi aiskiai paaiskinau smile.gif
Sekmes! 4u.gif


Nu pas mane pavyzdžiui nieko panašaus nesidaro, galiu spaudinėt kiek noriu, gal pas tave kažkokia programa yra, ar gal nuotrauką į word'ą persikėlus taip galima g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Tai gal kompe yra "paint" programele ?galim su ja pabandyti gal pazaisti ir uzrasyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 03 03, 18:04)
Nu pas mane pavyzdžiui nieko panašaus nesidaro, galiu spaudinėt kiek noriu, gal pas tave kažkokia programa yra, ar gal nuotrauką į word'ą persikėlus taip galima  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Nuotrauką įsikėlus į Word'ą tikrai ant jos galima uždėti tekstą. Tačiau geriausiai tai daryti su grafinėm programom (Adobe PhotoShop, Corel Draw ir pan.) Bet jei programėlių neturi, tai galima ir su Exel, ir su Word programom kažką išgauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 03 kovo 2008 - 20:01
QUOTE(justess22 @ 2008 03 03, 20:59)
Nuotrauką įsikėlus į Word'ą tikrai ant jos galima uždėti tekstą. Tačiau geriausiai tai daryti su grafinėm programom (Adobe PhotoShop, Corel Draw ir pan.) Bet jei programėlių neturi, tai galima ir su Exel, ir su Word programom kažką išgauti 4u.gif


Žiūriu gerai parašiau blush2.gif word'e tikrai taip galima ne kartą pati dariau, o šiaip tai su adobe photoshop visada darydavausi tik programos nebesuinstaliuoju kažkodėl crack'o nepripažįsta g.gif o šiaip tai ir su paint'u galima tik kad ten po užrašu lieka baltas fonas visada
Atsakyti
Vienoms krikštynoms dariau vardinius mergaitės degtukus visiems svečiams- maža atminimo smulkmenėlė"Godos ugnelė"
Pavyzdėlis čia
http://public.fotki....osdegtukai.html



http://public.fotki....art/kriktynoms/
Atsakyti
oi super ideja,labai grazu ir originalu thumbup.gif

As savo maziuko krikstynom ruosti pradejau padekliukus sveciam vardinius (alui,sidrui,kavai,arbatai-atitinkamai kas ka megsta labiau vartoti biggrin.gif )
bet taip sitie degtukai suzavejo wub.gif gerai kad laiko dar iki vasaros yra lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif nuotraukėlė su įsakymais krikšto tėvams smile.gif
Atsakyti
Daugiau pavyzdėlių
user posted image

Isakymai
user posted image
Suvyniotas pergamentas su įskaymais krikšto tėveliaimas
user posted image

http://public.fotki....art/kriktynoms/
Atsakyti
kur galima taip graziai Isakymus kriskto teveliams padaryti?
Atsakyti