Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Mums 7 men, turim du dantukus, temperaturos nebuvo kai dygo, bet maziuke nerami buvo, tai tepiau Kamistadu ir masazavau lateksiniu sepeteliu be sereliu. Pagelbejo, nezinia kaip bus toliau 4u.gif ...
Atsakyti
QUOTE(jovittutte @ 2008 03 04, 18:37)
Manau irmums pradejo dygti dantukai,labai jau nerami dukryte pasidare,patepu Dentinoxu,bet nelabai padeda. verysad.gif
O per kiek Laiko isdygsta dantukas,kai jis jau truputi matosi per dantenas?Na man rodosi,kad ten dantukas,toks maziukas baltas taskiukas,po odyte... blush2.gif


Mano mažyliui išlindo per savaitę, o paskui jau pats dantuko augimas neskaudus, svarbiausia pats prasikalimas. Kai pirmi du dantukai augo, tai neskaudėjo, o dabar viršutiniai kalasi, tai doh.gif kankinamės, naktį keliamės apie 5 kartus, ir tas Kamistad nelabai padeda verysad.gif
Atsakyti
Mes naudojom Dentinox
Atsakyti
QUOTE(Grigė @ 2008 03 05, 11:53)
Mes naudojom Dentinox


Ar padėjo?
Atsakyti
mums pirmi du isdygo be jokio vargo,na bet kai kalesi virsutinei doh.gif viduriavo,auksta temperatura,zyzimas...zodziu siaubas tepiau dentinox,bet tiesa sakant tai pusvalandukui,kaip ir viburkolio zvakutes swoon.gif
Papildyta:
QUOTE(jovittutte @ 2008 03 04, 18:37)
Manau irmums pradejo dygti dantukai,labai jau nerami dukryte pasidare,patepu Dentinoxu,bet nelabai padeda. verysad.gif
O per kiek Laiko isdygsta dantukas,kai jis jau truputi matosi per dantenas?Na man rodosi,kad ten dantukas,toks maziukas baltas taskiukas,po odyte... blush2.gif

tas taskiukas pas mus matesi 3 menesius mirksiukas.gif dygsta ilgai,kaip sake daktare nuo gimimo dygsta..o islenda per pora savaiteliu,kitiem greiciau
Atsakyti
QUOTE(jurguciuke @ 2008 03 05, 12:13)

tas taskiukas pas mus matesi 3 menesius  mirksiukas.gif dygsta ilgai,kaip sake daktare nuo gimimo dygsta..o islenda per pora savaiteliu,kitiem greiciau


Na mums tas taskiukas,tik nesenai pasimate,tai tikiuosi,kad jau lys lauk tas danciukas,nenervaves mano vaikiuko biggrin.gif
Atsakyti
Mielos mamos,

ar jusu vaikuciai vemdavo, kai dygdavo dantukai? verysad.gif
Atsakyti
musajam eme apie 7men kaltis tada ir pabiro pilna burnyte thumbup.gif ir tik iltiniai sukele jam skausma, verkdavo, draskes burnyte schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(RedemPta @ 2008 03 05, 12:48)
Mielos mamos,

ar jusu vaikuciai vemdavo, kai dygdavo dantukai? verysad.gif


skaiciau, kad vemti yra normalu.maistas dirgina dantenas, o vemdamas vaikas ''atsikrato'' dirgiklio. smile.gif taip pat normalu nedidelis viduriavimas bei temperatura iki 38,5.
sekmes auginant dantukus mirksiukas.gif

o mes dar tik laukiam ju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipzip: 05 kovo 2008 - 17:29
QUOTE(zipzip @ 2008 03 05, 18:27)
skaiciau, kad vemti yra normalu.maistas dirgina dantenas, o vemdamas vaikas ''atsikrato'' dirgiklio.  smile.gif  taip pat normalu nedidelis viduriavimas bei temperatura iki 38,5.
sekmes auginant dantukus  mirksiukas.gif

o mes dar tik laukiam ju  ax.gif



Neturejom dideliu problemu, kol nepradejo dygti kruminiai. Iki to laiko, nepajutom kol isdygo kiti dantukai. Dabar jau sunkiau...apetito nera, zirziulia, o dar ir veme... unsure.gif
Atsakyti
Siandien mums isdygo dantukas thumbup.gif Mano mazytei dabar 5.5 men. Iki isdygimo buvo irzloka, seiles labai tekejo, viska eme i burna ir taip stipriai kando lotuliukas.gif Salia to dantuko dar vienas taskiukas dideja. Greitai turesim dar viena dantuka biggrin.gif
Atsakyti
Na mes tai jau šešis turim ir pastebėjau toki dalyka,kad tie tepaliukai tikrai nelabai ir padeda,kaip dygo pirmieji vis tepliojau ir tepliojau,o kada dygo kiti nepastebejau kurie ir tepiau ne ten kur reikejo,bet vaikas toks pat buvo,o galiausiai pasirodė,kad jis priprato prie skonio ir jam jo reikėjo,kad skaniau būtų doh.gif .Ir šiaip dar pastebėjau,kad kiekvienas dantukas skirtingai dygsta biggrin.gif
Atsakyti