Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Na mano mažute pradėjo seiliotis 3 mėnesiu budama...o vat neseniai atsikele mano Viktorija iš ryto kaip visada pavalge nu ir ka jus galvojat išveme viska,na išsigandau,jinai rekt nesustodama pradėjo negaliu apramint,verke nesustodama.Paskambinu daktarui,iškart ateina sako ausyte skauda.Na užlašinau vakare viskas gerai,tik temperatūra pakilo 39 aha galvoju nuo ausites,vel išveme,galvoju nu kas čia dabar,vietos sau nerandu unsure.gif verysad.gif o kita diena vakare 17 balandžio iškart 2 dantukai apačioj....VALIO thumbup.gif nors daktaras žiurejo bet kažkodėl nepastebejo. Na o dabar viskas gerai nei temperatūros nei vemimo ir ausyte ne skauda smile.gif
user posted image
1 dantukas 5 mėnesiu 3 sav (2006 05 17)
2 dantukas 5 mėnesiu 3 sav (2006 05 17)
Atsakyti
Kokius tepaliukus ar dar ką naudojot, patarkit, ar jie padėjo? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kokius tepaliukus ar dar ką naudojot, patarkit, ar padėjo? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Dentinox Gel

Siaip jau neblogas...
Atsakyti
mes 5 men. bet dar bedanciai,laukiam nesulaukiam kada cia mums biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi mūsiškis kramtukų nepripažino, irgi naudojom Dentinox Gel. Šiaip tai naudojom ir dar kažkokį ,bet neprisimenu pavadinimo. Vaistininkė pasiūlė, buvo tokioje violetinėje dėžutėje, tai tas padėdavo geriau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2006 07 05, 08:46)
Dentinox Gel

Siaip jau neblogas...


Man irgi jį rekomendavo 4u.gif
Atsakyti
o mes naudojom Kamistad N, mums jį rekomendavo stomotologas ax.gif
Atsakyti
Naudoju Dentinox, bet nepastebejau, kad padetu verysad.gif Taip pat kudikiu masazo kursuose mokino, kad reikia apie kudikio burnyte apskritimais, spyrale masazuoti. Toks masazas irgi turetu lengvinti dantu dygima ir mazinti skausmus. Bet irgi nepastebejau, kad padetu unsure.gif
Atsakyti
mums tai dentinox nelabai padeda schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ornelax: 20 liepos 2006 - 20:54
QUOTE(ornelax @ 2006 07 20, 20:52)
mums tai dentinox nelabai padeda schmoll.gif

Na, o mums lyg ir tinka, aprimsta kai patepu. Stengiuosi pirštu savo pamasažuoti dantenytes, tai net laukia to proceso. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksis @ 2006 07 10, 17:40)
o mes naudojom Kamistad N, mums jį rekomendavo stomotologas ax.gif


bet šitas tepalas burnos dezinfekcijai, o ne kai dygsta dantukai, kad mažiau skaudėtų. g.gif
Atsakyti