Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

mes ir neturim nei vieno dantuko verysad.gif jau beveik 9men mergaitei bet gali but kad tuoj turesim nes labai nerami prastai miega maziau valgo net ant ranku visada nori kad nesiociau tikiuosi greitai turesim dantuku thumbup.gif
Papildyta:
mes ir neturim nei vieno dantuko verysad.gif jau beveik 9men mergaitei bet gali but kad tuoj turesim nes labai nerami prastai miega maziau valgo net ant ranku visada nori kad nesiociau tikiuosi greitai turesim dantuku thumbup.gif [SIZE=7]
Atsakyti
Mūsų iškart du "perliukai" pasirodė 6,5 mėn.
Atsakyti
Mums pirmas dantukas išdygo 5 mėn. dabar turim jau 3 dantukus (du apačioje ir vieną viršuje). O dabar dygsta dar trys dantukai ir vienas iš jų iltinis unsure.gif tai toks siaubas dabar. Pirmieji dantukai tai labai ramiai išlindo, nu bet dabar tai jau 4-ta diena su 39 temperatura, vakar pradėjo viduriuoti, o šianakt išvis šitaip verkė Mažutis, kad net nežinojom kur dėtis blink.gif tik kai patepiau dentanox, tada jau nurimo vaikutis ir užmigo.
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2008 01 16, 20:40)
musu mazis viska grauzia ir seiles varvina nuo mazdaug triju menesiu, dabar jau septyni,o dantu dar nera. tad manau, kad tai dar ne zenklas  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif maniske ir burnoje pastoviai ka nors turi: kumstis, zaislas, mamos pirstai lotuliukas.gif Kol kas jokiu dantu, laukiam ax.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas isdygo beveik 7 men ir is karto antras savaites skirtumu. O dabar dar turime 2 dantukus virsuje.
Atsakyti
mums tik pries kelias dienas prasikale pirmas dantukas(6,5men), o jau vargom nuo 3,5 men 4u.gif
Atsakyti
tai vat ir mes turim pasigirti porele dantuku... 4u.gif pirmasis prasikale sausio 12 a kito sulaukeme po keliu dieneliu ax.gif laukiame kitu dantuku seimyneles pagausejimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2008 01 13, 22:26)
pabandyk nakciai Viburcolio zvakute idet. o as tai maitinu visa nakti vos tik prabunda. tepaliukas nepadeda, man rodos. Viburcoli jau kai visai prastai dedu. jau visa menesi taip naktinejam, o dantu kaip ner taip ner  doh.gif
beje, Viburcoli galima ir diena det (cia tai mamytei, kurios vaikas ir diena nemiega)  4u.gif
o kas tas Calpolas?


Vaje, mes irgi visa sausi naktinejam, o dantu kaip ner taip ner.. jau galvojau, kad cia koks miego sutrikimas nebutu.. doh.gif Nors ir diena nelabai rami.. Jau ruosiausi vargsa vaika pas neurologa tempt.. bigsmile.gif Dabar, kai paskaiciau, kad kazkam dantys irgi visa menesi islist negali, tai net ramiau pasidare.. rolleyes.gif
Atsakyti
nuo dantu ir tempa ir viduriukus paleidžia čia kaip kam, mum nieko - apie dantukus dar yra čia
http://www.supermama...howtopic=255715
Atsakyti
QUOTE(Simona Stackunaite @ 2007 12 01, 14:58)
mielos mamytes,ar kuriai teko pamatyti,kad dviejų menesių vaikui pradetų digti dantukai? unsure.gif  jus nepatikesit,bet mano suneliui prasikale,net du dantukai... biggrin.gif  jau buvau bemananti,kad man stogas pavaziuos........ 4u.gif

biggrin.gif yra kad ir gimsta vaikučiai su dantukais
Atsakyti
Mum pirmi dantukai išdygo 7,5 mėn, betr kadangi mano kleckas neišnešiotas, tai pagal koreguotą amžių 5,5 mėn, be ypatingų zirzimų ir seiliojimosi thumbup.gif
Atsakyti
Abiems mano merginoms dantys prasikale 6 menesiu. Nors iki tol irgi nuo kokiu 4 menesiu ir seiliojosi ir kisosi viska i burna. Idomiausi,kad abiems kartojosi tokia pati istorija su virsutiniais dantimis - laukiu kada gi isdygs virsutiniai viduriniai kandziai, tepu tepu, o tik veliau apziurau, kad isdygo soniniai. biggrin.gif Taigi tiek vyresnele buvo, tiek ir mazoji dabar yra kuri laika kaip vampyriukes.
Atsakyti