Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

cry.gif naktimis mums daznai buna atsibudinejimai ir dantuku , taip itariu as pati,skausmas.Padavus kruti, praeina. Bet per nakti budinejames daug kartu.Kaip jus naktimis malsinate dantuku skausma...mums dar tik 8 dantys isdygo, bet taip sunkiai.Praktiskai istisai bemieges naktys..
Atsakyti
Na, naktimis tai ir mano mažius mėgsta pablūdinėti. doh.gif Bet šiaip ne taip išauginom tris krūminius, dabar jau dygsta ketvirtas. Visi dygo skausmingai, su temperatūra ir viduriavimu po dvi tris dienas cry.gif , nors gydytoja neleidžia, bet aš daviau ir paracetamolio žvakučių arba Panadolio, nes Viburkol žvakutės nuo tokio skausmo tikrai nepadeda,o paracetamolis bent jau skausmą padeda numalšinti. Tiesa, dar šiek tiek padeda visokiausi tepaliukai, bet jų kaina didelė, o naudos tikrai nėra tiek, kiek reklamuoja. Maniškis, tai jų laukia kaip kokio saldainio prieš miega, patepu dantis tada apsilaižo ir užmiega biggrin.gif O apskritAI dėl miego, tai aš susitaikiau, kad teks palaukti ramių naktų. Kartais įsiprašom pas senelius į svečius, kad kelias dienas leistų pailsėti ir ramiai padirbti, išsimiegoti. Sako, kad šitą laikotarpį reikia pergyventi su džiaugsmu, nes nežinai, ar dar kada gyvenime tai pasikartos. Taigi, visoms mums kantrybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2005 09 08, 12:15)
cry.gif naktimis mums daznai buna atsibudinejimai ir dantuku , taip itariu as pati,skausmas.Padavus kruti, praeina. Bet per nakti budinejames daug kartu.Kaip jus naktimis malsinate dantuku skausma...mums dar tik 8 dantys isdygo, bet taip sunkiai.Praktiskai istisai bemieges naktys..

Sveika atvykusi į klubą smile.gif Aš irgi tikiuosi, kad tai dėl iltinių dygimo mano 1,8 metų mažius jau geras mėnuo neleidžia man miegoti, per tą laiką pavirtau į zombį, darbe norisi tik miegoti, siaubas kažkoks. Teks bėgti pas tėvus nors vieną naktį išsimiegoti sad.gif
Atsakyti
Gerai pažįstama situacija. Mūsiškiui dantys dygsta iškart po 4, su dideliais intervalais. Jokie tepalai, žvakutės nepadeda.Tuo metu daugiau negu mėnesį būnam be miego. Abu su vyru vaikštom apspangę. Vaikas atsigriebia dienos miego metu. Tada skausmai kažkodėl nekamuoja. Paskutiniai dantys išdygo jau gana seniai, tad laukiam naujos atakos. Belieka nusiteikti ir tą laiką iškentėti.
Atsakyti
Mums dabar dygsta krūminukas. Miegam blink.gif blink.gif blink.gif Dantukai pradėjo dygti tik 1m ir 2 mėn., du pirmieji apatiniai išdygo be jokio skausmo.O dabar-kažkoks košmaras doh.gif Gerai dar,kad nėra temperatūros ir neviduriuojam (tphu,tphu,tphu)
Atsakyti
na mes dantukų pirmą partiją išsiauginom ramiai, be jokių temperatūrų ar rimtesnių negalavimų. beveik vienu metu augo 6 dantys, aišku nuotaikų kaita ir staigus verksmas buvo. mes naudojom vaistukus Osanit tokie maži žirniukai, tai gal jie čia tokius stebuklus ir padarė, bet man juos parvėžė iš vokietijos, jų privalumas, kad extra atvejais galima kas 15 min. duoti, o kiek žinau tepaliuką galima tik kelis kartus patepti.
tikiuosi ir su velesniais dantukais sunkumų neiškils.
Atsakyti
Jau rašiau, kad laukiam naujos dantukų atakos. Sulaukėm. Kalasi iltiniai. Vaikas zirzia dienom, nemiega naktim. Kartą neapsikentusi, įkišau nakčiai Viburkol. Daug ramiau miegojo. Anksčiau jos nepadėdavo.
Atsakyti
Aš irgi prisijungiu prie jūsų. Dantukai dygtsta lėtai ir skausmingai. Tas skausmas, aišku, labiausiai psijaučia naktį. Būna tokių naktų, kad gal po 15 min. ir pavyksta 2 val. išmiegoti. Žodžiu, košmaras. Dukrai 1m 9 mėn. ir teturim 10 dantukų. blink.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif mus 2 m ir 1 men turim 12 dantu sianakt temp 37, 5 pakyla po valandos nukrenta i burna baisu ziuret lenda visi kurie gali lysti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2005 09 16, 08:10)
Aš irgi prisijungiu prie jūsų. Dantukai dygtsta lėtai ir skausmingai. Tas skausmas, aišku, labiausiai psijaučia naktį. Būna tokių naktų, kad gal po 15 min. ir pavyksta 2 val. išmiegoti. Žodžiu, košmaras. Dukrai 1m 9 mėn. ir teturim 10 dantukų. blink.gif


Pas mus panaši situacija, tik pas mus dar mažiau tik 9 dantukai... Naktimis irgi dažnai verkia, nuraminu glostydama ir šnekedama... Tepaliukai nebepadeda.... zavkučių irgi nekišu
Atsakyti
Ir mes jungiames i zombiuojanciu zubastiku kluba ax.gif . Nakti biciukas staugia, kad is to soko man sirdis ima baladotis blush2.gif blink.gif ....Darbe alpstu kaip noriu miego...o siryt vos is lovos islipau doh.gif ..
Atsakyti
Turim 12 dantuku ir kaip itariu, kalasi iltiniai dabar, nes tokia nerami paliko maze doh.gif Naktimis labai blaskosi. Bet jau ismokau prie jos nebesikelti vos tik zirst pradeda, nes nuo to niekas nepagereja. As ja bandau glostyt ar ka, tai ji pyksta, stumia ranka tolyn. Bet visada isgirstu, prabundu, o tai sumazina miego trukme, darbe tenka vis viena snuduriuot doh.gif O vaikas pazirzia ir nurimsta, nors tiek gerai... Gal rimtai Viburcol pabandyt g.gif Mums nera kile jokiu temperaturu ar kitu negalavimu nei su vienu dantuku, na gal tik pazirzdavo kiek, o va dabar pries pora savaiciu buvo pakilusi auksta temperatura netiketai, viduriavo. Dentinox seniau pirkdavau, bet man atrodo, kad is ju naudos ne kiek ir yra.
Atsakyti