Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Mano mazutei ir dygsta dantukai.2apacioje ka tik isdygo,o dabar virsutinukai kalasi,tai siaubas kas namie darosi bigsmile.gif Dar tokios piktos jos nemaciau,visa nakti nemiegojo,verke-zviege,viduriavo verysad.gif Diena ir visa virkavo,tepu tepaliuku,bet pagerejimo nematau verysad.gif Net nezinau kas daryti,gaila mazutes,bet ir pati kantrybes neturiu,visa nakti nemiegojus,jos zirzima pakesti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Musu maziukei issikale viena pries savaite o dabar salia antras kalasi tai vargse labai jau stengiasi buti gera bet vis tiek tas skausmelis uzeina taip kad pradeda verkti spiegti tai net nezinom ka daryti tai imam ant ranku ir nesiojam ir naktelem verkia, o kaip viduriuoja tai iki ausyciu doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mes irgi vargstam su dantukais, jau turim 4, ir dygsta penktas. Viduriojam labai, ir labai nerami, naktimis nemiega, keliasi kas valanda, bet iki kol nepasirodo dantukas, po to jau viskas gerai. bet as jau pripratau prie tokio rezimo
Atsakyti
Tepiau dantenas medumi ir nusipirkau kremuka nuskausminanti.Nezinau kam kaip mums jis padeda thumbup.gif Dentinox-Gel
Atsakyti
sveikos mamytes, mums tai dantukai sunkiai lindo, pirmi kai lindo tai du iskart, tai buvo ir temperatura 5 dienas, tai prie viso to visrusas prilindo prie musu ji uzmusem tik su antibijotiku, oi tada buvo dieneles, kaip pragare karsta, visas dienas verke ir naktis, tai ka jus manot mums vel dygsta du dantukai ir vel istorija analogiskai kartojasis. einu is proto, tai daktare sake kad taip gali buti su kiekvienu dantuku doh.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 7 men,dar dantuku neturim,bet jau antra diena temperatura 37,5 ir irzli,bet ne kosti,nei sloguoja,viska kandzioja kas papuola po ranka,galvoju irgi gal dantukai,tik nezinau kiek dienu laikosi temperatura jei dygsta dantukai? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Mano dukrytei greit bus 6 menesiai.Apacioje turim du dantukus ir virsuje du jau prasikale.Siaip rimtu problemu kaip ir nera,tik irzli ir viska kramto.Naudojame Dentinox gel.Man jis mano vaikui padeda.
Atsakyti
Mamytės patarkit, a pas kuria mazyliai slogavo, kai augo dantukai? Mano mazylei kazkaip keistai pora dienu seiles bego, po to lyg aprimo, uz tai sloga jau antra savaite nepraeina, nors teko gulint ligonineje praeiti antibiotiku kursa. Niekas nepadeda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milkyway @ 2006 12 08, 14:11)
Mamytės patarkit, a pas kuria mazyliai slogavo, kai augo dantukai? Mano mazylei kazkaip keistai pora dienu seiles bego, po to lyg aprimo, uz tai sloga jau antra savaite nepraeina, nors teko gulint ligonineje praeiti antibiotiku kursa.  Niekas nepadeda sad.gif

Mano mazajai,kai dygo virsutiniai dantukai,tai tada buvo sloga 1.5 savaites.Valiau nosyte su Humer, lasinau Vibrocil lasiukus ir girdziau Umckalor lasiukus.o gal ir nereikejo tu vaistu,nes prasikale dantys ir sloga baigesi, ar cia tik sutapimas, o gal tie vaistai padejo.Net nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Elenuška @ 2006 11 15, 23:21)
Nepergyvenkit, mamytes, iki 2 metu turesit vargo su tais dantukais, kad ir kokiu priemoniu imtumetes

Aciu uz paguoda verysad.gif Jau tuoj mane i Vasaros 5 isves, nes niekas nepadeda. Diena nakti saukia nesavu balsu
Atsakyti
mano sūneliui 4 mėn, aišku dantų dar neturi, bet jau irzlus tai ne tas žodis doh.gif vakarais tai baisiai rėkia. tai manau, kad prasidėjo dantų bėdos. gerai, kad čia paskaičiau. biški aiškiau pasidarė kas ir kaip.
Atsakyti
Mes naudojam Kamistad ir dar pamasazuoju ji tepdama, gal siek tiekir padeda bet neilgam, tiesa, jo galima tik du kartus per diena ax.gif
Atsakyti