Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

QUOTE(deluxe @ 2007 12 19, 01:04)
Nu as irgi pasiguosiu....mano vaikiukas jau turi du dantukus,jie isdygo be dideliu rupesciu.Dabar manau dygsta virsuje,jau kelios dienos neramus,o siandien temperatura pakilo,mazius verkia,toks mieguistas,nieko nevalgo. Gaila maziuko. Jei ryt nepageres reiks gydytoja kviesti. Gal cia ne dantys,bet slogos nera. Jau nebezinau ka ir galvoti

Maniskui irgi is lempos temperatura pakilo, neramus, valgyti netasisako, bet zyzia. Nurasiau ant dantu. g.gif Skambinau gydytojai, sake kad tikriausiai dantys. Lauksim dar kelias dienas. Ar zinote iki kiek max temperatura nuo dantu gali kilti ir kiek laikytis? Patarkit, mamytes 4u.gif
Atsakyti
Mano gydytojas sake, kad del dantu temperatura kyla max iki 38,5. Jei didesne - tai kitos bedos. Taciau reikia atsiminti, kad dygstant dantukams apskritai vaikiuko imunine sistema susilpneja, todel visokios blogybes greiciau prikimba.
Atsakyti
Mano dukrytei jau 9 men tai turim tik 2 dantukus 4u.gif
Atsakyti
ar gali buti temperatura 39,2 del dantu?
vaikas visa diena buvo smagus, valge gerai, zaide, o po pietu uzkilo temperatura iki 39,1. Idejau eferalgano, bet per valanda nenukrito, 39,2 laikosi.

Paguldziau miegoti, valge vakariene gerai, dabar miega irgi ramiai.

Cia jau 5 dantis, mums beveik 9 men. Kiti isaugo be dideliu problemu, tik zyzimas. Todel dabar esu pasimetus, nezinau, ka daryti. Is viso, cia pirmas kartas, kai mano vaikui temp uzkilo, niekada nera taip buve...

ar nieko, kad nakti jis su tokia temp guli? ka manote?
Papildyta:
QUOTE(Tess @ 2007 12 25, 22:41)
ar gali buti temperatura 39,2 del dantu?
vaikas visa diena buvo smagus, valge gerai, zaide, o po pietu uzkilo temperatura iki 39,1. Idejau eferalgano, bet per valanda nenukrito, 39,2 laikosi.

Paguldziau miegoti, valge vakariene gerai, dabar  miega irgi ramiai.

Cia jau 5 dantis, mums beveik 9 men. Kiti isaugo be dideliu problemu, tik zyzimas.  Todel dabar esu pasimetus, nezinau, ka daryti. Is viso, cia pirmas kartas, kai mano vaikui temp uzkilo, niekada nera taip buve...

ar nieko, kad nakti jis su tokia temp guli? ka manote?


temp matavau uzpakaliuke, tai realiai ji 38,7
Atsakyti
jau buvau pradejusi bijoti nes nebuvo iki 9men dantuku, bet buvo 9menesiai ir 25dienos dukrytei islindo pirmieji dantukai. dabar laukiam dar 2 nes smegenytes jau labai isbrinkusios.
mamos nebijokit vistiek dantukai isdygs!
Atsakyti
na maniskiui pirmas islidno 5men, antras 6men, o kitu nebesulaukiam iki siol schmoll.gif
Atsakyti
mūsų sūneliui pirmi du apatiniai dantukai išlindo 4 mėn.
Ryte sloga-vakare du dantys biggrin.gif
O 7 mėn. iš karto 4 dantukai viršuj 4u.gif šį kartą su bronchitu...
Dabar laukiam dar 2 apatinių rolleyes.gif
Atsakyti
o kiek laiko tas irzlumas, kalantis dantukams, trunka? musiskis pora savaiciu kaip zirzalas pasidare, paskutine savaite naktim vis kelesi kas valanda. dabar vel nakti lyg geriau miega, tai sakau, gal be reikalo alasa keliam, kad dantys dygsta, gal del ko kito neramus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zoske: 28 gruodžio 2007 - 15:47
mano dukrytei ir kalasi dantukai virsuje, man rodos net keturi, patys priekiniai jau beveik matosi o kitu smegeneles labai baltos. tai ir vargsiuke tokia nerami, nelabai valgo. o apacioj tai pries 15dienu isdygo kazkaip be dideliu problemu. nors ir dabar nesiskundziu kad labai blogai:)
Atsakyti
Vyresniajam pirmieji dantukai išlindo tik būnant 1,4 metų bigsmile.gif , lauksim kada panelei atsiras g.gif
Atsakyti
Mano maziui pirmieji du dantukai (apatiniai) islindo vienu metu, dar nesulaukus penktojo menesiuko tongue.gif .
Atsakyti
Mums pirmi isdygo 4men. smile.gif Dabar mums 1m.3men. ir turim jau 16 dantuku. bigsmile.gif Visi labai lengvai isdygo,tik pries prasikalant paviduriuodavo ir pasloguodavo smile.gif
Atsakyti