Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

O maniskes abidvi veladantes biggrin.gif Vyresniajai pirmasis dantukas isdygo,kai buvo metukai ir menuo,o mazylei lygiai metuku.Ir nieko nesiskundziam sudygo visi dantukai tik veliau,ir nepasakyciau,kad labai jau problematiskai ax.gif Pas mazyle dabar 12 dunciu smile.gif
Atsakyti
Kai mano maziukei dygo dantys, tai nebuvo jokiu sunkumu blush2.gif pasiseke mirksiukas.gif
Atsakyti
mums islindes, tik nepilnai iltinis, tai nemoku apsakyti,kokia pikta, greitai susigraudina, ilgai verkia doh.gif verysad.gif
su kitais iltiniais taip nebuvo doh.gif gal daugiau grauzdavo,bet kad taaaaiiippp g.gif
jau susipergyvenau, kad nebutu kazkokios kitos priezasties doh.gif
siaip visai nieko, nuotaiko nebloga. bet kartais kaip uzeis, soskes is dantu nepaleidzia, ko anksciau nebuvo schmoll.gif ir miegot jau ejom be soskes
Atsakyti
O mum jau septyni menesiukai, bet dantukai dar nesirodo. Jei paniurzga, galvojam, kad jau dantukai pradeda dygti, patepam tepaliuku nuo dantuku skausmo, tepaliuka pabaigem, o dantuku dar ner. Laukiu su nerimu dabar, kai prades listi is karto po kelis....
Atsakyti
Mum pirmasis dantukas išlindo 5mėn. 12d, antrasis 5 mėn. 15d apačioje abu. Papildymas pasirodė 7mėn. viršuje. 4 ir 5 išdygo 8mėn. Išlindo abu kartu. temperatūra kol kas nekyla biggrin.gif bet irzlumas padidėja ir pampersų gadinimas vyksta labai intencyvei tom dienukėm . blink.gif
Atsakyti
mums pirmi du dantukai visai nesenai išlindo, 7 mėnesių. jokio didelio vargo neturėjom, tik mažė irzli buvo, biški skysčiau į pampersą kraudavo. o dabar net nežinau, kas vyksta, man jau neramu darosi verysad.gif dienom irzli, naktim labai blogai pradėjo miegot, valgo mažai, ištisai skystai tuštinasi, nors temperatūros nėra. nejaugi taip iškart dar dantis pareina? unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes!
mums pirmas dantukas islindo kai buvo savaite iki 5 menesiu, po 9 dienu islundo sekantis. Supirmu dantuku labai vaikas kankinosi, antras islindo gan, greitai. Po savaites mums bus 6 menesiai bet daugiau dantuku nera, nors kartais matau kad labai trina tuos dantukus ir kisa viska i burna, bet kol kas daugiau nepasirodo
Atsakyti
Mums siandien 5 men.dantuku dar neturim,bet irgi matau kad jau jau greit pasirodys,seiles upem teka,viska i burnyte kisa.Pati laukiu tuos dantukus su baime,kad bus neramus,naktim nemiegosim.Nors cia paskaicius,nevisada buna taip ir baisu smile.gif
Na ziuresim,lauksim.. smile.gif
Atsakyti
Mano suneliui,dar ka tik suejo 4-ri menesiai.Jau kalasi dantukas,labai skausmingai.Sunelis verkia diena ir nakti.Labai sunku,nezinau ko griebtis,vaistai nepadeda verysad.gif
Atsakyti
sweikos,maniskiui tuoj bus sesi menesiai o iltinis dantukas dygsta wirsuj ir priekiniai wirsutiniai po truputi kalas.o skaiciau kad turi pirmi dygt apatiniai priekiniai,nieko nesuprantu. gal tai blogai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(welniukste @ 2007 10 25, 20:59)
sweikos,maniskiui tuoj bus sesi menesiai o iltinis dantukas dygsta wirsuj ir priekiniai wirsutiniai po truputi kalas.o skaiciau kad turi pirmi dygt apatiniai priekiniai,nieko nesuprantu. gal tai blogai? blink.gif


Na mano mažyliui irgi greit bus šeši mėnesiai, ir man atrodo kad ir jam lenda pirmieji iltiniai ir viršuj ir apačioj, tai gal tas neturi reikšmės kurie pirmieji g.gif
Atsakyti
mano suneliui pirmasis dantukas isdygo viena diena iki sestojo men. pries tai labai seilejosi, viska grauze, kiso i burnyte, bet buvo pakankamai ramus, galvojau, kad daugiau vargo bus.
Atsakyti