Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Pirmieji du pasirode 7men.,o siandien ryte 3asis thumbup.gif
Atsakyti
Mums 2 dantukai isdyo savaites laikotarpyje. O kazin kiek laiko praeina kai nuo apatiniu pradeda dygti virsutiniai bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mažajai pirmasis dantukas išdygo 5 mėn ir 3 sav. ir dar toks sutapimas, kažkokį virusą buvo pasigavus, sloga baisinė, temperatūra 39 doh.gif ir dar Kalėdos tą dien buvo , džiaugiuos kad viskas gerai baigėsi, o seiliotis pradėjo nuo 2-jų mėn
Atsakyti
maniskis taip pat selejasi nuo 2 men, o vat pirmojo dantuko sulaukeme pries savaite biggrin.gif
Atsakyti
mano suneliui isdygo du dantukai,kai buvo 4 men.Pries tai labai seilejosi daug ir zirzaliuodavo
Atsakyti
Mano mažylė irgi nuo 2 mėn. seilėjosi, 4 mėn. pradėjo intensyviai viską kišti į burnytę, tačiau pirmasis dantukas pasirodė lygiai pusės metukų proga thumbup.gif Kaip dovanytė lotuliukas.gif Po kelių dienų išlindo dar vienas. Mažoji jautėsi puikiai, jokio pašalinio suirzimo nepastebėjome smile.gif Praėjo beveik mėnuo ir, matyt, kalasi dar kažkuris dantukas - nelabai leidžiasi pažiūrėti, bet yra nerami, nuolat virkauja, prasčiau valgo verysad.gif Tepu Kamistad tepaliuku, bet jo poveikis neilgalaikis... g.gif Tai tiesiog laukiam....
Atsakyti
8 men mano pirmajam vienas dantukas pasirode virsuj, po poros dienu antras apacioj, o antrajam dar po dienos irgi virsuj.
Tik pirmajam ir temperatura, ir nuotaikos nera, o antrasis kaip visada,
tai ir nesuprantu ar cia koks virusas ar vis gi nuo dantu.
Atsakyti
Kai mano maziukui buvo 8 men. aplanke mus bendradarbes. "Pavaisino" mano maziuka duonos krasteliu bigsmile.gif Kramte, kramte ji maziukas ir vakare pastebejau kad iskrapste pirmaji dantuka!!!! thumbup.gif Nors pries tai tai jau kelis menesius buvo dantena isbrinkusi ir nekantriai laukem jo pasirodimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmasis dantukas prasikalė, kai buvom 4mėn. ir 3 sav., o po kelių dienų ir antras
Atsakyti
QUOTE(kapucino @ 2008 01 12, 19:47)
Pirmasis dantukas prasikalė, kai buvom 4mėn. ir 3 sav., o po kelių dienų ir antras



pas mus ir panasiai,bet islindo is karto 2,buvo irzlus
Atsakyti
Pirmas dantukas islindo keturiu su puse menesio, o po dvieju savaiciu ir antras baigia prasikalti. Labai sunkus laikotarpis psichologiskai, nes visokios ligos uzpuole, nors vaikas nepasakyciau kad labai zirzlus butu. Na gal kiek zirzlesnis.
Atsakyti
O kaip mamytes padedat savo maziukams kai jiems dygsta dantukai? Zinau kad tepaliukais tepama, galima duoti atsaldyta kramtuka pakramtyti... maniskis siandien visa nakti prazviege, bet tikrai prazviege, temperatura pakilo, bandziau tepti dentinoxu, tai nesileidzia, zviegia dar labiau, apie kramtuka is vis pamirsti galima... Nu taip gaila vaiko, itariu kad jam dantukai. Mums be savaites 8 men, tai jau toks geras vaikas iki siol buvo, naktimis miegodavo, o va sianakt:verysad:. tai kelias valandas vyras buvo prie maziuko, poto keitemis ir vel keitemes. Nu kaip baisu kai negali padeti savo vaikui doh.gif
Atsakyti