Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

turim jau du dantukus. Norejau paklausti ar jus jau valote kuo nors dantukus? As noreciau nupirkti toki dantu sepeteli specialu,jis be seriuku tik toks lateksinis ar kazkas pan. Gal zinot kur galima rasti???, nes as nerandu
Atsakyti
Maximoj mačiau silikoninį užmaunamą ant piršto šepetėlį (prie vaikų prekių ). Taip pat vaistinėse turėtų būt... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gvineja: 29 lapkričio 2007 - 14:07
mielos mamytes,ar kuriai teko pamatyti,kad dviejų menesių vaikui pradetų digti dantukai? unsure.gif jus nepatikesit,bet mano suneliui prasikale,net du dantukai... biggrin.gif jau buvau bemananti,kad man stogas pavaziuos........ 4u.gif
Atsakyti
mums prasikale pirmieji dantukai 8men ir 1sav 4u.gif
Atsakyti
o ar labai jau sokdino,kol prasikale tie dantukai? ax.gif nes sakau mums jau prasikale,kai buvo 2men ir 2dienytes............ bigsmile.gif
Atsakyti
Mus pirmieji du aplakė 5mėn 3sav 4u.gif Nieko net neįtariau kad jau turėsim perliukus, bet va netyčia mažoji pagriebė mano pirštą pakandžiot, ir ogi žiūriu kad jau kabina su....dantuku bigsmile.gif Tai va pirmas tas džiaugsmas nerealus buvo, o dar kad jo nelauki ax.gif O va dėl šokdinimo tai tikrai nieko nejutom, bet va atsigriebėm kai viršuje pirmieji dygo blink.gif Tada buvo vargo vakarienės, o ypač naktys unsure.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas pradejo dygti neseniai, kai sukako 6men ir 1d. 4u.gif
Mes tai turejom vargo pries isdygstant blink.gif
Tmeperatura buvo pakilus iki 39,2, sloga, gerkle raudona. Nesibaigiantis irzlumas doh.gif . Dar ir dabr naktimis keliasi dazniau nei iprastai, nors tikrai nesiskundziu rolleyes.gif
Tikiuosi, kad su kitais bus truputeli lengviau rolleyes.gif
Atsakyti
mums prasikale pries keturias d.pirma vienas apacioj, po keliu d.virsuj,dar po keliu-vel virsuj.o apacioj antro nesimato. gal kam nors taip buvo?idomu lodel?ar ka reik daryt g.gif ?mums 7 men.ir kelios dieneles.
Atsakyti
Dantukai labai individualiai renkasi laiką. Mums išdygo pirmieji 6,5mėn, o štai mūsų pediatras sakė, kad turėjo atvejį, kai vaikutis jau gimė su dantuku bigsmile.gif
Atsakyti
mano maziui pirmas dantukas prasikale likus 4 d. iki 6 men. vargo del to is vis nebuvo, net neytarem kad dygsta dantukas smile.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas prasikele 3,5 menesio. kaip teciui. Dantu kalimosi laikas paveldimas genetiskai - paklauskit mamu kada jums isdygo dantukai, tada galit tiketis ir savo mazyliu perliuku.
Siandien mums lygiai 10 men, turim 8 rimtus dantukus ir 9-o islindusia virsunele. kai dantukai dygdavo, mazis buvo kaprizingesnis, blogaiu miegodavo, dienomis zurzdavo. bet viskas trukdavo diena dvi. Zodziu, tfu-tfu-tfu, dideliu problemu su dantukais neturim.
Atsakyti
Mums kai pirmieji dygo, tai irgi be vargo, gal vos vos irzlesnė buvo, o dabar tai siaubas doh.gif Atkoncertuos už visus ramybės mėnesius lotuliukas.gif Ir dieną rėkauja, ir naktį blogai miega, ir viduriukai užkietėję (gali būti nuo dančių dygimo).
Atsakyti