Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(emaliuke @ 2007 08 04, 00:27)
Labai dailios nuotraukytes  4u.gif  4u.gif  4u.gif  o su koke programa dirbai as senelem noreciau padaryti,gal galetum cia imesti nuoroda ar man i az. Aciuks

nuotraukytes padare mum asta ged cia gali paziureti daugiau jos darbuku thumbup.gif
http://www.supermama...howtopic=191554
Atsakyti
kazkada anksciau rasiau apie sia ideja o cia ikeliu foto...
cia uzrasyta vaikiskos maldeles posmelis. ant vienos taures pora eiluciu ir ant kitos pora 4u.gif
user posted image user posted image

Papildyta:
QUOTE(ramirėja @ 2007 07 02, 10:54)
Puiki mintis,net nebuvau pagalvojus 4u.gif

QUOTE(jjuurrggaa @ 2007 07 02, 11:18)
super mintis  thumbup.gif

4u.gif ax.gif

QUOTE(myma @ 2007 07 07, 16:34)
o kur graviruoja tas taures, gal kokį pvz kas turi  g.gif

na graviruoja graveriai kurie ir ant juvelyriniu dirbiniu graviruoja... net nezinau kaip pasakyti kur nes ju daug kur buna... mirksiukas.gif

QUOTE(light blue @ 2007 07 09, 13:19)
labiausiai patiko iš visų idėjų  thumbup.gif

ale man irgi patiko ax.gif
Atsakyti
svejki,norejau paklausti ar krikstateviams dovana vajkiukuj reikia pirkti kartu ar atskirai? ar krikstamote turi geliu puokshtyte neshtis i bazhnycia,fotoatelje ir t.t. (kuria padovanoja krikshtatevis) ka reiketu padovanoti krikshtateviuj? ar ish vis nieko nereikia? manau teveliams darysiu kokias nors simbolines dovanele,kjp manot kas galetu tikti? ir dar kiek ishlejdot pinigeliu vajkiuko drabuzeliams(berniukui) smile.gif aciu toms kurios man pagelbes aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa007 @ 2007 08 11, 16:38)
svejki,norejau paklausti ar krikstateviams dovana vajkiukuj reikia pirkti kartu ar atskirai? ar krikstamote turi geliu puokshtyte neshtis i bazhnycia,fotoatelje ir t.t. (kuria padovanoja krikshtatevis) ka reiketu padovanoti krikshtateviuj? ar ish vis nieko  nereikia? manau teveliams darysiu kokias nors simbolines dovanele,kjp manot kas galetu tikti? ir dar kiek ishlejdot pinigeliu vajkiuko drabuzeliams(berniukui) smile.gif  aciu toms kurios man pagelbes aciuks.gif


Daug originaliu mamu sumanymu apie dovanas krikstateviams:
http://www.supermama...?...=12911&st=0

o va cia apie rubeliu kaina:
http://www.supermama...?showtopic=8750

Apie puokstele krikstamotei, prisipazinsiu- girdziu pirma karta. Kazkaip labai jau vestuviska rolleyes.gif Na bet gal cia tik as nezinau.. g.gif

Sekmes skaitant mirksiukas.gif
Atsakyti
jejgu krikshtateviai ne ish vienos sheimos tj pagal viska krikshtatevis dovanoja krikshtimamai saldainiu kokiu ir puokshtyte,o ka jam padovanot? mastau.gif na rejkes pas viena pazistama ejt ir visko ish ejles klausinet biggrin.gif bet pirmiausia cia skaitysiu smile.gif aciu
Atsakyti


QUOTE(Aga @ 2004 10 08, 21:54)
As tai kiek zinau, priklauso kriktateviams apsikeisti dovanelemis jei is skirtingu seimu. Kazkada gavau geliu puokste ir maisa saldainiu wink.gif

o ka padovanojaj krikshto teciuj? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kysa007: 12 rugpjūčio 2007 - 07:40
Mes tai dovanojome ireminta krikstadukros nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(lawriencky @ 2007 08 06, 13:56)
kazkada anksciau rasiau apie sia ideja o cia ikeliu foto...
cia uzrasyta vaikiskos maldeles posmelis. ant vienos taures pora eiluciu ir ant kitos pora  4u.gif
user posted image user posted image


thumbup.gif idėja. O ar būtų galima šią maldelę parašyti į eterį blush2.gif Dėkui.
P.S. Kiek apytiksliai kainavo graviravimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2007 08 19, 10:46)
thumbup.gif idėja. O ar būtų galima šią maldelę parašyti į eterį blush2.gif Dėkui.
P.S. Kiek apytiksliai kainavo graviravimas? g.gif

va sita vaikiska maldele 4u.gif

Angele sarge man paskirtasis
buk prie manes tu mano gerasis
ryta vakara nakti ir diena
saugok zingsneli mano kiekviena


o kaip nos nezinau ax.gif nes sesuo graviravo blush2.gif jei gerai pamenu tai iki 1lt uz 1 raide mastau.gif o gal klystu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawriencky: 22 rugpjūčio 2007 - 18:25
sveikos,gal kuri ka nors graviravosi pylimo g43? gal zino ar ten gerai graviruoja? noriu savo krikstasuniui padovanoti medaliona ir iasgraviruoti siuos zodius " Sebastianui nuo kriksto mamos" ir data tik nezinau ar gimimo ar krikstynu,bet manau gal geriau krikstynu? kaip jums atrodo patarkite nes laiko jau nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lawriencky @ 2007 08 22, 19:25)
va sita vaikiska maldele 4u.gif

Angele sarge man paskirtasis
buk prie manes tu mano gerasis
ryta vakara nakti ir diena
saugok zingsneli mano kiekviena


o kaip nos nezinau ax.gif nes sesuo graviravo  blush2.gif jei gerai pamenu tai iki 1lt uz 1 raide mastau.gif o gal klystu...


Ačiukas 4u.gif
QUOTE(kysa007 @ 2007 08 22, 21:49)
sveikos,gal kuri ka nors graviravosi pylimo g43? gal zino ar ten gerai graviruoja? noriu savo krikstasuniui padovanoti medaliona ir iasgraviruoti siuos zodius " Sebastianui nuo kriksto mamos" ir data tik nezinau ar gimimo ar krikstynu,bet manau gal geriau krikstynu? kaip jums atrodo patarkite nes laiko jau nedaug smile.gif

Aš manau, krikštynų proga. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 07 26, 13:39)
Mes padovanojom muzikinį puodelį su krikšto sūnaus foto

Kur daret puodelius?
Atsakyti