Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

paziurek burnyte, ar smegeneles iskylusios. nusipirk vaistineje tepaliuka dantenom mazyliams labai padeda,DENTINOX- GEL. labai geras. su jo pagalba mes ramiai isauginom 3 dantukus ir siandien islindo 4
Atsakyti
Aš tai net nesupratau, kad mano mažylei dantys dygsta blush2.gif . Per kūčias ji įtartinai rami buvo, tik labai viską graužė, pasižiūriu kalėdų rytą-ogi net du kalasi thumbup.gif

Dėl tų tepaliukų esu girdėjusi, atsieit jie dantukams nesveika g.gif
Atsakyti
net neteko girdeti, kad kenkia. idomu, reiks pasidometi. nors siais laikais turbut nera dalyku kurie nekenktu.
Atsakyti
O aš esu girdėjusi,kad tepaliukai tikrai nekenkia schmoll.gif .Pirmąjį kai auginau,net nejusdavau kaip dantukai dygdavo,pirmieji du išdygo 4mėn thumbup.gif .O va dabar iš karto pastebiu,pasidaro nerami,seilės bėga siaubingai doh.gif ,naktimis blogai miega.Pirmieji išdygo 4,5 mėn,dabar turim 8 dantukus.Va ir dabar jau dygsta,nes visi požymiai tokie...
Atsakyti
Reiks pabandyt ta tepaliuka, nes jau kelios naktys bemieges buvo, o dantuko dar nera doh.gif
Beje mamytes papasakokit man neismanelei o kurie turi isdygt pirmi: virsutiniai ar apatiniai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuksss: 21 vasario 2007 - 15:16
gal ir musiskei dantys dygsta? g.gif nes jeigu pagauna mano ranka ir isikisa i burna, tai taip sukanda... blink.gif ir kazkokia niurzga pasidare. nu ziuresim, kas cia bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimar: 21 vasario 2007 - 21:21
maniskiui ir nesenai 2 prasikale, nepastebejau jokiu pozymiu, tik kad toks zirsliukas padidejes ir valgo maziau...galvoju ryt nusipirkt tepaliuka, drauge naudojo saldanti metini berods-labai padejo..nors mums "strioko" nera vistiek geriau turetu del visako smile.gif
Atsakyti
dažniausiai pirma išlenda 2 dantukai apačioje, pas mus dabar irgi dygsta tai siaubas kaip sunku doh.gif , bemiegės naktys, irzlumas, verksmai, nevalgymas ir t.t.... kantrybės visoms mamytėms 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytes,

Dukrytei nuo sestadienio pietu - tai jau antra para - laikosi temperatura - 38,5 - 37,7 tame tarpe. Dantukas tikrai dygsta, jau virsunele pasirode, tai galvoju nuo dantuko ta temperatura. Kisau Eferalgan zvakutes kas 6 valandas. Cia perskaiciau, kad negalima (vienos mamos komentare). Bet juk vaiko nelaikysi su tokia temperatura, bludyti prades.. Dabar issikvieciau daktare i namus, ziuresiu ka pasakys. O tai remiantis jusu patirtim - kiek laiko tokia temperatura gali laikytis? Ir kaip greit nuo dygimo pradzios pasirodo visas dantukas?

Labai liudna, kad dukryte taip kankinasi verysad.gif Bijau kad nebutu kokiu komplikaciju..
Atsakyti
QUOTE(isola @ 2007 02 22, 21:32)
dažniausiai pirma išlenda 2 dantukai apačioje, pas mus dabar irgi dygsta tai siaubas kaip sunku  doh.gif , bemiegės naktys, irzlumas, verksmai, nevalgymas ir t.t....  kantrybės visoms mamytėms  4u.gif

Mums ta pati problemele. visaip bandau padet mazulei, ir tepaliuku tepu, ir dantenas masazuoju, bet dabar viduriuoti pradejo, tai neramu. bet tikiuosi ilgai nesites. sekmes visoms mamytems ir kantrybes!
Atsakyti
kur tie dantyyyyyyys????? doh.gif laukiam jau nuo 2 mėn. kai prasidėjo seilėtekis, o dabar jau mėnuo kaip nemiega naktim, dieną zyzia, trydalioja, temperatūra tai pakyla tai nukrenta ( kiti sako, kad dantys dygsta be temp), viską grūda burnon, smegenukai baisiausiai patinę verysad.gif KADA????
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2007 02 21, 16:15)
Reiks pabandyt ta tepaliuka, nes jau kelios naktys bemieges buvo, o dantuko dar nera  doh.gif
Beje mamytes papasakokit man neismanelei o kurie turi isdygt pirmi: virsutiniai ar apatiniai?  blush2.gif

manajai isdygo pirmi du skart ir apacioje.
Atsakyti