Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlė krikšto tėvams

QUOTE(light blue @ 2007 06 23, 13:51)
sakyčiau nagloka dovana  lotuliukas.gif tiksliau dovana nedovana, nes lyg ir ne jums skirta.
o mūsų krikšto tėvai bus draugai, tai labai asmeninės dovanos, ta prasme su mūsų vaiku lyg ir netinka  g.gif reiks gal kokių knygų pažiūrėti, ar dar kažko paknisti  g.gif


O kodel netinka? musu mergytes krikstateviai taip pat draugai ir mudviem su vyru atrodo, kad musu dukrytes atvaizdas ant puodeliu labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
O mūsų stebuklėlio krikštatėviai bus mamytės (t.y. mano) sesė su vyru. Tai mūsų dovana jiems bus maikutės su užrašu : Aš esu Žygimanto krikšto mama (tėtis) bei įrėminsim sūnelio nuotrauką su dešimt įsakymų krikštatėviams smile.gif Manau, kad įdomu ir šaunu 4u.gif

user posted image[/URL][/IMG]
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
Krikšto tėvam dovanosiu smėlio laikrodį ir "10 įsakymų krikštatėviam". Seneliam, padarysiu vaiko dvi nuotraukytes puzles ir surengsiu rungtynes, kurie greičiau sudės. Sudėtos puzlės ir bus jiem dovana, gausis ir rungtynės ir tuo pačiu dovana. Jei krikšto tėvai iš atskirų šeimų, manau, galima pritaikyti ir jiem. Puzles daro Copi1 ir fotoplius(Klaipėdoje) smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai idomi ideja su tom puzlem thumbup.gif o kokia kainyte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 27, 12:27)
Labai idomi ideja su tom puzlem  thumbup.gif o kokia kainyte  rolleyes.gif

Dariau fotopliuse jei gerai pamenu mokėjau už A4 formatą 39lt
Atsakyti
MAMYTES, GAL ZINOT KUR VILNIUJE GALIMA PADARYT PUZZLE SU VAIKUCIO FOTO?
Atsakyti
QUOTE(amika @ 2007 06 27, 12:45)
MAMYTES, GAL ZINOT KUR VILNIUJE GALIMA PADARYT PUZZLE SU VAIKUCIO FOTO?

www.fotofabrikas.lt daro ax.gif

Mes dovanojom krikšto mamai puodelį su dukriuko nuotrauka,o krišto tečiui- marškinėlius su užrašu- aš esu krištatėvis ax.gif
Atsakyti
http://www.copy1.lt/ Čia dėlionė pigiau, tik 25lt, reikai pasidomėt kokio dydžio. g.gif manau kiekviename mieste daro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 birželio 2007 - 12:59
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 27, 12:56)
Seneliam, padarysiu vaiko dvi nuotraukytes puzles ir surengsiu rungtynes, kurie greičiau sudės. Sudėtos puzlės ir bus jiem dovana, gausis ir rungtynės ir tuo pačiu dovana.

Super idėja thumbup.gif Daro Copy1 - A4-25lt, A3-35lt.
Atsakyti
Aš 15val. užsisakiau internetu, o 18val. jau galiu ateiti atsiimti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2007 06 18, 23:02)
mes tai krikštatėviams padovanojom maikutes, liko maloniai nustebinti thumbup.gif
  http://public.fotki....a/dscf3126.html


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif idėja. Mes ruošiamės rugpjūčio mėnesį krikštyti,tai suspėsime tokias maikutes "pagaminti" . Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2007 06 28, 23:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  idėja. Mes ruošiamės rugpjūčio mėnesį krikštyti,tai suspėsime tokias maikutes "pagaminti" . Ačiū 4u.gif


džiaugiuos , kad patiko, kūminams tikrai patiks.linksmų krikštynų 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristulia *: 01 liepos 2007 - 19:49