Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Viduriniajam piermieji išdygo 11 mėn.
Mažiausiam- 6 mėn.
Atsakyti
maniškiui seilės upeliais pradėjo bėgti kažkur nuo 4 mėnesių, o pirmi dantukai išlindo tk 8,5. g.gif kitų dviejų teko palaukti dar 2,5 mėnesio. šoniniai išdygo paeiliui, o krūminiai tai išlindo 3 iškart maždaug per 4 dienas, tai per tą laiką vaiko nuotaika buvo tragiška. Kartais net klykdavo iš skausmo cry.gif
Atsakyti
Mums 8 mėn. ir jau turim šešis dantukus, o šiandien daktarė apžiūrėjo ir pareiškė, kad rodos ir septintas pakeliui. Taigi pasisakysiu ir aš kaip šiokia tokia dantų dygimo ekspertė biggrin.gif

Pirmųjų dviejų apatinių priekinių sulaukėm 4.5 mėn.: savaitę viduriavom be jokios priežasties
Dviejų priekinių viršutinių - 6.5 mėn.: vieną parą laikėsi aukšta temperatūra
Dviejų viršutinių šoninių kandžių - 7.5-8.: aplankė pirmoji sloga
Dabar lyg ir lenda dar vienas viršutinis ...

Visų dantukų dygima lydėjo padidėjęs irzlumas, rankinukizmas (gėrai tik pas mamytę ant rankų ), nemiegotos naktys. Tarpuose tarp dantų dygimo vaikas auksinis smile.gif .

Taip kad tikrai siūlau nepergyventi toms, kurių mažyliams dantukai dygsta vėliau arba kas nemažą laiko tarpą. O tai aš tik spėju pradėt atsigaut ir vėl prasideda dantukinis košmaras, o ir vaikas man atrodo kuo didesnis tuo lengviau šį procesą išgyvena (nors žinoma būna ir išimčių).
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mano zuikis irgi labai neramus,o jau seilės tiesiog kibirais teka doh.gif Prasidėjo slogutė,paraudo gerklytė,pakilo temperatūra,prie viso šito dar ir viduriuoja doh.gif
Šiandien apžiūrėjau dantenukes doh.gif siaubas,ištinusios ir viršuje,ir apačioje doh.gif Bet kas keisčiausiai,dygsta ne priekiniai,o šoniniai dantukai,ir visi keturi kartu doh.gif
Atsakyti
Mums dantukai išdygo kaip tik Naujųjų Metų rytą.Tai buvo tik penki mėnesiukai.Be skausmo, gan ramiai. iš kart du apatiniai viduriniai.Laukiam kitų, bet jų dar nėra.Nors seilės jau labai teka, graužia savo nykštuką (nieko kito taip negraužia), tai, galvoju, kad nebeužilgo jau ir kiti.
Atsakyti
Mano mažajam pirmieji du išdygo penkių su puse - praktiškai abu vienu metu, vienas vieną dieną, o kitas iš paskos kitą dieną. Vaikas praktiškai nesikankino, gal tik labiau kandžiojosi. Dabar kur kas labiau kandžiojasi, apžiūrėjau, bet nesimato man, kurie ten dantukai galėtu jau dygti, lyg ir nėra patinimų. Nu pirmųjų irgi nesitikėjau taip anksti, nes nepastebėdavau nieko tokio, o va tiesiog ėmė ir išlindo smile.gif Tai įtariu, kad ir dabar panašiai gali būti, bet kol kas pirštą artyn prie jo burnytės prikišti pavojinga, nes pagriebęs ne tik sukanda su savo aštriaisiais apatiniais, bet ir trukteli gerai tą pirštą, kad prabrauktų su dantukais per jį uffff biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif niu vat ir mums pagaliau isdydo pirmieji dantukai. apacioje du. suejus lygiai 6men.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai smagu, dabar laukiam jau kitu, tik baisu kad nebutu ir vel tokie skausmingi vaikui.
Atsakyti
Mums pirmasis dantikas pasirodė 5,5 mėn. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

mums pusmetuko proga isdygo pirmas dantukas smile.gif . Mazei nebuvo temperaturos, tik irzlesne pasidare.

Norejau paklausti. Kaip priziureti pirmuosius dantukus, kad isliktu sveiki? Ar reikia ta prieziura pradeti jau nuo pirmuju isdygimo dienu? Jeigu ne, tai kada ir kaip? Ir ar labai kenkia dantukams, kai produktuose, kuriuos maze valgo (pvz. vaisiu tyrelese) yra cukraus?
Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2005 05 10, 10:05)
Sveiki,

mums pusmetuko proga isdygo pirmas dantukas  smile.gif . Mazei nebuvo temperaturos, tik irzlesne pasidare.

Norejau paklausti. Kaip priziureti pirmuosius dantukus, kad isliktu sveiki? Ar reikia ta prieziura pradeti jau nuo pirmuju isdygimo dienu? Jeigu ne, tai kada ir kaip? Ir ar labai kenkia dantukams, kai produktuose, kuriuos maze valgo (pvz. vaisiu tyrelese) yra cukraus?
Is anksto aciu  4u.gif



vakar kaip tik skaiciau zurnale apie dantukus. ten raso, kad isdygus pirmiesiem dantukam, juos rekia pavalyti su slapiu merliuku, veliau (tik neaisku, kada tas veliau smile.gif, gal kai daugiau tu dantuku ir kai vaikas jau leidzia ) valyti su sepetuku, na o, kai vaikas ismoksta ispjauti kazka is brnytes, tai tada ir su pasta pradeti, kad nenurytu. maniskiui metai ir menuo greit bus, tai as turiu nupirkusi jam sepetuka, ir kai pabraukau su juo per dantukus, tai jis juokiasi smile.gif patinka jam, o gal kutena, nezinau, dantuku turim 6 - keturi virsuj ir du apacioj
Atsakyti
Mano berniukui pirmas dantukas išdygo 6mėnesių, 4u.gif omažajai jau septyni, bet dar neturim nei vieno cry.gif
Atsakyti
Mano sunui 1,2m.jis turi 11dantuku.Siuo metu dygsta virsutiniai kruminiai dantys.Pastebejau,kad ju vietos stipriai patine,pagelte ir labai pamele(melynes dantu dygimo vietose).Noreciau paklausti ar tai normalu ar kreiptis pas gydytoja,nes kai dygo 11 pirmu dantuku,nebuvo nieko panasaus
Atsakyti