Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

QUOTE(WEITA @ 2007 09 07, 17:29)
sveikos gelbetojos!maniskei dygsta pirmi du dantukai,ji nieko nevalgo tik piena geria,o vakarais dar pakyla temperatura verysad.gif jau taip ketvirta diena....ka jus tokiais atvejais patartumet ,ar darytumet?aciu is anksto.


Dauguma vaikučių dygstant dantims prastai valgo. Pasiūlyk jos mėgstamo maisto, jei atsisakys, duok tik pienuką. Jei temperatūra virš 38,5, tai ją reiktų mušti, įdėk Eferalgan'o žvakutę. Be to, pabandyk patepti dantenas Kamistad Baby arba Dentinox tepalu. Jei nedėsi žvakutės nuo temperatūros, tai gali įdėti Viburcol'io žvakutę.
O šiaip tai linkėčiau apsišarvuoti kantrybe mirksiukas.gif , nes iš savo patirties galiu pasakyti, kad maždaug iki 1,5 metų laukia ilgos nemigo naktys doh.gif , bent jau mano vyresnėliui labai sunkiai dygo dantukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valmiera: 08 rugsėjo 2007 - 14:42
QUOTE(WEITA @ 2007 09 08, 02:51)
zinokit kaip laukiau dantuku..ir stai....labai skaniai valgo bananus,seip duodu ivairiu kosyciu,bet suvalgo daugiausiai 5 saukstelius.....


Aš manau kad 5š kiekvienam maitinimui tai labai gerai. Maniškiui kai dygo pirmieji dantukai tai nei šaukštelio i burna negalėjau idėt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2007 09 08, 12:36)
Kažkur skaičiau kad vaikučiams nerealiai skauda kai dygsta dantukai,kad suaugę be vaistų sunkiai ištvertų.AŠ TEPDAVAU MEDUMI,NEŽINAU AR PADĖDAVO,BET TAI SENOVINIS BŪDAS,MŪSŲ MOČIŪTĖS TAIP DARYDAVO. 4u.gif

as zinok visai nesenai skaiciau ,kad vaikam iki metu nederetu duoti medaus,nes jis turi kazkokiu medziagu per kurias vaikas gali pasidaryti elergiskas...tai nzn visa laika ta teptadavu nezinodama ir nieko kolkas....o siaip dar noreciau pasakyti kitoms mamoms, kad paprasciausi vaikui skirti vitaminai(jau ten viskas viename buna)paspartina dantenu ,dantuku augima 4u.gif pati tuo isitikinau.
Atsakyti
DėL alergijos medui aš irgi esu girdėjusi,bet nepabandžius nežinosi ar vaikas alergiškas.Pabandėm ir nieko.
Atsakyti
mums irgi dygsta priekiniai "kandziai" . tikrai negalvojau, kad taipbus. naktis bemiege viena jau buvoa. tai vienas jau yra smile.gif bet is ryto irgi nosis kaip "kranas" teka. tik nezinau ar taip buna nuo dantuku? keistoka, bet kaip ir nera del ko daugiau. nu persalus atrodo nebuvo... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2007 09 08, 18:39)
DėL alergijos medui aš irgi esu girdėjusi,bet nepabandžius nežinosi ar vaikas alergiškas.Pabandėm ir nieko.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kada kalasi dantukai vaiko imuninė sistema išsiderina,todėl vaikučiai ir suserga.
Atsakyti
mano mergyte diena pries pasirodant dantukams visada prikimsta.Tai pirmas signalas kad jau pareina pas mus naujas dantukas.Dabar jau 12 turim. 4u.gif
Atsakyti
mum isdygo 4men ir 4savaiciu,apacioj net nepajutom,db tuk piktas pasidare kazko,gal niezti g.gif
Atsakyti
O MES TURBUT VELADANCIUKAI NES MUM 1.1 METUKU O DANTUKU TIK 2 BET LAAAAAAAAAAAAABAI ZIRZT PRADEJO TAI MATYT JAU KITI LENDA clap.gif
Atsakyti
mums jau pats pirmasis kalasi, na galima sakyti jau islindo tik dar ne visas, labai neramus vaikiukas, zikrzia ir nakti neramiai miega verysad.gif
Atsakyti
mums 4.5men isdygo iskarto du apatiniai dantukai,visai be vargo,atlikus rytini tvarkyma pamaciau bigsmile.gif
Atsakyti