Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

maniškis 1metukų ir 2 sav.. sulaukė iškarto dviejų dantukų pirmų, kolkas turim 5 su puse, neisjaudinu, išdyks dar..tiesiog vėliau dygsta
Atsakyti
QUOTE
Paskelbta Šiandien, 09:04
  mamos, gal kuri turit ta toki piesinuka su nuspiestais dantukais, kur galima butu irasyt kiekvieno ju ishdygimo data? 


Pas mus kudikio knygoj yra kazkoks toks piesinukas. Pabandysiu nuskanuoti, jei pavyks, parasysiu smile.gif
Papildyta:
Na, nuskanuoti, tai nuskanavau, tik ikelti neleidzia. Parasykit e-maila, atsiusiu smile.gif
Atsakyti
mano dukrytei prasikale pirmieji dantukai 5 men. 2 dienu. Du vienu metu. jokiu geliu nenaudojom.
Atsakyti
būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju, nes tai gali būti ligos požymis, ypač jei visuriuoja daugiau nei 3 dienas ax.gif , o dantukai išdyks, nepergyvenkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausravait30 @ 2006 04 23, 11:03)
Nemanau, kad viduriavimas gali buti del dantuku dygimo. Mano suneliui jau 8 men. Pries menesi prasikale 2 dantukai. Trys naktys buvo bemieges (paprastai vaikas ismiega visa nakti be jokiu pabudimu), buvo pakilusi temperatura. Taciau viduriavimo nebuvo. Gal kokio negero maistelio uzvalget?


Tikrai zinau, kad gali viduriuoti nuo dantuku dygymo, lygiai taip pat kaip ir temperatura gali buti ax.gif
Mums kai dygo pirmieji apacioje du tai visai nesunkiai, o va virsutiniai du kartu kai augo buvo zirzxalynas namuose, kolkas turime tik 4 tai lauksime kitu ir ziuresim kaip cia bus. blush2.gif
Atsakyti
Taip,taip ir mano mazei kai digo dantukai tai tik visa diena ir keiti pampersus doh.gif bet buna kokia diena-dvi ir viskas praeina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šemetos kursuose sakė, kad viduriavimas, kai daugiau kaip 8 kartai per parą... Bet gal čia tinka tik naujagimiams? Nežinau.

Beje, jeigu po nedaug krauna smile.gif, tai gal tiesiog nesugeba visko iš karto, o dar dantys. Jam gi sunku.
Atsakyti
mano vyresniajam sunui nieko panasau nebuvo.o su dukryte tai taip jau yra.paviduriuoja kai dygsta dantukai.4-5 kartus per diena.duodu jai jogurtiniu bakteriju.na po 2 i diena.taip mums rekomendavo pediatre.tik linex nepirkite,jos neveiksmingos.na dar Smektos galite duoti(tai miltelai)maisosi su vandeniu.1 pakelis 2 kartus dienoje.ir viskas susitvarkys.o kai dantukai islis praeis ir viduriavimas. bigsmile.gif
-----------------------------
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Na mes turim 4 dantukus, bet ju augimo metu buvo tik zyzimas, jokio viduriavimo ax.gif Lauksim kas bus su kitais 4u.gif
Atsakyti
Dar internete radau paveiksliuka. Gal tiks 4u.gif
Dantuku piesinukas
Atsakyti
geras straipsnis, kas moka rusiškai skaityti:
http://www.parenting.ru/s.php/2013.htm
Atsakyti
Ir mano mažoji viduriuoja kai dygsta dantukai. Visa para kakuoja (6-7 kartus), o kita diena jau žiūriu ir dantukas yra smile.gif
Atsakyti