Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Na mes, pirma dantuka turejome 8 menesiu thumbup.gif jokiu problemu neturejome, kai dygo dantys lotuliukas.gif uztat dabar turime jau 8 dantukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singi @ 2007 12 07, 19:39)
Negaliu ir aš neparašyti, mat šiandien, prieš kokį pusvalandį, savo dukrytės besišypsančioj burnytėj pamačiau dantuko kampą. smile.gif Neišpasakytas jausmas ir džiaugsmas.
Mat mums jau 9 mėn. ir 5 d. Kažkaip lyg ir vėlavo tie dantukai, nors seilejosi stipriai kokių 3 mėn. Šiaip jokiu baisių simptomų nebuvo, gal tik kelios dienos irzlesnė siek tiek. Taigi viskas labai netikėta. Neveltui siandien 7 diena. laimingas skaičius...
p.s. jau norėjau Kaledų senelio prašy, kad atneštų dantuką.. smile.gif  4u.gif
Papildyta:
Beje, mum dantukas išdygo viršuje... Kažin ką čia reiškia? Juk turėtų būt apačioje doh.gif

idomu,ak dpirma sisdygo virsuje g.gif
Atsakyti
Pirmi du dantukai islindo 5men ir 3sav kazkur mirksiukas.gif Ne neitarem kad dygsta,nei temp,nei irzlus buvo,tik va biski vargo buvo kai kalesi 2virsuj,ne tiek kiek 2o kai trecias dygo virsuj,tada vargom,ir temp,ir gerklyte raudona ir dar dantukas doh.gif Mums 10men dabar ir turim 5dantukus wub.gif
Atsakyti
Mano sūneliui pirmi 2 dantukai prasikalė irgi 2,5 mėn. Dabar jam 6 mėn, o turi jau 7 dantukus. Kai dygo pirmieji, manėm jog vaikui pilvuką pučia, o sulaukėm dantukų doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bites @ 2007 12 13, 13:55)
Mano sūneliui pirmi 2 dantukai prasikalė irgi 2,5 mėn. Dabar jam 6 mėn, o turi jau 7 dantukus. Kai dygo pirmieji, manėm jog vaikui pilvuką pučia, o sulaukėm dantukų  doh.gif .



OHO, mano sunui 9 men,jis turi tik vienadantuka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2007 12 13, 15:33)
OHO, mano sunui 9 men,jis turi tik vienadantuka doh.gif

Tai nors neturi randų lotuliukas.gif . Maniškis kai įsisega kur į ranką ar petį, tai maža nepasirodo doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2007 12 13, 15:33)
OHO, mano sunui 9 men,jis turi tik vienadantuka doh.gif

Mums beveik 10men ir turi tik 2dantukus apacioje,laukiame pagausejimo
Atsakyti
7men ir 1 diena biggrin.gif vienas, o kita diena kitas
Atsakyti
mums 7,5 men pirmas ir taip lauktas pasirode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona Stackunaite @ 2007 12 01, 15:58)
mielos mamytes,ar kuriai teko pamatyti,kad dviejų menesių vaikui pradetų digti dantukai? unsure.gif  jus nepatikesit,bet mano suneliui prasikale,net du dantukai... biggrin.gif  jau buvau bemananti,kad man stogas pavaziuos........ 4u.gif

Man neteko matyti, bet teko skaityti,kaip jau gimsta su dantuku isdygusiu. Visko buna! Manau cia genai.

Maniskiui isdygo 5men. +1sav.,o po savaiteles ir antras tongue.gif


Beje mamytes, seiliu upeliai visiskai nereiskia,kad dygsta dantys. Vaikiukai paprasciausiai nemoka nuryti ju. Dantu dygimo pozymiai yra visiskai kiti ir jus visos juos zinot. Gali ir nebuti jokiu pozymiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 13 gruodžio 2007 - 19:03
man reikia patarimo, gal jums taip buvo kuriai atsitikę: vis laukiam mes tų išsvajotų dantukų, o jų kaip nėr taip nėr... g.gif . Bet vakar pasižiūriu - viršuje vienas iltinis dantukas išlindęs doh.gif , žodžiu, viskas vyksta atvirkščiai. Nieko nebesuprantu... Reikės skambinti daktarei
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2007 12 13, 21:30)
man reikia patarimo, gal jums taip buvo kuriai atsitikę: vis laukiam mes tų išsvajotų dantukų, o jų kaip nėr taip nėr...  g.gif . Bet vakar pasižiūriu - viršuje vienas iltinis dantukas išlindęs  doh.gif , žodžiu, viskas vyksta atvirkščiai. Nieko nebesuprantu... Reikės skambinti daktarei

nu matai kaip buna! Bet nemanau,kad cia kazkas blogo, svarbu kad is viso dygsta. Beje koks amzius vaikiuko. Pasiklausinek tevu, gal paveldima? Del vis ko paminek gydytojai.
Atsakyti