Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

maniskis kumstukus kisas i burnyte jau nuo 2 men, o zinduko neima ir dantuku dar nesimato ax.gif
Atsakyti
tikrai nebūtinai dantukai kalti smile.gif tiesiog daugumai vaikų kumštukai skanesni lotuliukas.gif
o vat kai dantenos niežtivaikas net purtosi jas kasydamas, nu mano taip daro ax.gif
Atsakyti
na perskaičiau viename iš pernykščių "VAIKO" žurnalų normalu yra kada lenda 5-8 mėn. mes dar irgi neturim
Atsakyti
Tai, pasirodo, ne vien mano vaikis toks greitas tongue.gif Vakar, 10 men. proga islindo 5-as dantukas, o siandien temperatura sukilo, turbut greit bus ir 6-as. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(swko @ 2005 11 01, 03:11)
Mūsų pirmas dantukas išdygo 4.5mėn. o paskui ir antras.Vaikas mano labai seilėjosi,ir aš pastebėjau tada dantuką.


Mano irgi panasiai. Maze pradejo seiletis gal nuo triju menesiu, galvoju negi taip anksti dantukas. Pasirodo. kad apie 4,5 men. uzciuopiau apacioje virsunyte. Vienam dantukui pasirodzius is paskos ir kitas prasikale. Taip dabar lygiagreciai abu ir auga. Idomu tik kur ir kada trecias pasirodys.
Atsakyti
Mums apačioje pasirodė 6 mėn. ir 3 sav. abu kartu, o šiandien (7 mėn.3 sav.) vienas viršuje, antras irgi neužilgo bus 4u.gif
Atsakyti
O mums ryt 10 menesiu, o teturim tik viena dantuka, kuris pasirode pries savaite lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif mes pirmu dantuku susilaukem 6menesyje,o sako kuo veliau tuo sveikesni jie buna g.gif
Atsakyti
dukrytei 3.5 menesio, o mes jau turim 2 dantukus. Daugiau noreciau suzinot apie dantuku augima. Kaip palengvinti kudikeliu dalia augant pirmiesiams dantukams?
Atsakyti
oho kokie greiti:)
Mums uz savaiteles 4 mėn. tačiau dar dantukų neturim, tik labai seilėjames...... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinos @ 2006 02 06, 10:37)
oho kokie greiti:)
Mums uz savaiteles 4 mėn. tačiau dar dantukų neturim, tik labai seilėjames...... blush2.gif



mes irgi siaubingai seilėjamės doh.gif doh.gif jei nėr seilinuko, tai visas šlapais būna. Viena mamytė-draugė pastebėjo, kad jo ir dantenos jau paburkusios, sako, gal greit dantukų sulauksime. blink.gif g.gif



Tania, o kaip tavo dukrytė elgėsi prieš apsidantuodama?
Atsakyti
maniskis seilejasi gal jau nuo 2men bet dar kol kas nesimato dantuku, drauges vaikeliui isdygo apie 3-3,5men, bet jei jokiu problemu nebuvo thumbup.gif
Atsakyti