Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(Sola @ 2008 02 08, 17:31)
Kazin kur tokias but galima padaryti? g.gif

Taigi laba biggrin.gif
Kadangi nemazai gavau i AZ klausimuku apie taupikles
atsiklaususi ,taupykliu gamintojos,paviesinu info smile.gif
+370 6565 3176 - Dalia
man jos labai patiko ir kriksto tevams ir sventes baliauninkams smile.gif
aisku jos nepigokos bet orginalios, nes pakol kas Lietuvoj kepa tik masinius darbus ir labai sunku rasti pavieniu keramiku kurie tai padarytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2008 02 15, 23:20)
o gal butu galima tikslu jos nika, ar temele kur ji apsigyvenus yra, nes labai jau sudomino, kokius gi ji darbelius kuria?..  g.gif  bigsmile.gif

Ejau pirma atsiklausti ar galiu Jos duomenis viesinti tongue.gif
Va,Jos darbeliukai wub.gif
http://public.fotki....gintidarbeliai/
Nikas supermamoj Jolanta Š mirksiukas.gif
Sekmytes visoms ieskant orginaliu dovanyciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ,as tai irgi nezinojau,kad reikia kriksto teveliams dovaneles dovanoti blush2.gif .Mes dukryte pakrikstijom sausio menesi.Kazin ar nebutu per velu dovanele padovanoti dabar?
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2008 02 20, 23:42)
Taigi laba  biggrin.gif
Kadangi nemazai gavau i AZ klausimuku apie taupikles
atsiklaususi ,taupykliu gamintojos,paviesinu info  smile.gif
+370 6565 3176 - Dalia
man jos labai patiko ir  kriksto tevams ir sventes baliauninkams  smile.gif
aisku jos nepigokos bet orginalios, nes pakol kas Lietuvoj kepa tik masinius darbus ir labai sunku rasti pavieniu keramiku kurie tai padarytu  g.gif


Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Mes simboliškai ax.gif
Krikšto tėvams marškinėlius su užrašu" Aš esu...(Vaiko vardas)... krikštomama(tėtis)" ir visą vakarą buvo jais pasipuošę,super vaizdelis thumbup.gif
O svečiams po angeliuką, kad saugotų vaikutį wub.gif
Atsakyti
Oho kiek idomiu minciu krikstynoms. Tik neradau kar galima uzsisakyti 10 isakymu krikstateviams su nuotrauka . PADEKITE!!! help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2007 06 26, 22:44)

user posted image[/URL][/IMG]
Papildyta:
smile.gif


kur galima pasidaryt tokia nuotrauka??????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 25 vasario 2008 - 14:14
QUOTE(simba3 @ 2008 02 25, 14:11)
kur galima pasidaryt tokia nuotrauka??????????????

taigi patys galite susimeistrauti, tereiks pasiimti nuotraukele is savo resursu ir ant jos perkopijuoti teksta arba sukurti savo smile.gif
Atsakyti
Mums kai buvom kriksto tevai padovanojo po puoduka.Man su kriksto tevelio nuotrauka su kriksto sunum,kriksto teveliui su mano nuotrauka kartu su vaikuciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 02 27, 11:59)
g.gif manau, kad tokius skelbimus geriau į skelbimų lentą dėti... kol moderatorės neužmatė ax.gif



O as tai noriu padekoti Angeliux1 uz pasiulyta ideja, man labai patiko, su tais anspaudeliais, manau tikrai uzsisakysiu, o skelbimu lentoj net nebuciau ieskojus ir pamacius. Ir visai man cia i tema 4u.gif kad cia idejo. ax.gif
Atsakyti
Na va kokia sauni temele, tikrai net nesusimasciau anksciau apie dovaneles, bet juk l. malonu nesitikint padovanoti simboliskai ka nors krikstateviams, tikrai pravers jusu patirtis biggrin.gif
Atsakyti

verysad.gif maniau visai i tema pasiuliau, kitas moterytes pareklamuoti galima...o vat jau paciai pasiskelbti nea...matyt reiks paprasyti kad kas nors parekomenduotu ir mane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliux1: 29 vasario 2008 - 16:03