Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

kai pirmi dygo tai truputi pazyze , paviduriavo ir gan lengvai isdygo , o dabar baigiu isprotet jau kokia gera savaite neramus , dabar dvi dienos vis temp pakyla , istisai zyzia , verkia ir buna tik ant ranku o as ji vos pakeliu sad.gif
Atsakyti
Sveikutes. O sakykit ar butinai vaikutis turi pradet viduriuoti kai dygsta dantukai? Kokie dar pozymiai dantuku dygimo buna? blush2.gif Mano mazytei 4 menesiukai tai seilejasi nerealiai viska gruda i burnyte. Kumstukus kartais tai taip susikisa net drebedama visa ir jei galetu tai turbut iki alkuniu susikistu. Nerami paskutiniu metu, pasodinu i supyne tai rami pabuna 15 min ir pradeda zirzalioti, prastai nakti miegoti pradejo, bet valgo taip pat gal net daugiau biggrin.gif Dantenos nepatinusios.
Atsakyti
mamytes nekankinkit savo leliuku, bekit i vaistine ir nupirkit tepaliuka,kad palengvintu jusu leliuku kancias.Tikrai geras dalykas ir dantukai isdyks su sypsena.Pati isbandziau ir tikrai patariu.
Atsakyti
turim mes tą tepaliuką, bet jis padeda tik 10min maximum. Paskui vėl tas pats. doh.gif O apie tuos tepalus ir rašo, kad jie labai trumpo veikimo. Patepti prieš maitinant, kad vaikutis ramiai valgytų ir nebūtų pavojaus papukams mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Linuxeee @ 2007 02 27, 19:48)
Sveikutes. O sakykit ar butinai vaikutis turi pradet viduriuoti kai dygsta dantukai? Kokie dar pozymiai dantuku dygimo buna?  blush2.gif  Mano mazytei 4 menesiukai tai seilejasi nerealiai viska gruda i burnyte. Kumstukus kartais tai taip susikisa net drebedama visa ir jei galetu tai turbut iki alkuniu susikistu. Nerami paskutiniu metu, pasodinu i supyne tai rami pabuna 15 min ir pradeda zirzalioti, prastai nakti  miegoti pradejo, bet valgo taip pat gal net daugiau  biggrin.gif  Dantenos nepatinusios.


mano dičkei tai ramiai dantukai išlindo, be viduriavomo, temperatūros ir t.t. Tiesiog kišant košę į burną subarškėjo šaukštelis, taip ir atradom rolleyes.gif O išankstinių požymių nebuvo jokių. taip kad visko gali būt mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar normalu, kad mano mazylei 3 menesiai ir jau kalasi dabtukai??? Uzkilo temp. 38,3. daktare atvaziavus nieko nerado DAUGIAU, tik sake, siek tiek dantenos paburke
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2007 02 28, 18:40)
o ar normalu, kad mano mazylei 3 menesiai ir jau kalasi dabtukai??? Uzkilo temp. 38,3. daktare atvaziavus nieko nerado DAUGIAU, tik sake, siek tiek dantenos paburke
g.gif

normalu, nes manajai pirmas pasirode 4 men.
Atsakyti
oi, mamytės, mes jau iltinius ir dar iškart du auginam..ir dar priedo prie viso to sergam-kostim,sloga, temperatūra doh.gif doh.gif doh.gif vaje vaje gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(miliukas @ 2007 03 01, 12:24)
oi, mamytės, mes jau iltinius ir dar iškart du auginam..ir dar priedo prie viso to sergam-kostim,sloga, temperatūra  doh.gif  doh.gif  doh.gif  vaje vaje  gun_bandana.gif

O kokia temp.????
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2007 03 01, 18:55)
O kokia temp.????

38... verysad.gif
Atsakyti
sako, kad iltinukai skaudziausiai lenda. idomu kaip ten yra?
Atsakyti
na nežinau, ar čia mums dantyzai lenda, ar dar kas, bet užpuolė sloga, temp beveik 38, dantenėlės paburkę, kapšiukai tokie matosi, zyzia. kai patepu tepaliuku tai trumpam aprimsta doh.gif
Atsakyti
oi mano vaikas zyzė kai dantukai dygo,tempa buvo užkilusi,viduriavo,nieko nevalgė,o dar seilėtekis nežmoniškas,rankos burnoj doh.gif
o dėl iltinukš tai tikrai sunkiausiai dygo,jokie tepaliukai nepadėjo verysad.gif
Atsakyti