Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

del dovaneles...
man tai galvos skausmas, nes kriksto tevai labai jau ispuoseleje savo namus ir bet kokia dovanele jiems gali ir netikti.ilgai galvojau ir sugalvojau, kad galima butu padaryti kalendoriu su mazylio nuotrauka, butu ir grazu ir naudinga, siandien eisiu pasiklaust kiek kainuos ir kur daro. parasysiu rezultatus veliau.
Atsakyti
mes kriksto tevam nupirkom po maikute kaune t-idejoj biggrin.gif ten tokiu graziu ir su prasmingais uzrasais biggrin.gif thumbup.gif
padovanojome pradzioj puotos ir liepeme apsirengti biggrin.gif
buvo visiem labai smagu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes dovanojom puodelius su mazylio nuotrauka, krikstateviams labai patiko thumbup.gif
ikeliu nuotrauka tik kokybe nelabai
user posted image
Atsakyti
Sveikutes,mes kriksto tevams padovanojom taupykles, uzsakiau kad ant ju parasytu (Buvo uzrasyta kriksto tevu vardai ir pazadas kad Augustui vestuviu kostiumui sutaupys pinigeliu)ant dukros taupykliu buvo uzrasyta irgi krikto tevu vardai ir pazadas sutaupyti vesstuviu suknelei)ir pasakiau iteikdama kad nepamirsu kriksto vaiku ,nes vieni nuo kitu toli gyvenam ir taip toliau.
Cia kaip atrode.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Mes krikšto tėveliams padarėme marškinėlius su vaiko nuotrauka ir užrašu "aš esu KRIKŠTATĖVIS (KRIKŠTO MAMA)". Jiems buvo užduotis. Turėjo iš vaikiško buteliuko gerti sidrą. Kas greičiau išgers lotuliukas.gif O tada gavo marškinėlius smile.gif

Marškinėlius užsakinėjau www.fotofabrikas.lt (Tik nuotrauką ant marškinėlių labai tamsią padarė verysad.gif )
Atsakyti
o mes ilgai galvoje, nusprendem mazyles krikstateviams padovanoti mazes nuotrauka stikle su uzrasu. Norejom mazes veiduka trimateje erdveje padaryti, bet su tokiais mazais vaikais nedaro... 4u.gif
Atsakyti
Gal kam nors kils kokių idėjų...čia viena mamytė iš SM buvo užsakiusi:

user posted image

(tikiuosi, ji labai nesupyks, kad be jos žinios idėjau nuotraukytę blush2.gif )

SM tema "Mano Dekoruotas Pasaulis"
Atsakyti
ruosiames ir mes krikstynoms ir manau visai neblogai butu kokia dovanele krikstateviams padovanoti smile.gif geru ideju radau,gal ka nors pritaikysim thumbup.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrucha: 25 rugsėjo 2007 - 21:44
Dovanojom graviruotas taures tiesiog kaip atminima apie ta diena.. kam, nuo ko ir data smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2007 08 24, 01:01)
Gal galit isduot kur daretes ta sokolada su dukrytes nuotrauka?

Labai atsiprasau, kad taip velai rasau. Ar dar reiklainga informacija. Jei taip rasyk i AZ
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2005 09 30, 15:27)
šiaip jau pirmą kartą girdžiu apie dovanas krikštatėviams. kiek krikštijau , tai nė karto dar negavau, bet mintis gera. reiks nustebint mažojo kūmus thumbup.gif

sveikos mamos. Man taip pat butu naudinga suzinoti ar reikia kriksto tevams dovanoyi dovanas?
Atsakyti
mes krikšto mamytei padovanojome čekį ax.gif bet močiutei padarėm su visais anūkais fotomontažą ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *grazuolyte*: 09 lapkričio 2007 - 19:56