Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

QUOTE(sony @ 2007 12 04, 11:24)
iš pradžių iltiniai išdygo maždaug apie 11mėn. ir iškarto pradėjo dygti krūminiai,bet dygo visi iškart po du,tai vaikui tikrai ne kas buvo unsure.gif

Skaudejo labai vaikuciui verysad.gif Manoji jau kelinta diena ir naktis,tikra zirza,blogai miega,vargelis man doh.gif doh.gif doh.gif Turetume dantuku sulaukti dar g.gif
Atsakyti
na mum jau 2 menesiai ir pora savaiciu, ir jau turiu itarimu kad tuoj dantukai kalsis, nes laaabai selejasi ir kisasi merliuka i burna ir kumscius susikisa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(balandine @ 2007 12 05, 17:37)
na mum jau 2 menesiai ir pora savaiciu, ir jau turiu itarimu kad tuoj dantukai kalsis, nes laaabai selejasi ir kisasi merliuka i burna ir kumscius susikisa biggrin.gif

Pas manomergytetaipbuvonuo 3men,bet dantukai pasirode tik 8men.Visko gali buti,kad ir dantukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mažyliui pirmasis dantukas išdygo 6 mėn ir kelių dienų, o vakar antrasis prasikalė. Buvo irzlus, bet šiap viskas normaliai praėjo. biggrin.gif
Atsakyti
Mum dantukai išdygo 4 mėnesių ir savaitės, kažkaip nesitikėjau, kad taip anksti prasikals, tad pastebėjau, kai zirzaliukė pasidarė. Seilėjosi jau nuo 2 mėn baisiausiai, o nuo 3 mėn pradėjo apatinę lūpą prikandinėti, kas jau buvo požymis, kad dantuliai ruošiasi dygti smile.gif na bet supratau tai, tik kai išdygo blush2.gif
Atsakyti
Norim ir mes tuo vargeliu pasidalinti biggrin.gif .Mums 9 mėnesiai, pirmieji du dantukai prasikalė šešių su puse mėn.Nors seilėjosi gausiai nuo kokių trijų mėn. schmoll.gif .Šiandien šventė nes atradom ir trečią dantuką, jis viršuje bigsmile.gif .Jokių papildomų tepaliukų nenaudojome, apetitas irgi nebuvo sutrikęs tik pazirzaliojimų visada būna ax.gif Žodžiu vargsta vaikiukai nuo pat gimimo o mes būkime kantrūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eseleniene @ 2007 12 06, 17:21)
Norim ir mes tuo vargeliu pasidalinti biggrin.gif .Mums 9 mėnesiai, pirmieji du dantukai prasikalė šešių su puse mėn.Nors seilėjosi gausiai nuo kokių trijų mėn. schmoll.gif .Šiandien šventė nes atradom ir trečią dantuką, jis viršuje bigsmile.gif .Jokių papildomų tepaliukų nenaudojome, apetitas irgi nebuvo sutrikęs tik pazirzaliojimų visada būna  ax.gif Žodžiu vargsta vaikiukai nuo pat gimimo o mes būkime kantrūs thumbup.gif

aTRODO,NESPEJO GIMTI,O JAU DANTUKU DYGIMA ATLAIKYTI TURI doh.gif
Atsakyti
Mano kleckui dabar 10,5 men. ir jau turim 9 dantukus, dar 3 kalasi. Pirmojo dantuko sulaukem be keliu dienu 6 men. rolleyes.gif
Atsakyti
Negaliu ir aš neparašyti, mat šiandien, prieš kokį pusvalandį, savo dukrytės besišypsančioj burnytėj pamačiau dantuko kampą. smile.gif Neišpasakytas jausmas ir džiaugsmas.
Mat mums jau 9 mėn. ir 5 d. Kažkaip lyg ir vėlavo tie dantukai, nors seilejosi stipriai kokių 3 mėn. Šiaip jokiu baisių simptomų nebuvo, gal tik kelios dienos irzlesnė siek tiek. Taigi viskas labai netikėta. Neveltui siandien 7 diena. laimingas skaičius...
p.s. jau norėjau Kaledų senelio prašy, kad atneštų dantuką.. smile.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje, mum dantukas išdygo viršuje... Kažin ką čia reiškia? Juk turėtų būt apačioje doh.gif
Atsakyti
mums pirmieji isdygo 4men
Atsakyti
Mano dukruzei antra diena temperatura laikosi 37,5 - 38. Siandien po pietu dar ir paviduriavo siek tiek... irzli...
Jokios slogos, kosulio ar kito pasalinio poveikio...
Dantenos taip pat paburke, kaip ir pries gera menesi, tik apacioj iltiniu vietose tokie lyg atsikise i burnytes vidu kaubureliai, geriau apziuret nesiduoda.
Speliojam abu su vyru, kad turbut jau turesim neuzilgo pirmuosius dantukus, juk jau 7,5 men., pats laikas butu...
Kaip manot?
Atsakyti
mano dukrytei pirmas dantukas išdygo 7men ir 1d. biggrin.gif kitą dieną kitas biggrin.gif
Atsakyti