Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

QUOTE(auksegi @ 2007 12 13, 21:30)
man reikia patarimo, gal jums taip buvo kuriai atsitikę: vis laukiam mes tų išsvajotų dantukų, o jų kaip nėr taip nėr...  g.gif . Bet vakar pasižiūriu - viršuje vienas iltinis dantukas išlindęs  doh.gif , žodžiu, viskas vyksta atvirkščiai. Nieko nebesuprantu... Reikės skambinti daktarei

Na sakoma, kad pirma turi išdygti apačioj, o po to viršuj, bet būna atvirkščiai. tai gal ir jums čia taip, pirma iltiniai, o po to priekiniai? Nemanau, kad čia kažkas bloga.
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2007 12 13, 21:30)
man reikia patarimo, gal jums taip buvo kuriai atsitikę: vis laukiam mes tų išsvajotų dantukų, o jų kaip nėr taip nėr...  g.gif . Bet vakar pasižiūriu - viršuje vienas iltinis dantukas išlindęs  doh.gif , žodžiu, viskas vyksta atvirkščiai. Nieko nebesuprantu... Reikės skambinti daktarei

IDOMIAI CIA PAS JUS SU DANTUKAIS smile.gif
Atsakyti
musu dukrytei 11 men ir ner nei vieno dantuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 12 14, 11:16)
musu dukrytei 11 men ir ner nei vieno dantuko unsure.gif

Bus tų dantukų, juk visiems skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
skambinau šiandien savo gyd., pasakiau, kaip yra su mūsų tais dantukais, tai sakė viskas tvarkoje. Nereikia nuogąstauti, nes dantys gali dygti ir ne pagal tą seką ( iš pradžių apačioje, paskui - viršuje). O mums dar priedo ne tik pirmieji viršuje, bet ir šoniniai prasikalė. Matyt, viskas vyko praėjusią savaitę. Vaikas toks neramus buvo, sloga tęsėsi beveik 10 dienų, o aš vis ieškojau dantų apačioje. mastau.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(auksegi @ 2007 12 14, 12:51)
skambinau šiandien savo gyd., pasakiau, kaip yra su mūsų tais dantukais, tai sakė viskas tvarkoje. Nereikia nuogąstauti, nes dantys gali dygti ir ne pagal tą seką ( iš pradžių apačioje, paskui - viršuje). O mums dar priedo ne tik pirmieji viršuje, bet ir šoniniai prasikalė. Matyt, viskas vyko praėjusią savaitę. Vaikas toks neramus buvo, sloga tęsėsi beveik 10 dienų, o aš vis ieškojau dantų apačioje.  mastau.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ieskojai ir neradai apacioje : wub.gif
Pirmas atvejis,kai tenka isgirsti,jog vaikui taip dantukai auga,svarbu,kad gydt nuramino tave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 12 14, 14:50)
thumbup.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ieskojai ir neradai apacioje : wub.gif
Pirmas atvejis,kai tenka isgirsti,jog vaikui taip dantukai auga,svarbu,kad gydt nuramino tave thumbup.gif

as irgi zinojau kad vaikams gali augti visaip. mums pirmas dantukas isdygo 7 men. man atrode kad tiek daug jjai laiko,o tie dantukai neprasikala,prisiklausai kitu mamu,tai jos kad giresi,kad vienam 4 men.isdygo kitam 5men. tai jau galvojau kad kas negerai,svarbiausia nekreipti k sako kitos kiekvienas vaikas skirtingai auga,dabar jau nebekreipiu demesio i tai,viskas ateina su laiku. pvz vat girdejau kad 1.5metu vaikui tik pirmas isdygo,o sako kad kuo veliau isdygsta tuo sveikesni dantukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2007 12 14, 14:09)
as irgi zinojau kad vaikams gali augti visaip. mums pirmas dantukas isdygo 7 men. man atrode kad tiek daug jjai laiko,o tie dantukai neprasikala,prisiklausai kitu mamu,tai jos kad giresi,kad vienam 4 men.isdygo kitam 5men. tai jau galvojau kad kas negerai,svarbiausia nekreipti k sako kitos kiekvienas vaikas skirtingai auga,dabar jau nebekreipiu demesio i tai,viskas ateina su laiku. pvz vat girdejau kad 1.5metu vaikui tik pirmas isdygo,o sako kad kuo veliau isdygsta tuo sveikesni dantukai thumbup.gif

Tai avt,kadkiekvienam vaikuciui savas laikas thumbup.gif As ir nebekreipiu i tai demesio,kad pas vienus vaikucius anksciau viska sprasideda,paskitus veliau. nepatinka man,kai pradeda drauges girtys ar lyginti savuosius su manaja. Mat manoji pati amziausia draugu ar artimuju rate.Taivisi tokie dabar protingi issalies pakomanduoti doh.gif
Atsakyti
O kokius tepaliukus tepat? As tai Kamistad baby nelabai padeda, draugė sakė kad tepė paprasciausiai medumi, bet man labai jau baisiai atrodo tokiam 6 mėn. mazuciui duot medu laizyti blink.gif ,o dantenos paraudusios, ir cypia net ziuret gaila taip sirdi spaudzia verysad.gif . Pasidalinkit savo patirtimi, kaip malsinot skausma 4u.gif
Atsakyti
ne dantys ten buvo... triju dienu karstine... praejo ir vel viskas gerai, o dantuku kaip ner taip ner doh.gif
Atsakyti
mums pirmieji dantukai (tiesiog keliu dienu skirtumu) islindo kai tik suejo 5 men bigsmile.gif o dabar 8 men ir turim 8 dantukus biggrin.gif
pirmieji sidygo kad net nepastebejom - mergyte buvo visiskai rami.. velesniems tepiau "Dentinox", nes buvo irzli ax.gif dabar laukiam kitu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(simbarela @ 2007 12 16, 11:53)
draugė sakė kad tepė paprasciausiai medumi, bet man labai jau baisiai atrodo tokiam 6 mėn. mazuciui duot medu laizyti  blink.gif ,



man irgi primygtinai siule medu, bet netepiau juo schmoll.gif
Atsakyti
Nu as irgi pasiguosiu....mano vaikiukas jau turi du dantukus,jie isdygo be dideliu rupesciu.Dabar manau dygsta virsuje,jau kelios dienos neramus,o siandien temperatura pakilo,mazius verkia,toks mieguistas,nieko nevalgo. Gaila maziuko. Jei ryt nepageres reiks gydytoja kviesti. Gal cia ne dantys,bet slogos nera. Jau nebezinau ka ir galvoti
Atsakyti