Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

QUOTE(Fanta @ 2005 09 19, 08:05)
Turim 12 dantuku ir kaip itariu, kalasi iltiniai dabar, nes tokia nerami paliko maze  doh.gif  Naktimis labai blaskosi. Bet jau ismokau prie jos nebesikelti vos tik zirst pradeda, nes nuo to niekas nepagereja. As ja bandau glostyt ar ka, tai ji pyksta, stumia ranka tolyn. Bet visada isgirstu, prabundu, o tai sumazina miego trukme, darbe tenka vis viena snuduriuot  doh.gif O vaikas pazirzia ir nurimsta, nors tiek gerai... Gal rimtai Viburcol pabandyt  g.gif Mums nera kile jokiu temperaturu ar kitu negalavimu nei su vienu dantuku, na gal tik pazirzdavo kiek, o va dabar pries pora savaiciu buvo pakilusi auksta temperatura netiketai, viduriavo. Dentinox seniau pirkdavau, bet man atrodo, kad is ju naudos ne kiek ir yra.



Mano mažius turi 13 dantukų - vieną iltinį turim išlindusį, kiti trys kaip tik dabar kalasi. Maniškiam tai labai padeda Viburcolio žvakutės ir Kamistad-Baby tepaliukas. Dentinoxą mes irgi bandėme, bet mums visiškai nepadėjo, o Kamistadas kaip tik turi šaldančio poveikio. Pabandykit, gal ir jums padės....
Atsakyti
Manau tai normalu tol, kol vaikas pakankamai gerai tai toleruoja mirksiukas.gif Jei skausmas nepakeliamas, reiktų pasirodyt pediatrui, kuris nusiųs pas stomatologą. Mums visi dantukai išdygo patys, be jo pagalbos, tad stebėk vaikutį 4u.gif
Atsakyti
Jega thumbup.gif Viburcol zvakutes nerealiai padejo clap.gif clap.gif Miegojo vaikas sitas dvi naktis kaip angeliukas wub.gif
Atsakyti
Sveikos.Mano maziukui dar tik 3menesiai 11d,bet seiles jau bega upeliais,viska kisa i burna, o ypac kumstukus.ar gali tai buti dantu dygimas,ar dar ne per anksti?
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2005 09 16, 09:10)
Aš irgi prisijungiu prie jūsų. Dantukai dygtsta lėtai ir skausmingai. Tas skausmas, aišku, labiausiai psijaučia naktį. Būna tokių naktų, kad gal po 15 min. ir pavyksta 2 val. išmiegoti. Žodžiu, košmaras. Dukrai 1m 9 mėn. ir teturim 10 dantukų. blink.gif

Atsakyti
Sveikos,
mes su dukryte irgi turim problemų su dantukais. Jau maniau, kad čia man vienai taip vaikelis kankinasi, o pasirodo, kad ne :unsure: Pirmas dantukas isdygo 1m. ir beveik 2men. Tai net gydytoja stebėjos :oh O man tai nebebuvo juokinga, o juo labaiu dabar - kiekvienas dantis su didžiausia temeperatūra, arba kosuliu, arba bent jau sloga... Dukrai dabar metai ir 10 mėn., turim 12 dantų. Šiom dienom kalasi 13-as (nelaimingas), tai karščiuoja jau ketvirta para, nervinasi, prašo tept ir tept vaistukais :( Jau taip atsibodo tie dantys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birutele: 17 spalio 2005 - 20:53
Seip, jei kalbeti apie normos. Pirmieji dantukai turi kaltis nuo 6 men. O jei pradeda kaltis nuo 1 m. tai nelabai gerai. Dantis - sveikatos rodiklis. Esu ne gyditoja, bet taip jau yra.
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2005 10 11, 12:34)
Sveikos.Mano maziukui dar tik 3menesiai 11d,bet seiles jau bega upeliais,viska kisa i burna, o ypac kumstukus.ar gali tai buti dantu dygimas,ar dar ne per anksti?

Sveika 4u.gif maniškis taip darė, būdamas 2 mėnesių, aš irgi galvoja, kad gal dar per anksti dantukams...Nieko panašaus - jau savaitė kaip turim vieną labai skaudžiai cry.gif besikalantį apatinį dantuką ir šalia sirpstantį biggrin.gif Taigi kankinamės visi - ir tėveliai, ir sūnelis. Dabar jau atsirado ir temperatūra, ir viduriukus paleido, žodžiu, vargelis. cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
:geda2: Labai atsiprasau bet nezinau kur klaust mano mazylis labai seilejasi ir jam ant smakriuko net demeles atsirado ka man daryti??? g.gif
Atsakyti
Mūsų pirmas dantukas išdygo 4.5mėn. o paskui ir antras.Vaikas mano labai seilėjosi,ir aš pastebėjau tada dantuką.
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 10 29, 12:08)
:geda2: Labai atsiprasau bet nezinau kur klaust mano mazylis labai seilejasi ir jam ant smakriuko net demeles atsirado ka man daryti??? g.gif

Pabandyk patept Bepanthen tepaliuku,mano vaikui padėjo.
Atsakyti
Maniškiai pirmasis dantukas išdygo 1,1 metų. Ir gydytoja iš to jokių problemų nedarė. Dabar 6 metai, nė vienas dantukas dar net nekliba. Matyt vėlai ir kris:))
Atsakyti