Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

O mes irgi dar be dantu...Vis laukiam laukiam... Nieko del to nedarau, lauksim iki metuku, o jei ir tada neisdygs tada jau eisim ziuret, kame reikalas...
Atsakyti
mes nuo 2 men laukem dantu ir ka jau septyni men ir tik dabar pasirode pirmojo dantuko virsunele.. man dantys dygo 2 men.. teciui 1metu ir 2 men. tai musu vaikas per viduri taiko wink.gif .. siaip mano dantys blogi o vyras dar ne karto nebuves pas dantista.. tongue.gif kuo veliau dantys isdyksta turbut tuo sveikesni.. nors gydytojai ir neigia tokia teorija wink.gif
Atsakyti
Pirmas dantis išdygo 10mėn. Dabar metai ir 8 mėn. ir tik vakar išlindo aštuntas dantis, kai pas kitus tuo tarpu jau beveik pilna komplektacija. Dar neturim nei vieno krūminio, bet nepergyvenu. Vėliau išdygs- vėliau suges. Jau skaičiau forume, kad tokio amžiaus vaikiukams reik pas dantistus, nes dantukai išgedę, tad kol neišdygo- daug ramiau....
Tiesa, nereik pamiršti duot vitamino D smile.gif
Atsakyti
O mums jau vakar prasikale thumbup.gif, nors dar tik 4 men su biskiu
Bet kas keisciausia, is karto du clap_1.gif Seilejosi ziauriai, irzlus buvo nezmoniskai, net viduriavo
Atsakyti
Mano mergicai irgi pagaliau pirmasis prasikale clap.gif
Bet mums jau metukai su kaupu. Kalesi net tris menesius.
Viskas typ top kaip tetukui. Gal ir gerai, kad taip velai. Veiau ir gesti prades. Tik va pagalvojau, ar nebus vaikui kompleksu mokykloj, bo tetukui pirmi pieniniai iskrito 4-oje klaseje, kai visi vaikai jau su nuolatiniais seniai...
Atsakyti
Mano maziukas seilejasi jau nuo 4 men, o per paskutine savaite, uzpuole sloga, viduriavo, pakilo temperatura, o siandien ir dantukas prasikale
Atsakyti
Nebuna vaiku be dantu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
kada nors vistiek prasikals laugh.gif

mes irgi dar be dantu thumbup.gif

.
Atsakyti
Teisingai, NEBUNA VAIKU BE DANTU thumbup.gif thumbup.gif
Nei vieno nemaciau su protezais biggrin.gif
Atsakyti
prieš 2 ,3 mėnesius , prieš išdygstant pirmiesiems dantukams, atsiranda seilėtekis, po to kandžioja viską, sunkiai žinda,nervuojasi,dantenos būna patinę
Atsakyti
nu be dantu ir as nemaciau ne vieno, bet mane daug kas gasdina, skaitosi, kai prades visi issyk lysti, tai tau tada bus vargelio. o be to viena pazistama papsakojo tokia istorije, kad man plaukai pasisiause, uztai ir bijau.
jai giminaite, kuri dirba vaiku namuose Alytuje sake, kad vienai mergaitei kalesi keli dantys is sykio ir nuo aukstos temperaturos numire. as netikiu sita nesamone, bet vistiek kazkaip neramu.
labai laikiam pirmuju dantuku.
Atsakyti
O mes vakar radom penkta ir sesta dantukus. Dabar turim sesis clap_1.gif Tik kad isdygo pirma du apatiniai, po to vienas ir kitas virsutiniai (bet ne per viduri, o tie salia) o dabar du viduriniai virsui:hm
Atsakyti
Visi vaikai skirtingi, todel ir dantukai visiems nevienodai dygsta wink.gif Maniskiui greit 8 men. o jau turi 6 dantukus: 3 virsuj ir 3 apacioj thumbup.gif
Atsakyti