Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Mums pirmasis dantukas prasikale 6men.3sav,po keliu dienu ir antras,o dabar jau 9men. ir daugiau dantuku dar neturim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2008 02 26, 11:47)
Na štai ir lauktieji dantukai  4u.gif  Vakar sūneliui išdygo iškarto du  bigsmile.gif  Jam tik ką suėjo 4 mėnesiukai ir ta proga - dantukai. Išdygo apačioje, per viduriuką. Beje labai ramiai, nei verkė, nei vaistukų reikėjo, nors turiu pasiruošusi tepaliuką. Tikiuosi ir kiti dygs taip pat ramiai  ax.gif


thumbup.gif mums irgi du apatinukai kartu pasirode, tik likus 4dienoms iki 4menesiu, atrodo lenda ramiai.

o as tai pastebejau kad jie pasidoe su pirstu, nes mazyte pastoviai mano pirstus griauzdavo, na ir dabar kandzioja, nors ir skauda, bet aukojuos blink.gif
Atsakyti
o mum dantukai islindo 8 menesiu, bet du iskart thumbup.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas isdygo pries savaite, dabar jau atras kalas, o mums dar net triju menesiuku nera doh.gif kai toks mazas,dar net neima kramtuku jokiu, labai vargstam verysad.gif
Atsakyti
mano sunuliui kita savaite jau net trys menesiai wub.gif ir jau kalasi pirmi dantukai bigsmile.gif ka tik pagriebia su savo rankytem tai ta ir kiša į burna, tai aš jam pati su kramtuku pakasau dantenas, ui kaip jam tai patinka thumbup.gif

p.s. dukrai pirmuosiuos dantukus netyčia aptikau keturių men rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmi du išlindo 5,5 mėn
Atsakyti
mums isdygo pirmi dantukai 8men.2 d. ir antras is paskos lenda thumbup.gif
Atsakyti
Mamytes, o kaip priziurit tuos pirmus dantukus? Pas mus du yra, kiek zinau reikia is karto juos valyti lyg ir kazkokiom spec servetelem g.gif ar as klystu?! Gal kas priziurit mazus perliukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborga2 @ 2008 03 30, 21:43)
Mamytes, o kaip priziurit tuos pirmus dantukus? Pas mus du yra, kiek zinau reikia is karto juos valyti lyg ir kazkokiom spec servetelem  g.gif  ar as klystu?! Gal kas priziurit mazus perliukus  ax.gif


Mes turim jau du dantukus (atrodom kaip kokie bebriukai thumbup.gif ) tai juos priziurime kaskart valydami po valgio. Nusipirkom spec.maza ant pirsto galiuko uzdedama vaikiska dantu sepeteli, tai nuo mazu dienu pratinames prie dantuku valymosi smile.gif Manau, kad kuo anksciau ipras, tuo bus lengviau mirksiukas.gif Be to teko ir prisiskaityti visur, kad sultys, arbatos labai kenkia dantukams rolleyes.gif
Atsakyti
O mums jau 9 men be 4 dienu ir dar nei vieno danties neturima blink.gif
Atsakyti
maniskiui jau virs savaites laikosi 37 - 37.3 temperatura.siaip atrodo visai sveikas, tik vakarais irzlokas tapo.ar gali tokia temperatura laikytis del dantuku?
Atsakyti
Mano dukriukui siandien prasikale pirmasis dantukas yess.gif Ryte paciupinejau burnyte ir pajauciau astruma lyg mazo pjukliuko 4u.gif manau ne uz ilgo turetu prasikalti ir dar vienas nes dantenos labai jau paburkusios ir pabalusios.
Atsakyti