Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

As supermamose radau saunia mamyte,kuri graziai isdegina norima uzrasa ar piesinuka ant pageidaujamo daiktelio.Tai stai,sugalvojau pas ja uzsakyti remelius su krikstateviu vardais ir titulais ir ireminti pasizadejimus su krikstadukros nuotraukyte wub.gif .Tikiuos patiks ranku darbo silta dovanyte dry.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 01 24, 22:06)
As supermamose radau saunia mamyte,kuri graziai isdegina norima uzrasa ar piesinuka ant pageidaujamo daiktelio.Tai stai,sugalvojau pas ja uzsakyti remelius su krikstateviu vardais ir titulais ir ireminti pasizadejimus su krikstadukros nuotraukyte wub.gif .Tikiuos patiks ranku darbo silta dovanyte dry.gif


Labai būtų smalsu sužinoti, kuri čia mamytė tokius grožius kuria...
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 01 24, 23:18)
Labai būtų smalsu sužinoti, kuri čia mamytė tokius grožius kuria...

Grozejaus ir Tavais darbeliais mirksiukas.gif wub.gif .Labai patiko.. wub.gif
Taciau cia,kalbejau apie kauniete Jolanta Š mirksiukas.gif .Man patinka jos silti,mieli ir piniginei prieinami darbeliukai,o ir gyvena ne per toliausiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 24 sausio 2008 - 22:32
QUOTE(vyšniux @ 2008 01 24, 22:31)
Grozejaus ir Tavais darbeliais mirksiukas.gif  wub.gif .Labai patiko.. wub.gif
Taciau cia,kalbejau apie kauniete Jolanta Š  mirksiukas.gif .Man patinka jos silti,mieli ir piniginei prieinami darbeliukai,o ir gyvena ne per toliausiai ax.gif

tiesiog apie ją iškart ir pagalvojau...tik pamaniau, kad gal dar yra taip kuriančių žmonių, kurių nežinau...o visada smalsu naujus darbelius apžiūrėti mirksiukas.gif Bet Jolantos tai tikrai jau žinau... jo...pas ją tikrai kainytės prieinamos...man tokiom kainom niekaip nesigauna kurti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 24 sausio 2008 - 22:37
thumbup.gif Man patiko ideja apie taupykle su uzrasu - taupom ant krikstasunio vestuvinio kostiumo lotuliukas.gif
Atsakyti
na mano nuomone,kad tikrai puioki dovanyte vaikelio foto ireminta 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o gal žinot ar foto salonuose daro nuotraukas su užrašais, ar patiem reikia padaryti ir tada jie tik atspausdina nuotrauką g.gif
Labai patiko tos Kaunietės darbeliai, dabar galvoju ką pasirinkt g.gif
Atsakyti
Net nezinojau kad kriksto tevams kaz ka reikia dovanoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 09 05, 19:56)
Sveikutes,mes kriksto tevams padovanojom taupykles, uzsakiau kad ant ju parasytu (Buvo uzrasyta kriksto tevu vardai ir pazadas kad Augustui vestuviu kostiumui sutaupys pinigeliu)ant dukros taupykliu buvo uzrasyta irgi krikto tevu vardai ir pazadas sutaupyti vesstuviu suknelei)ir pasakiau iteikdama kad nepamirsu kriksto vaiku ,nes vieni nuo kitu toli gyvenam ir taip toliau.
Cia kaip atrode.

user posted image
user posted image


Kazin kur tokias but galima padaryti? g.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
Cia galima rasti puikiu ideju thumbup.gif Bet tokios, kaip nuotrauka ant puodelio, puzle, marskineliai su nuotrauka.... man jau atsibode schmoll.gif Norisi kazko mielo, paprasto ir orginalaus smile.gif Pvz., man patiko ideja su pakabom, ant pargamento uzrasyti zodziai wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
Ir dar blush2.gif
Mes kai buvom kriksto tevai, negavom dovanu, bet del to ir nepergyvenom smile.gif Bet norejos paprasciausio zodzio ACIU wub.gif kurio nesulaukem verysad.gif
Dabar jie bus musu vaikelio kriksto tevai, tai man norisi iteikti jiems kokia dovanele, kaip padeka uz tai, kad sutiko buti kriksto tevais smile.gif Bet cia paskaicius daugmaz jau zinau thumbup.gif Aciu visoms uz idejas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kriksto teveliams dovanojom po krikstadukres nuotrauka remeliuose ir marskinelius su uzrasu AS ESU ... KRISTO MAMA, KRIKSTO TETIS. Kriksto teveliai buvo labai nustebinti ir patenkinti. Uz idejas ACIU jums! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 01 24, 22:31)
Grozejaus ir Tavais darbeliais mirksiukas.gif  wub.gif .Labai patiko.. wub.gif
Taciau cia,kalbejau apie kauniete Jolanta Š  mirksiukas.gif .Man patinka jos silti,mieli ir piniginei prieinami darbeliukai,o ir gyvena ne per toliausiai ax.gif

o gal butu galima tikslu jos nika, ar temele kur ji apsigyvenus yra, nes labai jau sudomino, kokius gi ji darbelius kuria?.. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti