Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Pirmieji ka tik pasirode, mums beveik 6men thumbup.gif
Atsakyti
Mums 9,5 men o dantuku nesulaukiam niekaip ir zirziam nuo 6men vis labiau ir labiau viska ant dantu nurasom,o ju kaip ner taip ner man jau neramu darosi... verysad.gif
Atsakyti
Mes pirmuju sulaukem tik 9.5men,ir kolkas tik tuos du ir teturim ax.gif
CIa ir tikruju daug lemia genai,pvz man pirmasis prasikale 8men,MB -9men,tai ir pas saviski anksti dantu nelaukem..Tiksliau laukem,tik jie vis nesirode biggrin.gif
Bet sako,jei veliau prasikala,tai ilgiau sveikesni buna blush2.gif ..
Atsakyti
Mano auksiukui pirmieji 2dantukai prasikale 5men ir 3sav,vargo nebuvo visai,pamaciau jau isdygusius juos blush2.gif O virsuj kai kalesi pirmieji,ir dabar lenda apacioj trecias biski neramus maziukas,ypac nakti prastai miega doh.gif Jau 7dantukas lenda,bet galiu drasiai sakyti kad baisumu nepatyriem,nei temp,nei viduriavimas ar nenumaldomas rekimas g.gif Geras musu mazylis wub.gif
Atsakyti
mum isdygo visai nesenai, 8men, kzkaip labai didelio vargo nebuvo, gal kiek pazirzdavo vakarais ir viskas ax.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif mano mazyliui pagaliau prasikale dantukas kai jam buwo 7 men.bet dar gerai nesimato. ganetinai ramus,tik kartais pyksta,krapsto ta dantuka.
Atsakyti
Dukrai pirmas dantis išlindo be kelių dienų 9 mėn. (Nors kai buvom 6 mėn. pas gydytoją, apžiūrėjusi dantenas ji sakė, kad jau greitai dantys gali pasirodyti smile.gif )
Ir antras tuoj turėtų pasirodyti - tiksliau, rodosi/matosi jau senokai, bet "pjūkliukas" dar į paviršių neišlindęs smile.gif Žodžiu, tempai ne patys greičiausi. Na, bet kai nėra dantų, nereikia ir valyti thumbup.gif
Atsakyti
musu mazyle jau metuku ir vakar isdygo 6 dantukas,kaip tik vakar tecio gimtadienis buvo,tai jam buvo tokia is dukrytes dovanele biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mums pirmieji prasikale 8 men is karto du apacioje wub.gif Daugiau kol kas nesulaukem ax.gif
Atsakyti
5 mėn. pasirodė pirmi 2. 10 mėn turėjom jau 8 thumbup.gif
Atsakyti
8mėn išlindo pirmasis dantukas,
dabar jau metukai,turim 4 ir 5-asis kalasi thumbup.gif
Atsakyti
Pirmasis praseikale 7.5 men , kitas po savaites. Buvom labai pikti,nors tas piktumas truko kelias dienas mirksiukas.gif , turejom ir temepraturos, Dabar laukiam daugiau.
Atsakyti